Kup Srbije - sezona 2012/13

Zaključana tema

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Glasanje se završava Uto Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Ukupno glasova: 60

Damir 025
Postovi: 18
Pridružio se: Čet Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Damir 025 »

Ima li neko informacije kako teku prijave u mestima van NS? Ipak je to zanimljiva novina,koja ce se,nadam se,ustaliti,bar za ovako velike utakmice.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Red Marquis »

Sutra u 9 je i turbo-dizel basket derbi. Pionir i JNA nisu baš na puškomet, ali od MUP-a me ništa ne može iznenaditi. Nadam se da vas koji idete organizovano nećemo opet čekati do prvog sudijskog zvižduka...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Schteph_F89 »

Red Marquis napisao:Sutra u 9 je i turbo-dizel basket derbi. Pionir i JNA nisu baš na puškomet, ali od MUP-a me ništa ne može iznenaditi. Nadam se da vas koji idete organizovano nećemo opet čekati do prvog sudijskog zvižduka...
I mene zivo interesuje kako ce nas sprovesti sve i koliko ce to da traje,s obzirom da smo stotku sto se autobusa tice presli...
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od kowalski »

Milan napisao:
KoKanidja napisao:Неко је нон стоп форсирао продају карата и за Запад иако је неколико пута речено, тај ко је то радио ће да одговара кад се буде сазнало и ако Север не буде пун, али о томе после Купа.
Gari iz moje ekipe je prisustvovao sceni na blagajni gde je jedan momak trazio kartu za sever, a prodavac mu je dao zapad. Srecom pogledao je, i kada je pitao zasto mu je dao zapad kad je trazio sever, dobija odgovor: "ma svejedno ti je"???!!!

Ko zna koliko je bilo takvih slucajeva, a da kupac nije proveravao i primetio...

Zato bi mozda trebalo formirati kop do zapada, a da svi koji hoce da navijaju sa zapada pridju skroz do severa...
Karte za zapad i jesu za taj deo prema severu. Mislim da ce sve to slicno izgledati kao na nasem stadionu.
Slika
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od shecky »

Pa koliko je na cmarakani trajalo..
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od kowalski »

shecky napisao:Pa koliko je na cmarakani trajalo..
Neka opet ne pocne utakmica dok svi nasi ne udju i cao. Izivljavanje, ponizavanje i maltretiranje od strane policije uopste ne dovodim u pitanje.
Slika
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od ultra komsa »

evo b92 pricao o nama kazu ide 50 autobusa :frown: joj brojka od 100 zvuci fenomenalno,valjda ce uskoro tj do kraja dana biti neki zvanican podatak!
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Tony Starks »

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Stexman »

Slika

Sto se nas tice, mi mozemo da krenemo!

Po informacijama iz kluba do sinoc je bilo popunjeno 70 autobusa+ sopstveni prevoz.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od madda fakka »

Stexman napisao:Slika

Sto se nas tice, mi mozemo da krenemo!

Po informacijama iz kluba do sinoc je bilo popunjeno 70 autobusa+ sopstveni prevoz.
Razgovaram sa drugarom (imamo bus br 38 a lik iza mene 39 vec popunjavao sa par brojeva jmbg "pod miškom" :) ) i rekao sam mu 8000 ljudi bez problema ide.... Najveće gostovanje ikad i da uzmemo kup :!: ooo kupa finaaaleee kupa finale čerupaj ćurane čerupaj ćuraneeee MOMCI SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE :!: :!: :cheers: :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Zelja95
Postovi: 163
Pridružio se: Ned Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Zelja95 »

Da li navijaci iz okolnih mesta(van Novog Sada) koji imaju nekih 30ak buseva krecu nezavisno od svog mesta ka Beogradu ili ce doci svi u Novi Sad pa odatle krecemo svi zajedno za Beograd?
Korisnikov avatar
Vrbas
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 7:09 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Vrbas »

Dolazi se u Novi Sad, formira se kolona i svi krecemo zajedno.
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Nikola »

Sutra oprez ko ide sopstvenim prevozom. Bez zavlacenja i parkiranja dalje od stadiona i cuganja po kvartovima. Mnogi ce sutra vrebati svoju sansu, pamet u glavu.
ПУШТАМ КИШУ!
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Drina »

Mali off:
Kako mi je drago sto ovaj forum raste munjevitom brzinom. :) Poslednjih dana se prikljucilo bas dosta novih clanova!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Helm »

Nikola napisao:Sutra oprez ko ide sopstvenim prevozom. Bez zavlacenja i parkiranja dalje od stadiona i cuganja po kvartovima. Mnogi ce sutra vrebati svoju sansu, pamet u glavu.
Mislis da je oko stadiona bezbedno? Neki poseban predlog gde je najbolje za parkirati? Moze i pm.
Zaključana tema