Kup Srbije - sezona 2012/13

Zaključana tema

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Glasanje se završava Uto Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Ukupno glasova: 60

Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Dejan »

Kod nas nema ko da radi u sredu, zbog utakmice :D
Oumaru jedva čeka ''istorijsko finale''
05. MAJ 2013. | 13:41 | IZVOR: SPORTSKE.NET, NOVOSTI.RS

Napadač Vojvodine naglašava da mu je ovih dana apsolutna preokupacija što bolja priprema za finale Kupa protiv Jagodine, 8. maja.

Najbolji fudbaler Vojvodine Abubakar Oumaru svakako je i najveći adut trenera Vignjevića pred duel finala Kupa Srbije protiv Jagodine, koji za obe ekipe ima istorijski značaj jer ga do sada nisu osvajale.
Odlični napadač veruje da će trofej Kupa otići u vitrine Vojvodine i tvrdi da jedva čeka početak duela sa Jagodincima.
''Samo na to mislim, to nam je prioritet. Jedva čekam 8. maj, jer se tada piše istorija'', poručuje Oumaru u izjavi za ''Novosti'' i pokazuje da je silno motivisan da konačno osvoji prvi trofej sa Vojvodinom.
Obzirom na odlične igre ove sezone, za očekivati je veliko interesovanje za Oumarua u letnjem prelaznom roku, ali iako priznaje da bi voleo da zaigra u nekoj od najjačih evropskih liga, napadač Vojvodine ponavlja da ga sada samo Kup interesuje.
''Ne želim sad da se bavim tim pitanjima. Mislim samo na Vojvodinu, Kup Srbije i kako da ga osvojimo'', zaključio je Oumaru.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 26948.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Marcello »

A, šta ako padne kiša? Ili bude grmljavine? :devil:

Nego, daj da osvežimo temu. Ja sam za nastavak licitacije oko brojke! :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Владика »

Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ДушанСП »

Гледао сам Тотал сокер у суботу,и један новинар који је редован гост у последњих неколико утакмица је рекао да је права срамота што РТС не преноси финале купа,и да ће бити свашта у финалу,јер је Јагодина миљеник судијске организације.Наводно Бата је тражио да суди Мажић,али се незна ко ће судити.А на причу о преносу утакмице надовезао се Топаловић,који је такође био гост и рекао какав је то национални медијски сервис Србије,ако се не преноси национални куп.
Иначе коментар емисије је био кад је Петровић питао Топа,кад си био први пут на ,,маракани''а овај одговорио-,,Био сам 1977 на утакмици звезда-Борусија Менхенгладбах 0:3,после тога није било више никакве потребе да идем тамо :mrgreen:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Milan »

Dejan napisao:Kod nas nema ko da radi u sredu, zbog utakmice :D

Pa kad zaposljavaju samo Slaninare... :mrgreen:


p.s. Ne znam gde rade svi ljudi kojima prete otkazima, a utakmica se igra uvece? Koliko bi ljudi bez posla ostalo da je raniji termin? :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Firmin mali
Postovi: 181
Pridružio se: Čet Jan 20, 2011 12:17 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Firmin mali »

Nikakvi praznici,nista,u glavi samo jedno...
Hristos Voskrese !

Slika

:cheers:
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ultra komsa »

vajstinu voskrese,i srecna slava svima koji slave Djurdjevdan!pozdrav od slaninara iz Cortanovaca:-D
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Drina »

Slika
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Schteph_F89 »

Kada smo kod licitacije za brojku,do sada ima 44 autobusa,velika guzva je kod blagajne...cirka 60-70 buseva,gomila kombija i kola moja procena skromnih 10 000 :cheers:
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Nikola »

Guzva i atmosfera ispred stadiona kao da se danas igra tekma. Prijavite se na vreme. Kup je nas!
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Ultra slanina »

Milan napisao:p.s. Ne znam gde rade svi ljudi kojima prete otkazima, a utakmica se igra uvece? Koliko bi ljudi bez posla ostalo da je raniji termin? :mrgreen:
Verovatno kod privatnika i rade u 3 smene, meni su hteli da skinu 10% sa plate zbog Beca letos.

Da li se zna ko ce biti glavni sudija? Moguce da je pisalo negde da sam prevideo.
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od vosa do groba »

Ultra slanina napisao:
Milan napisao:p.s. Ne znam gde rade svi ljudi kojima prete otkazima, a utakmica se igra uvece? Koliko bi ljudi bez posla ostalo da je raniji termin? :mrgreen:
Verovatno kod privatnika i rade u 3 smene, meni su hteli da skinu 10% sa plate zbog Beca letos.

Da li se zna ko ce biti glavni sudija? Moguce da je pisalo negde da sam prevideo.
Nije jos izaslo delegiranje. Voleo bih da nam Mazic sudi, svi ostali su podmitljivi.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od laki »

10 000 ljudi sigurica :devil: Samo mi JAKO krivo ako bude idiotizama da jedan nas deo navijaca bude na zapadu... Zamislite koliki bi taj kop bio samo da smo svi zajedno. A sad sam siguran da ce nas biti gomila jer ne znam nikoga vise ko ne ide na kup! :cheers:
Slika
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Helm »

Ma severna tribina ce i ovako biti krcata! I bolje sto tih hiljadu-dve ide na zapad jer bi njihov doprinos navijanju bio manji.
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Drina »

DANAS OKO POLA 4 JE VEC BILO PREKO 50 BUSEVA!
Verujem da mozemo da napunimo jos dosta buseva. Ostaje nam jos danas, sutra i prekosutra do polaska!
Zaključana tema