Kup Srbije - sezona 2012/13

Zaključana tema

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Glasanje se završava Uto Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Ukupno glasova: 60

Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Red Marquis »

Tvrdjava napisao:Sudija na finalu je VUKADINOVIC!!! Ko prati fudbal zna ko je to go**o..sve im jebem korumpirano!!!!
Onaj što je izbacio Firmu u Kuli zbog topovskog udara. Nakon onih par udara u četvrtak, našli specijalca za posao :evil:

Evo još par random greha njegovih sa neta...Oba u korist crnog blizanca.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=500825" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... K-Beogradu" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Passion »

Ништа...момци, морате бити 3 пута бољи од Јагодине...минимум!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Drina »

Ovo je toliko smesno.. Nas trenutno najbolji sudija nece suditi jebeno finale? O cemu mi ovde pricamo? Pa ovo se iz aviona vidi da je cista namestaljka! :frown: Jebem ti palmu i celu jebenu jagodinu! Trenutno su mi oni potpuno istu ku... kao i blizanci!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Ne secam se koji je taj .. ali bas danas na poslu me jedan grobar zajebava kao .. kupice Palma kup .. reko vala ako Mazic sudi nema sanse da ce dopustiti da ga neko miti .. ali sad posto gari ne sudi ,bogami .. ne bih se cudio uopste..
Ali jebes nas ako Jagodinu ne mozemo dobiti makar i imala pomoc sudija.
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Drina »

shecky napisao:Ne secam se koji je taj .. ali bas danas na poslu me jedan grobar zajebava kao .. kupice Palma kup .. reko vala ako Mazic sudi nema sanse da ce dopustiti da ga neko miti .. ali sad posto gari ne sudi ,bogami .. ne bih se cudio uopste..
Ali jebes nas ako Jagodinu ne mozemo dobiti makar i imala pomoc sudija.
Malo jaci duel u 16, crveni i penal... Mislis da posle toga mi mozemo da se vratimo koliko god da smo bolji? Naravno pitanje je
da li ce bas toliko smeti da nas pokradu, ponovo! Inace, secam se ovog sudije.. Gledao sam preko uzivo taj mec koji su igrali protiv
Rada.. Samo cu reci da ono nije bilo normalno sta je radio.. Napisali su
Treća greška viđena je na samom kraju meča. Vukadinović je, naime, produžio utakmicu za tri minuta, a onda je potpuno bez razloga za skoro dva minuta prekoračio to vreme.
ja mogu da se kladim da je pored ta tri minuta dodao jos 4-5 sigurno! Tacno se secam da nisam mogao verujem koliko je samo produzio.. valjda je cekao da partizan da gol posto je tada rezultat bio 1-1 ili 2-2, nisam 100% siguran.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od borrissey »

NE mogu jebeno da verujem. Ovu državu treba politi benzinom i zapaliti...
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Pa pazi ako za takve duele ima isti kriterijum onda da ga jebes .. moze i za nas da svira penal .. naravno ovo sve govorim u smislu da ce biti cista utakmica.
Ali cim ne sudi Mazic ..stv mi nije jasno da jednu utakmicu koja donosi trofej ne sudi najbolji sudija u drzavi??!!!??
A secam se da je taj isti Mazic sudio 1 ligu Cuka i nzm protiv koga su igrali...
Smesno..
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ssnigd »

A da nije Bata sredio Vukadinovica :mrgreen: Tu opciju smo zaboravili. :deal:

PS. Koliko ide autobusa, jesmo li se dogovorili na kraju :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Mali off ali vredan paznje i divljenja :)

http://sportal.rs/news.php?news=100337" onclick="window.open(this.href);return false;
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Drina »

shecky napisao:Mali off ali vredan paznje i divljenja :)

http://sportal.rs/news.php?news=100337" onclick="window.open(this.href);return false;
Po završetku meča, "jedinstvenom" navijaču prišao je i prvotimac Aleksej Sapogov, koji mu je u kratkom razgovoru iskazao zahvalnost.
Svaka cast! Ne znam kad bi to bilo koji igrac u nasoj ligi uradio.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od borrissey »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... rofej-Kupa" onclick="window.open(this.href);return false;

I opet nam bg govnarski mediji prosipaju priču o famoznih 10.000 navijača Jagodine :shit: :shit: Znači, nemam reči... A da kojim slučajem Jagodina igra protiv crvenih ili crnih, ne bi napunili ni Fiat Multiplu, koji licemeri, povratiću.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Ljudi ne trosite energiju na shabane.. koga boli patka koliko ce "navijaca" Jagodine biti .. ja znam koliko ce ih biti .. plafon 200 onih iskrenih ,ostalo su turisti koji ce verovatno prvi put u zivotu ici do bga..
Korisnikov avatar
mr91
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 2:46 am
Lokacija: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od mr91 »

Mozda cete misliti da paranoisem ali ja znam da ce cela centralna Srbija da navija protiv nas. Oni uvek u Vojvodini vide nesto sto ne sme da pobedi sto ne sme da bude najbolje. Pa citajte samo komentare podrske po fejsu iz Leskovca, Kraljeva, Kragujevca, Uzica igracima Jagodine. Ne volim taj animozitet ali je cinjenica da u sredu osim Vojvodine i Jagodine na neki nacin snagu odmeravaju i Vojvodina i oni koji su protiv nje i svega sto nosi njeno ime.
Kad sam bio sasvim mali...
lugomir
Postovi: 42
Pridružio se: Ned Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od lugomir »

EDIT: 4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.

Administracija
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Moracu da se slozim sa mr91 ,ali najcrnje je meni to sto ustvari 95% onih koji budu navijali za Jagodinu niko nema veze sa Jagodinom.. tj nece navijati za njih ,nego protiv nas.
Mada da budemo iskreni i mi bi navijali za curane da igraju recimo protiv cigana finale .. ali svakako mi ne bi padalo na pamet da idem na tu utakmicu.
Zaključana tema