Kup Srbije - sezona 2012/13

Zaključana tema

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Glasanje se završava Uto Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Ukupno glasova: 60

ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ultra komsa »

mi se tek danas prijavljujemo!ovo za zapad stvarno zna se da se sever popunjava prvo al otom potom,nema veze bice i on pun...podbarci stizu jaci nego ikad :devil:
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Helm »

Procitao sam na sajtu fss da se karte jos danas mogu preuzimati u Novom Sadu! Dakle, ko je mislio sutra neka ipak to obavi danas.
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od torrente »

ja nemogu nikako do Ns.a i nemogu da se prijavim za karte.A treba mi tri.Jel nece biti problem da kupin na stadionu sutra?Da napomenem da nisam iz Ns-a i da nemam nikog da mi uzme karte.Koga god sam pitao ,svi su me iskulirali.Proslo finale nisam mogao na istok pa smo isli na Zapad,i pritom na poluvremenu bili privedeni :lol:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Telep »

bice i sever pun za to ne brinem...pitanje je samo koliko cemo imati ljudi koji ce pevati vecinu utakmice.mislim da bi svako trebao da skrene paznju ljudima koji zevaju unaokolo da doprinesu koliko mogu.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Helm »

torrente napisao:ja nemogu nikako do Ns.a i nemogu da se prijavim za karte.A treba mi tri.Jel nece biti problem da kupin na stadionu sutra?Da napomenem da nisam iz Ns-a i da nemam nikog da mi uzme karte.Koga god sam pitao ,svi su me iskulirali.Proslo finale nisam mogao na istok pa smo isli na Zapad,i pritom na poluvremenu bili privedeni :lol:
Moze svakako da se kupi tamo, ali ne treba iskljuciti mogucnost da ce u sopu deliti karte i sutra. Evo kako pise na sajtu:
fss napisao:Продаја улазница за финалну утакмицу Купа Србије у сезони 2012/2013, Јагодина - Војводина (8. мај, Београд, стадион Партизана, 20.30) врши се путем интернета, на адреси http://www.ticketline.rs" onclick="window.open(this.href);return false;. Дан уочи утакмице, 7. маја, улазнице ће бити у продаји на стадионима Партизана, Јагодине и Војводине. На дан одигравања утакмице, 8. маја, улазнице ће бити у продаји само у Београду, на благајнама стадиона Партизана.
Одређене су цене улазница, централни делови западне и источне трибине коштају 400, бочни делови ових трибина 300, а северна трибина 200 динара.
Damir 025
Postovi: 18
Pridružio se: Čet Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Damir 025 »

Na tv-u ni jedna vest o finalu kupa. Javno omalovazavanje svega sto je van bga,svega sto nije cigansko i grobarsko!!! Na prvoj prva vest ko od
igraca blizanaca ima zute kartone,pa da MOZDA nece moci da igra u njihovom derbiju,na B92 pre mozes saznati gde je ko og igraca blizanaca izasao sinoc,nego da cujes nesto o kupu. Onda se pitaju odakle mrznja?! Izgleda da nije finale kupa Srbije,ako u njemu ne igraju blizanci. Nak vam to bude razlog vise da date sve od sebe sutra,nek puknu od muke kad uzmemo kup!!!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ultra komsa »

svi su svesni vaznosti ove utakmice,pa sto se dovodi u pitanje pevanje?svakome je stalo ce pustiti glas,cemu tenzija cemu deljenje na one sto ne pevaju ili pevaju?MI SMO JEDNO TO JE NASA SNAGA,I UVEK SMO SE RAZLIKOVALI OD OSTALIH PO TOME STO SE SVI ZNAMO I RAZMISLJAMO ISTO...uz ozvucenje grmecemo,tako da tvrdim da sam poveo svog dedu i on bi skakao sa unukom,tako da ce i svaka sedeljka matora baciti semenke i zagrliti prvog do sebe!samo bez tenzije jer mi smo MIRNE LALE :cheers:
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od trelos gia fcv »

Damir 025 napisao:Na tv-u ni jedna vest o finalu kupa...
Bila je jutros na rts-u i to isključivo informacija kako vlada nezapamćeno ludilo u Jagodini i kako će ih doći 10.000. O Vojvodini ni REČ!
GAZI JAJARE SUTRA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od PanonskiFantom »

Torrente imas PM od mene.
Vise nista nije isto!
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Nikola »

Zajebite curane, palme, zirafe, jovancu, sudije, brojeve karata, buseve. U sredu ostavite glas i dlanove na jna, pa sta bude. Idemo
Vojvodjani! Niko nas ne voli, ku*ac nas zaboli. Idemo zbog
Vojvodine, a ne gedzama i begerasima da budemo brojni, ludi, zajebani.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Milan »

KoKanidja napisao:Неко је нон стоп форсирао продају карата и за Запад иако је неколико пута речено, тај ко је то радио ће да одговара кад се буде сазнало и ако Север не буде пун, али о томе после Купа.
Gari iz moje ekipe je prisustvovao sceni na blagajni gde je jedan momak trazio kartu za sever, a prodavac mu je dao zapad. Srecom pogledao je, i kada je pitao zasto mu je dao zapad kad je trazio sever, dobija odgovor: "ma svejedno ti je"???!!!

Ko zna koliko je bilo takvih slucajeva, a da kupac nije proveravao i primetio...

Zato bi mozda trebalo formirati kop do zapada, a da svi koji hoce da navijaju sa zapada pridju skroz do severa...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Passion »

Најмања брига ми је колико ће нас бити...него, како заспати вечерас?
Milan napisao:Gari iz moje ekipe je prisustvovao sceni na blagajni gde je jedan momak trazio kartu za sever, a prodavac mu je dao zapad. Srecom pogledao je, i kada je pitao zasto mu je dao zapad kad je trazio sever, dobija odgovor: "ma svejedno ti je"???!!!
Изгледа да у овом клубу не постоји друго решење него да се сваки озбиљан посао повери члановима Фирме...стварно немам коментара. Јел могуће да ништа не може професионално да се одради? Али ајде да не мрачим сад...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Samo borbeno !
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Apr 11, 2013 8:41 am
Lokacija: Indjija

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post od Samo borbeno ! »

Na greskama se uci,za sledecu godinu i nase finale to ce da se promeni .
Imam osecaj da ce nas biti bas dosta,ali jos jaci osecaj imam da cemo grmeti 90min sa 2 tribine!
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Mare »

Milan napisao:
Zato bi mozda trebalo formirati kop do zapada, a da svi koji hoce da navijaju sa zapada pridju skroz do severa...
Odlična ideja, ako neko iz firme čita neka razmisle o Milanovom predlogu, da se severna tribina popunjava od zapada tako i ljudi koji su na zapadu ukoliko žele mogu aktivno da učestvuju u navijanju, tako bi sve izgledalo kao da smo svi na jednoj tribini.
Ja sam danas uzeo 5 karata za sever za sebe i društvo. Čini mi se da ni severa nije ostalo još puno, tako da verujem da će i sever biti pun.
Zaključana tema