30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Zaključana tema
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post od budababa »

Kako smo se već navikli poslednjih godina, poslednje kolo rezervisano je za duel sa crvenim blizancem na našem stadionu. Srećom, ni ovaj put nećemo gledati cirkus vezan za njihovu proslavu titule, dok čestitka za Bari ostaje neizvesna. Ova utakmica može biti upamćena i po tome što igrači prvi put nakon sedam decenija neće na teren "Karađorđa" izaći iz kućice koja razdvaja "mali" i "veliki" Jug. Treneri oba tima najavili su kombinovane timove za ovu utakmicu, a uprava besplatan ulaz na zapadnu tribinu stadiona, rezervisanu isključivo za domaće navijače. Šta će se od svega navedenog zaista i obistiniti, a šta će ostati "mrtvo slovo na monitoru" - gledamo poslednjeg dana vikenda od 17 časova. Svi na Sever i Zapad, Firmaši u napad!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Dejan »

Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Neizlecivi »

Dal sam ja dobro shvatio ili ne da je ulaz besplatan za sve koji su bili na spisku za finale kupa?
Inace drago mi je sto ce igrati klinci, neka igraju i celu sledecu, mozda imaju pobednicki mentalitet za razliku od ovih "matoraca" ... Vidimo se u nedelju!
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od milancl »

Zabole me ona stvar u kom će sastavu crveni igrati. Bitno mi je samo da ih dobijemo i po mogućnosti ponizimo, da nasmejanih lica ali praznih srca završimo još jedno mučenje od sezone.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Nikola »

Mi od finala kupa igramo u kombinovanom sastavu. Ovo je prilika da dodjemo zbog naseg kluba, grada i da pozdravimo
Abua verovatno poslednji put. Idemo
Slaninari da zakucamo poslednji ekser na mrtvacki sanduk drzavnog projekta-crvena petokraka.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
njaks
Postovi: 366
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 12:37 am
Lokacija: Detelinara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od njaks »

Карте за север и запад преузимаће се у Фирмином шопу, позивамо све који су били на финалу купа да дођу у недељу да покажемо за кога навијају Нови Сад и Војводина. Карте се преузимају уз личну карту.

Радно време шопа:
Петак од 16:30 - 20:00ч.
Субота од 12:00 - 20:00ч.

Идемо Фирма сви на Карађорђе...
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Firmson89 »

Последње коло, београдски ривал, опроштај од кућице, вероватно доста омладинаца у тиму, али пре свега, ИГРА ВОША! Треба ли још неки мотив? Ајмо још једном да покажемо чији је град и како се воли свој клуб! За***ите управу, играче, тренере, чистачице, ми смо ту због Старе Даме! Да напунимо звездану још једном и пошаљемо их назад у бг запушених уста! :greenbutt:

У НЕДЕЉУ СВИ НА КАРАЂОРЂЕ!
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Telep »

au koliko ce ovde biti zalutalih i navijaca suprotnog tabora...svi po ulaznice na vreme da se to ne dozvoli!

koliko god bio ravnodusan posle finala kupa, na ovo ne mogu biti, ovo je po obicaju vise od igre!

ajmo slaninari do pokazemo ciji je ovo grad!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od ultra komsa »

kad ne mogu oni manekeni mozemo mi,poslednje okupljanje za ovu sezonu,DIVLJI ZAPAD da zagrmi,basket sutra isto sa njima,prekosutra fuca,idemo jer nas je ovo grad,a mi smo tu rodjeni,to je nasa duznost!vidimo se u nedelju
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Passion »

За ово стварно не треба специјалан позив, па макар били и последњи. Нови сад је наш, ти то добро знаш!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od Grba_NS »

U nedelju treba isprazniti bolse na kurvi, kao nikad do sad! Ne sumnjam u pobedu!
podmetac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od podmetac »

KARTE ZA ZAPAD MOGU DA DOBIJU SAMO ONI KOJI SU BILI NA FINALU KUPA! mora da se da licna karta il neki dokument i da kazes kako si isao,ako te ima na spisku dobices kartu.
Ja mislim da je ovo prava prilika da napunimo obe tribine a da nema ciganstura!!!

MI SMO JEDNO TO JE NASA SNAGA
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od limanfkv »

Grba_NS napisao:U nedelju treba isprazniti bolse na kurvi, kao nikad do sad! Ne sumnjam u pobedu!
Bez trunke milosti, hocu da grizu na 4:0 u 85. da daju i peti :!: :!: :!:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od naseljekolumbija »

njaks napisao:Карте за север и запад преузимаће се у Фирмином шопу, позивамо све који су били на финалу купа да дођу у недељу да покажемо за кога навијају Нови Сад и Војводина. Карте се преузимају уз личну карту.

Радно време шопа:
Петак од 16:30 - 20:00ч.
Субота од 12:00 - 20:00ч.

Идемо Фирма сви на Карађорђе...
А у недељу,где се узимају карте?
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post od madda fakka »

Nada je plemenito osecanje... Oba kluba ce hteti ovom utakmicom da "izvuku" sezonu i pobedom da okoncaju istu, pa sada ne znam da li da ocekujem tvrdu utakmicu ili prijateljski mec. Najvise bih voleo da dobijemo jer iako ne znam istoriju SFRJ lige ili tako nesto, ali ne znam da li je iko te iz bg dobio 4 utakmice za redom tj 2 sezone da nije izgubio od vec spomenutih.

Nadam se pobedi, ali glava govori nesto drugo....
I Bog je Slaninar...
Zaključana tema