29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 2:0

Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 2:0

Post od budababa »

Oni za opstanak, mi za čast... Ostaje da se nadamo da će klinci dobiti šansu i u ovoj utakmici i da će je iskoristiti na pravi način.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=btp4-pCGPbw[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Salvador »

Kako ja shvatam, mi jos imamo sasvim realne sanse za drugo mesto. Malo vise od same "casti"..
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Firmson89 »

Уме Слобода да изненади фаворита...ко зна. Надам се томе свакако, али шта буде - буде, гледајмо да победимо ове две до краја у сваком случају. Уздам се у наше млађе снаге!
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Nikola »

Podrska za mlade igrace, protivniku gori pod nogama i na ovakvim utakmicama se stice iskustvo. Nadam se da ce
Spremo i Deletic dobiti prednost u odnosu na runija, a sansu bi mogao da dobije i golman
Kordic.
ПУШТАМ КИШУ!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od shecky »

Ajde Voso gazi sad!!
Boli me i za Pazar i za Radnicki i BSK .. ,salji Voso sve u drugu ligu! :)

Igrajte za obraz pre svega svoj licni ,za sport ,za FKV.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Helm »

Neusatzer napisao:Kako ja shvatam, mi jos imamo sasvim realne sanse za drugo mesto. Malo vise od same "casti"..
Apsolutno, 4 boda, oni su i u punom sastavu slabiji od slobode, a pola tima im ne igra tu utakmicu. Neka bude remi, mi ih gazimo poslednje kolo i idemo u drugo kolo kvalifikacija umesto u prvo. I pritom ih dodatno ubijamo u pojam sto mi je jos draze u celoj prici (najavljujes titulu kad ono - trece mesto).

Ako se realno sagleda situacija, zvezda moze dobiti Slobodu samo ako ih ovi debelo puste, a Kragujevac nas ne bi smeo dobiti ni sa komplet omladincima.
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Firmson89 »

Helm napisao:Ako se realno sagleda situacija, zvezda moze dobiti Slobodu samo ako ih ovi debelo puste, a Kragujevac nas ne bi smeo dobiti ni sa komplet omladincima.
Ја не знам само како је Крагујевац добио Слободу прошло коло са оних 0:2. Јел пратио можда неко да није Слобода чувала играче за звездану? Пошто Крагујевчани не могу да се скрпе целу сезону заиста, а онда у гостима у Ужицу однесу 3 бода.
Samo borbeno !
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Apr 11, 2013 8:41 am
Lokacija: Indjija

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Samo borbeno ! »

Ma smesni golovi bre,stice se utisak da je namesteno, sto je i realno, jer ko moze tako lako da pobedi u Uzicu? Ja cu igrati GG na tekmi czv-sloboda a vi kako hocete :D
Voleo bih da ostane Radnicki KG, ali bih pre svega vole da damo bar 4 komada na toj tekmi a to ne ide jedno sa drugim. :D
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od ultra komsa »

Radnicki treba pustiti!bez razmisljanja...samo da taj bsk odleti u 2 ligu,a pazarci za njih ne treba trositi reci,znamo kakvi su,dok sto se tice fudbala znali su da skinu bodove svima,tako da sa sportskog aspekta oni bi trebali da ostanu.ALI dzaba nama regularna liga,jer kad treba TIM JE 0! nadam se da cemo biti sledece sezone deseti na tabeli,i ispasti odmah u kupu,jer ja i dalje nosim u novcaniku kartu sa finala da se setim koliko sam besan i to se nikada nece zaboraviti :evil:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Red Marquis »

Ma da, mi sve gazimo, samo kad hoćemo. Davno izgleda nekima bilo kupa finaleee. Cigani jesu kesa, ali smo i mi. Kad je trebalo, ovih naših nije bilo ni od korova.
I nemojte se zaluđivati da će protiv cigana igrati klinci u prvoj postavi. Igraće oni s finala, minus Ađuru za koga je izgleda gotova sezona. Svaki trener pilićar u ovoj ligi radi isto, ide na "iskustvo" kad su takvi mečevi :pegla:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od kej »

Ne treba nikog puštati. Par puta sam se u prethodnim sezonama prijatno iznenadio što nismo puštali klubove koji se bore za opstanak u poslednjim kolima. Tako smo Napredak napunili 7:0 pre par sezona, posle i Inđiju poslali u drugu ligu, sad nismo pustili Novi Pazar. Treba ići na tri boda, možda Užičani nekim čudom uzmu bod musavima. Mada, možda je i bolje krenuti jedno kolo ranije u Evropi, bar da pobedimo neke Letonce pre nego što nas neko upropasti u sledećoj rundi..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od madda fakka »

Da ih dobijemo i da zavrsimo sezonu sa 0 poraza u gostima...
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od fraxmanutd »

Ма које бре пуштање. Мислио сам и ја да треба да их пустимо да би као Пазар испао. После мислим, баш би они нас пустили да нама рецимо треба да будемо први! Само дељи, образ је најбитнији! Оплетемо их и на крају чекамо "даму ноћи" да нам дође, да буде 4 од 4 у последње две сезоне, па нека медији и даље трабуњају о њима. Битно је да ми знамо ко је бољи!

ИДЕМО ВОШО! ДО КРАЈА!
Банат цео, црвено бео!
WeAreTheFirm
Postovi: 84
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od WeAreTheFirm »

Koje crno puštanje, gazi taj seljački klub :evil:
Što se tiče kalkulisanja sa Pazarom, dosta bre više mešanja nacionalizma u sport, ukoliko Pazar obezbedi opstanak na terenu, neka opstane, više bih deset puta voleo da ispadnu bsk, hajduk i ostali ljigavi timovi nego Pazar :!:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post od Neizlecivi »

Nista od prenosa? Ne kontam arenu, koja je svrha da prenose cigane i grobare i dve totalno rezultatski nebitne utakmice?
Zaključana tema