Liga Evrope - sezona 2013/14

Zaključana tema
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ogi »

ФКВ napisao:Ukoliko igraci nauce nesto iz vecerasnjih gresaka mogu da prodju. To je sve sto je bitno!
To je to! Mozda je i bolje sto je zavrseno 2:2. Da je ostalo 2:1, otisli bi u Tursku i ponovio bi se Rapid. Treba otici tamo, pokazati m**a, biti agresivan od starta i igrati kao da je 0:0!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od srkins »

rekli smo da nam je cilj liga evrope ,izvukli smo tim koji po svojoj jacini moze biti bitan faktor u tom takmicenju,i igrali smo sa njima bila je ravnopravna utakmica pokazali smo da mozemo da igramo sa takvim timovima i na to sam ponosan, tuzan sam zbog primljenog gola ali sta da se radi...nismo ispali imamo sanse i dalje samo hrabro u turskoj ,pa sta nam bog da...
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ДушанСП »

Штета и то огромна.Лековић ће бити појачање,Полетеновић тотално погубљен вечерас,ал ајде,много су јачи и треба бити реалан,а у реваншу срце на терен па шта нам бог да.
ФКВ
Postovi: 91
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 4:05 pm
Lokacija: svugde

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ФКВ »

Zao mi je jedino sto primamo UVEK glupe golove u vaznim mecevima. Prvi - penal, drugi - 90. minut! Dokle vise?
Nikolic mora da poprica sa igracima o tome.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od mihailov »

Tipicno "Slaninarski"...
Ne mozemo biti nezadovoljni, isprsili smo se jednoj ekipi koja je u vrhu evropskog fudbala, ali ostaje zal zbog novog gola u sudijskoj nadoknadi.

Uvek pomislim-vratice nam se jednom, samo nikako da dodje taj trenutak :frown:
Napred Voso!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od nboya »

mihailov napisao:Uvek pomislim-vratice nam se jednom, samo nikako da dodje taj trenutak :frown:
Strpi se do sledeceg cetvrtka ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od kowalski »

mihailov napisao:Tipicno "Slaninarski"...
Ne mozemo biti nezadovoljni, isprsili smo se jednoj ekipi koja je u vrhu evropskog fudbala, ali ostaje zal zbog novog gola u sudijskoj nadoknadi.

Uvek pomislim-vratice nam se jednom, samo nikako da dodje taj trenutak :frown:
Vratice se, a posebno otkad on gleda podno semafora... Karma je cudo.
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Radoye »

Neka, idemo u Tursku da pobedimo! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od vojvodina jedna jedina »

ФКВ napisao:Ukoliko igraci nauce nesto iz vecerasnjih gresaka mogu da prodju. To je sve sto je bitno!
+1
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ultra komsa »

ponosni na momke!ponosan na divlji istok!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od N13 »

Au kakva utakmica, kakva atmosfera... grlo ostalo na zapadu!
Ali i zivci, nazalost.

Ponavlja se svaki put isto, opet Rapid. Opet glupav penal, opet gol u 90+. Opet prokleta sreca nam okrene ledja. Ali ok, to je valjda taj duh slaninarski koji samo mi imamo, i upravo zbog toga volimo Vojvodinu! Da nije tako, ne bi bilo zanimljivo!

Idemo dalje!
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od kowalski »

Aj budimo razumni, pozivamo se na losu srecu, a sta je gol Vulicevica? Hteo covek da centrira pa ga usralo svetski.
Slika
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ultra komsa »

NJIHOV GOL NJIHOVA NESRECA,UBICEMO IH U REVASU!SAMO POZITIVNO!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od N13 »

kowalski napisao:Aj budimo razumni, pozivamo se na losu srecu, a sta je gol Vulicevica? Hteo covek da centrira pa ga usralo svetski.
To je jedan momenat, kad kazem losa sreca, mislim na dug niz godina.
Imamo 2:0 protiv Rapida, primamo gol u 90+. U Becu imamo 0:0 protiv Rapida sve do 90+ kada primamo gol zbog nepostojeceg penala. A zatim jos jedan gol...
Imamo 2:1 protiv Burse, primamo gol u 90+. Uvek nas jedan minut deli od velikog uspeha. Ali upravo zbog toga se Vojvodina voli, nikad ne znas sta da ocekujes, moze da pobedi svakog, moze da napravi glupost. Ta neizvesnost tokom utakmice, to grizenje noktiju tokom svih 90 min, to kidanje zivaca tokom celog meca, ta euforija, ta radost i ta tuga. Ta sreca i ta nesreca. To je ono po cemu smo poznati, sto niko drugo nema. To je ono zasto sam zavoleo bas Vojvodinu.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od shecky »

Ljudi ne zelim da vredjam ikog al koje ja vama k***c kad kazete da su ovi za klasu bolji??
U cemu? Po cemu??

Sta je to Bursa pokazala pa da se kaze da su za klasu bolji?

Jedini razlog ,i da ,za mene je ovo los rezultat, ovakvog rezultata je trener Nikolic koji je postavio defanzivnu taktiku na startu umesto da smo ih zdrobili odmah od pocetka.
Ja sam vec pisao pre par dana da smo fizicki bolje spremni i da to treba maximalno da iskoristimo ,a lepo se videlo da je ovima tamo od 70og minuta dusa bila u nosu,i kad smo poveli 2-1 mi se opet usrali i povukli umesto da im zabijemo bar jos jedan i da onda sa 3-1 ,mogu da kazem da smo definitvno prosli dalje.
Za izmene nemam zamerki ,jedino mi nije jasno zasto nije malo rotirao Abua i Envera kojeg je ona 3ka dobro ustopovao.

Ovako bice jako tesko ,mada zelim da postavim pitanje.. jel sa ja jedini moron koji jos uvek misli da mozemo proci dalje??
Zaključana tema