Liga Evrope - sezona 2013/14

Zaključana tema
BOKI
Postovi: 30
Pridružio se: Sre Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od BOKI »

:deal: http://4.bp.blogspot.com/-wKHQF6k9RvQ/U ... 40/11.jpeg" onclick="window.open(this.href);return false; :deal:Da pobedi Vojvodina kvota je: 2,85
Da pobedi Bursaspor kvota je: 2,35
Da bude nerešeno kvota je: 3,30

Izvor: BUTASPORT
:deal:
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od madda fakka »

laki napisao: Sad sam siguran da Turci nece znati sta im se dogodilo na Karadjordju! :devil:
Kad im zaprzimo kao Ceca pasulj... ;) Uglavnom ne sumnjam da ce Enver, Stojan i Abu zakazati samo da nam sredina (Radoja, Poletanovic) odrade posao posto vole Turci da zavrnu sa 20-25m... Iako su iizgubili od Eintracht i Boussia D ali to su veliki rezultati cak i za pripremne utakmice. Nikolic nece sigurno nista prepustiti slucaju, jos imace 8 - 10 hiljada ljudi podrske. Samo hrabro momci uz vas smo :!: :!:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Jan »

Svaka čast RTV na animiranju javnosti pred ovu vrlo bitnu utakmicu kroz direktna uključenja u emisiju ''Razglednice'' iz SCVB...
Marko Nikolić upravo reče;...''Abu igra utakmicu....''

naravo direktan TV prenos na RTV.
VOŠA ZAUVEK !!!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od johnny »

Nema programa uz ulaznicu, opet bravo za marketing sluzbu...

Racunam da ce nasi gristi i da bi se nametnuli turskom trzistu, ipak je jace nego austrijsko npr.
Mozda je floskula ali u cetvrtak SVI KO JEDAN!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Turija »

Pohvalio bih način na koji je trener Marko Nikolić pozvao navijače na ovaj meč (verovatno će taj klip biti negde postavljen).
Poenta njegovog stava je da se poziv navijačima zaslužuje prikazanim zalaganjem, odnosom i igrama tima.Zbog toga, reče trener Nikolić, nije hteo (do sada) da javno poziva navijače na stadion na ,,blanko" podršku.Sada je to učinio, jer misli da je ekipa stekla dovoljan kredit za takav poziv i mnogo veću podršku sa tribina.
Zaista, davno nismo imali trenera čija je svaka rečenica osmišljena. A jedino na takav način (naravno, uz podrazumevani kvalitetan stručni rad) se stiče prirodni autoritet na trenerskoj klupi, kao i van nje.Za sada, Marko Nikolić svoj posao radi sjajno.
Nadam se da će tako i ostati, na dobrobit Vojvodine.
PS
Još nešto da pohvalim (i to baš ono što smo ovde ozbiljno kritikovali za revanš utakmicu protiv Maltežana) cene ulaznica.
Ovaj put su one određena sa pravom merom.
Protivnik atraktivan, cene pristupačne i očekujem da će Istok i Zapad biti ispunjeni do poslednjeg mesta.
Velik hendikep ovog našeg Stadiona je to što je Sever najveća tribina.Ne mislim ovim ništa loše da kažem, ali ogromna većina Vošine publike, srednje i starije generacije, teško će, ikada, da ode na tribine iza gola (možda jedino ako u NS dođe tim sa evropske Top 10 liste).
Zato, ako budemo pravili neke značajnije rezultate, istočna tribina bi morala da se rekonstruiše i proširi.Da bi došli do toga, moramo (da i ovde apostrofiram Nikolićev poziv za navijače), takav kredit predhodno zaslužiti.Novi Sad mora postati Vošingrad.
Nije to teško, ali treba biti uporan, radan i odgovoran.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od shecky »

Uzeo sam kartu danas i gari kaze da je prodato oko 1000 danas.
slaninari kac
Postovi: 28
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 11:28 am
Lokacija: 中华人民共和国

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od slaninari kac »

shecky napisao:Uzeo sam kartu danas i gari kaze da je prodato oko 1000 danas.
Ja sam uzeo za zapad oko 19h i bilo je prodato oko 600 karata za zapad. Idu karte k'o lude, tako da ocekujem pun stadion, oko 10.000 ljudi.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od churguzijanac »

Stadion ce biti pun!Nema dileme!

Stvar je u tome da mi nismo cigan mala i da ne punimo stadion bez obzira na okolnosti. Mi smo uvek trazili dobar fudbal da bi stadion napunili. U cetvrtak postoje svi uslovi za tako nesto i stadion ce biti pun i tesan!
Korisnikov avatar
NSKrajisnik
Postovi: 122
Pridružio se: Uto Dec 07, 2010 3:16 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od NSKrajisnik »

Sta kazu Turci? http://www.futbolburada.com/p/sirbistan ... -vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Helm »

Imaju izuzetno dobru analizu, to mi se ne svidja. Ako takvim stvarima barata javnost, sta li onda imaju unutar kluba. :?

Ali opet, svideo mi se onaj deo gde kazu da smo mi najbolji srpski klub trenutno. :mrgreen: Pametni ti turci, ovako nekako: "Bili su treci prosle sezone, ali prva dva su bili partizan i zvezda protiv kojih je Vojvodina imala 9 bodova na 4 utakmice..." :deal:
Korisnikov avatar
NSKrajisnik
Postovi: 122
Pridružio se: Uto Dec 07, 2010 3:16 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od NSKrajisnik »

Pa i jesmo, trenuto smo bolji od jako slabih blizanca.
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Toto Riina »

Veliki sam optimista, ali moramo biti realni da je Bursa veliki favorit za prolazak u sledeću rundu. Pre tri godine su osvojili titulu u konkurenciji Fenera, Galate, Trabzona, Besiktasa. Ove godine su pravili tim za Ligu Sampiona, primera radi tim Burse je 4 puta skuplji od naseg, a Fernando Belusi i Taiwo zajedno imaju veću godišnju platu od čitavog tima Vojvodine. Ovo pišem samo iz razloga što mislim da je Bursa potcenjena ovde na forumu.

Ovo sve gore samo treba da bude razlog više da podržimo svoje igrače, svoj klub i pokrajnu. Igrači nek pruže svoj maksimum i borbenost i ja ću biti zadovoljan.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ultra komsa »

ako postoji klub koga nije sreca pogledala,ko i sta nam je uzelo pobede u evropi kao i u ligi kao i u kupu,e pa ajd vreme je i da nas pogura nesto,mi dacemo nas doprinos,pritisak od pocetka kraj aut linije kod istoka,tu ce biti i njihovi navijaci,tako da istok ceka najtezi posao!ho ho jedva cekam da budem deo tog istoka :-D
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Buca »

Ako hoćemo da budemo ozbiljan klub na svojih 100 godina postojanja i da se dostojno predstavimo fudbalskoj Evropi, mislim da je potrebno razmisliti o oficijenom spikeru na stadionu! Siguran sam da postoje ljudi koji bi bez ikakve naknade odradili tih 90 minuta, i koji su pri tome ipak malo bolje upoznati sa engleskim jezikom.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od PanonskiFantom »

Vise nista nije isto!
Zaključana tema