4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Zaključana tema
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post od budababa »

Nakon saplitanja na poslednjoj prepreci pred ulazak u grupe Lige Evrope, fudbaleri Vojvodine okreću se nastavku takmičenja u Jelen Super Ligi. Pre dvonedeljne pauze zbog nastavka kvalifikacija za plasman na SP u Brazilu, gostujemo na Banovom Brdu prvoplasiranoj ekipi Čukaričkog. Čuka je u dosadašnja tri kola zabeležila sve tri pobede (minimalne) uz gol razliku 4:1, a od toga dve na gostovanju. Padali su redom Rad, Sloboda i OFK Beograd. "Brđani" od ove sezone svoje utakmice igraju pod reflektorima, pa ćemo prvi put na ovom stadionu oodigrati utakmicu pod veštačkim osvetljenjem. U timu nema "zvučnih" imena (http://www.fkcukaricki.rs/prvi_tim), deluje da smo favoriti na papiru, ali ostaje pitanje koliko će igrači biti motivisani nakon emotivnog pražnjenja i eliminacije iz LE. Inače, ovo je duel dve od ukupno četiri do sada neporažene ekipe u prvenstvu.

Slika
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od shecky »

Nema sta ,u nedelju mora bar 50% ekipe da budu sadasnji rezervisti ,da bar imamo pola igraca na terenu koji se kakvim takvim pozitivnim moralom uci u mec,iako pored svega toga ja definitivno prognoziram kec.
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od kowalski »

Sad cemo naravno, kad je nebitno, briljirati. Skuletic makazice, Simon dvojici kroz noge pa golmanu kroz usi, Alivodic u raslje, falice samo Bilbija da dadne cetvrti.
Slika
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Boske87 »

Očekujem dobru, otvorenu utakmicu i pobedu. Dosta je bilo kikseva jer sezona za nas počinje u nedelju. Bojim se samo da će ovo biti duga jesen ako Kaluđerović nastavi da briljira u špicu a Škule nam bude jedina nada. Dobiti ove utakmice kako znamo i umemo, siguran sam da će sve bolje izgledati nakon reprezentativne pauze sredinom septembra.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od kej »

Prva strana ove teme je totalni haos. Nešto slično očekujem i na terenu. Idemo po bod, idemo da ležimo!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Marcello »

Verujem da ćemo da očerupamo lidera. Sa ubedljivih 1:0! :mrgreen:

Kontam da će se Čuka dovoljno otvoriti, te da ćemo naći prostora da ih matiramo, mada...biće teško, koliko čujem sa čaršije, atmosfera u ekipi je gadno poljuljana (ima veze i sa Drakulićevim odlaskom). Naravno da ne verujem slepo tim pričama, ali...ko će ga znati...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od naseljekolumbija »

Prelazimo na domaci kolosek. Od igraca ocekujem u svakoj utakmici samo maksimalno angazovanje u skladu sa dresom koji nose. Bice i remija i poraza kao u svakom sportu ali ce biti puno vise pobeda. Na treneru je samo da ih usmeri u tom pravcu. Ne sumnjam da ce u tome uspeti. SAMO BORBENO!
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Tony Starks »

shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od shecky »

Ne znam koji je plan sto se sastava tice ali definitivno je vreme da se malo promesaju karte i neki odmore.
Moj sastav bi bio:

delac
vulicevic trajkovic fatic nastic
vukcevic tubasevic kosovic gacinovic
kaludjerovic skuletic

Dakle klasika 442 , stim da bi u sledecem mecu odmorio Vuleta a ubacio Envera i tako cika caka.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Marcello »

Možda nije pravo mesto da pitam, ali - šta je sa Mitoševićem? Nisam upućen, pa bih molio nekog ko zna da mi odgovori, može i na PP. Hvala.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od laki »

Nikolicu, majke ti, stavi malog Mijata da igra, bolje da decko igra i da imamo kakvu takvu levu stranu nego da nemamo nikakvu, a verujem da kad mali udje u ritam bice opak igrac!! Mi levu stranu nemamo a na klupi sedi mali Mijat koji je fenomenalan i onaj Denkovic, ali za njim ne zalim sto ne igra...
Slika
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Helm »

Dve stvari su pod morati:
1. Da dobijemo, ili makar ne izgubimo.
2. Da vec jednom Kosovic i/ili Milinkovic dobiju sansu.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Salvador »

Helm napisao:Dve stvari su pod morati:
1. Da dobijemo, ili makar ne izgubimo.
2. Da vec jednom Kosovic i/ili Milinkovic dobiju sansu.
Jedino sto je za nas u ovom trenutku 'pod mus' je pobeda!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od N13 »

Verujem u pobedu, Cukaricki u ekpanziji sad, nece igrati bunker, a nama to odgovara, plus je kvalitet na nasoj strani.

A sto se tice gubljenja, siguran sam da cemo imati ove sezone ubedljivo najmanje poraza u ligi. Ja ne vidim koja ekipa nas moze nadigrati? Jedino te male ekipe ako uspeju iz neke kontre da daju gol, pa parkiraju autobus do kraja utakmice... ali nadam se da se to nece toliko cesto desavati, pogotovo sto dovodjenjem Jagosa imamo dosta kvalitetnu odbranu. Tako da u prvenstvu ocekujem duple pobede protiv partizana, zvezde, cukarickog, jagodine i napretka. Kod kuce se retko ko brani svih 90. min, tako da i ove sezone verujem da cemo najbolje rezultate praviti u gostima gde ce protivnici igrati nesto otvoreniji fudbal, i opet tako uzimati najveci deo bodova. Tako da ce najtezi zadatak biti da na Karadjordju prekinemo gubiti bodove protiv manjih ekipa.
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post od Nikola »

Cuka trenutno finansijski dobro stoji i tim je od prosle sezone dodatno selektovan. Ocekujem otvorenu utakmicu i pobedu uz gol Skuntelara!
ПУШТАМ КИШУ!
Zaključana tema