Kup Srbije - sezona 2013/14

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Radoye »

budababa napisao:
У првом „шеширу” су победник Купа Јагодина и финалиста Војводина, Партизан, Црвена звезда, Слобода, ОФК Београд, Спартак и Доњи Срем, док су у другом „шеширу” Раднички из Ниша, Раднички из Крагујевца, Нови Пазар, Напредак, Чукарички, Вождовац, Јединство путеви и Борац.
Potencijalni protivnici nam dolaze iz drugog "šešira"...
Gde je domacinstvo, kod drugog sesira ili se gleda ko je bio domacin u prethodnom kolu?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od gospodinFKV »

Radoye napisao:
budababa napisao:
У првом „шеширу” су победник Купа Јагодина и финалиста Војводина, Партизан, Црвена звезда, Слобода, ОФК Београд, Спартак и Доњи Срем, док су у другом „шеширу” Раднички из Ниша, Раднички из Крагујевца, Нови Пазар, Напредак, Чукарички, Вождовац, Јединство путеви и Борац.
Potencijalni protivnici nam dolaze iz drugog "šešira"...
Gde je domacinstvo, kod drugog sesira ili se gleda ko je bio domacin u prethodnom kolu?
Kad se izvuku dva para, gleda se ko je kako igrao u prvom kolu, a ako su oba bila domacin/gost, zreba se domacinstvo dodatno. Bar tako Blic kaze :cheers:
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od laki »

Oduvek mi je jako debilski to sto je zreb (polu)dirigovan i sto ne mogu bilo koja dva tima da se sastanu vec od 1/8 finala. Misli, sta sad, ako neko izbaci nas u 1/8 finala, jel barem tad taj klub koji je iz drugog sesira postaje nosilac za sledece kolo ili mora onda opet da bude u podredjenom polozaju pa da opet izbacuje nekog od blizanaca...? Mislim tako ni jedan slabiji klub ne moze da osvoji kup realno... Mozda sam nesto prevideo, ali u svakom slucaju mi je jako glupo to sa dirigovanim zrebom!!

Neka me neko demantuje ako nisam u pravu.
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Radoye »

Pa upravo i jeste u tome fora da niko ne izbaci blizance pre minimum polufinala, da se kao cuva drzavni koeficijenat i ne pustaju "slabi" klubovi u Evropu. Mos' misliti jako moodo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Chana »

Sinoć sam se malo zezao sa prijateljima i kumovima u poseti, pa smo organizovali “žreb Kupa”, sve po PS-u, i evo rezultata tog žreba (inače, ozbiljnijeg nego onaj što se svojevremeno vrteo po youtube-u i našim forumima…):

Spartak – Radnički(N),
Sloboda(U) – Čukarički,
Donji Srem – Napredak,
Jagodina – Borac(Č),
Vojvodina – Novi Pazar,
OFK Beograd – Jedinstvo Putevi (U),
partizan – Voždovac, i
crvena zvezda – Radnički (KG)…

Donji Srem, Jagodina i crvena zvezda bi kao gosti u prethodnom kolu bili “sigurno” domaćini Napredku, Borcu i Radničkom (KG) – pošto su ovi bili domaćini u 1/16 finala, dok su kod drugih parova i jedni i drugi bili gosti, osim u slučaju partizana i Voždovca, gde je prvi bio domaćin, a Voždovac je prošao dalje voljom žreba !

Ne znam za Vas ostale, ali Novi Pazar na Karađorđu – potpisujem odmah, bez oklevanja…
Iako, ne tremiram ni od koga – jer: “KUP JE NAŠ”, a ovaj put tim predvodi Marko Nikolić, tako da se scenario iz prethodnog finala ne može ponoviti – “ni u pismu”…

P. S. Mala slova na nekim mestima – nisu greška !
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od fraxmanutd »

Чана убо, Војводина - Нови Пазар!
Банат цео, црвено бео!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Dejan »

Utakmice će se igrati 30. oktobra

Vojvodina- Novi Pazar
Radnički Niš - partizan
Spartak - Napredak
Sloboda Point - Voždovac
OFK Beograd - Jedinstvo Putevi
Donji Srem - Borac Čačak
Čukarički - Jagodina
crvena zvezda - Radnički 1923

Mečevi četvrtfinala su 4. decembra, dok će se u polufinalu igrati po dve utakmice - 26. marta i 9. aprila 2014. godine. Finale je 7. maja.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od srkins »

Ocekujem nas prolaz i ispadanje bar dva od ova tri tima parizan , Jagodina i crvena zvezda
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Firmson89 »

Убо Чана нас, звездану и Офку! :mrgreen: Добар жреб по нас, дефинитивно.
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Chana »

Firmson89 napisao:Убо Чана нас, звездану и Офку! :mrgreen: Добар жреб по нас, дефинитивно.
Hvala, hvala... :mrgreen:

Moraću ovo (daj Bože) da ponovim još 3 puta :deal:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od laki »

Pazarce nece biti lako eliminisati, ali srecom, imamo domaci teren u ovoj fazi takmicenja.

Zadovoljan sam i privnicima koje su izvukli partizani, svim srcem cu navijati za Pajceta da izbace ta go**a vec u ovoj fazi takmicenja. Ako sve bude regularno, ima partizani dobro da oznoje gace u Nisu ako samo zele da imaju bilo kakve sanse da pobede!

cerga ce sigurno proci na ovaj ili onaj nacin ovu rundu, ali zato, ako Bog da, sledecu rundu nadam se da ce u goste Cuki :)

A sto e nas tice, otom potom. Prvo Pazarci pa cemo, nadam se, da razmisljamo o sledecoj rundi.
Slika
roksanda23
Postovi: 16
Pridružio se: Uto Sep 17, 2013 6:40 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, 30. oktobar

Post od roksanda23 »

Bravo za Chanu! Kada sam pročitao, odmah sam poželeo isto. Hajde odma nam reci i rezultat, da se ne jedimo :lol:
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, 30. oktobar

Post od prijatelj fudbala »

Još jedna prilika za pozdrav Supiću...
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, 30. oktobar

Post od Baltazar »

Očekujem konačno da damo bar TRI gola na jednoj utaknici! I da se Simon uigra sa saigračima.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post od Toto Riina »

Igraci ocigledno imaju problem i pritisak kad igraju na svom stadionu. U sredu je potrebna velika podrska i strpljenje do poslednjeg minuta i penala, ako bude potrebno. Imamo priliku da se plasiramo u cetvrinu finala kupa i posle dve utakmice kod kuce za prvo mesto.
Hajde da budemo uz klub sad kad je to najpotrebnije, hajde da zbijemo redove i nosimo igrace do serije pobeda. Budi se uspavani Novi Sade :!:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NLLuMd2XL7M[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=qyFCmgoXj5s[/video]
Zaključana tema