Kup Srbije - sezona 2013/14

Zaključana tema
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od laki »

Ne znam za igru kakva je bila ali rezultat i jeste odlican. Gostovanje ekipi koja je prva na tabeli u prvoj ligi, sigurno su kvalitetom slicni slabijim timovima iz nase lige.

Sto se tice ove pobede, ni blizu mi nije vazna koliko mi je vazno to da pred jako bitne utakmice nismo ispali iz kupa, jer bi onda to jos vise uzburkalo strasti u klubu, a znamo da imamo jako vazne prvenstvene duele u narednih 10 dana. Necu da teoretisem, treba ici na svih 6 bodova, ali prezadovoljan bih bio guzenjem crnog blizanca u NS i remijem u Nisu.

A sto se daljeg toka kup takmicenja tice, naravno da bih zeleo da sto dalje doguramo, ali ne lozim se ni malo na taj kup vise. Naravno da poludim kad dodje polufinale i finale, ako dodje, jer sam kretencina bolidska, ali prvenstvo je ono sto me zanima 95% a 5% kup.
Slika
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Nikola »

Bravo za Marka Nikolica. Vazna i teska pobeda, sad sva energija za nedeljnu tekmu. Idemo Slaninari!
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Turija »

Zamena golmana Delača sa iskusnimŽakulom u 90 minutu, bio je pravi potez Marka Nikolića.bravo za Žaklulu; doneo nam je prolaz u sledeće kolo kup takmičenja :hurray: .
Ova pobeda je veoma važna za renome Vojvodine, u ovim teškim trenucima, ali je ipak najvažnija za naše igrače, trenera Nikolića i nas navijače.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Samo borbeno !
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Apr 11, 2013 8:41 am
Lokacija: Indjija

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Samo borbeno ! »

Zakuli neizmerno hvala, bilo bi lepo da mu se oduzimo nekom parolom sad protiv partizana.
A Nikolic jos jednom pokazao kakva je glava bre ! Da recimo Zakule nije skinuo nijedan penal, svi bi mogli da pljujemo Nikolica, a posto je skinuo hvalimo i slavimo Marka ! :hurray:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od N13 »

Nisam do sad govorio, ali vise puta mi je ovaj scenario bio u glavi. Ne konkretno za kup utakmicu, vec za Serif. Pre revansa sa serifom (pa i sa Bursom), na pamet mi padali penali, i jednostavno sam govorio sebi, ako dodje do toga, obavezno menjati Delaca za Zakulu, i nekako se pribojavao da li je trener Nikolic svestan koliko Zakula ume sa penalima, jer ipak nije dugo na nasoj klupi da zna sve detalje... Ali ipak dobro je, zna odlicno.
Zakulu pratim vec duze vreme, sto sam vec pisao ovde. I dok je branio u Apatinu, i Somboru, covek je majstor za citanje penala. Ne odbrani svaki, ali u makar 80% slucajeva procita u koju stranu ide, sto je usput i velika verovatnoca za odbranu. Ne znam ko je bio na onom trenungu pred finale kupa sa Jagodinom, pa kad su se vezbali penali, Supa primi svaki, Zakuli je jedino Abu uspeo dati, ostalo sve odbranio. Dok je branio u Somboru, odbranio je penal i u "zatvorenoj" utakmici (provereno, ali ne iznosim detalje). Namerno skrivljen penal u 90+, igraci protivnickog tima "moraju" da daju gol (po dogovoru), a Zakula slucajno i to odbrani :D igraci i jedne i druge ekipe se poceli hvatati za glavu, komedija :)

U svakom slucaju, prolaz je dobro dosao na ovu situaciju, ne zbog kupa, vec zbog svega, malo da se ugasi vatra u klubu. Sad jos u nedelju da uzmemo 3 boda i ja sam zadovoljan.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Voja »

Sto je Vozdovcu Hajduk Kula,to je nama Zakula!!! :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Radoye »

Necu previse pametovai jer sam se o toku utakmice informisao sa foruma, reci cu samo ovoliko - hvala dragom Bogu da smo pregrmeli ovo. za vikend nas ceka jos jedan velik izazov, uzdam se u inat jer malo toga drugog nam je ostalo da motivise nase igace.

Spasa nam nema - propasti ne mozemo!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od budababa »

Dve pozitivne stvari danas: prošli smo dalje i dobili malo na samopouzdanju pred nedeljni meč, a i konačno je Kaluđer skinuo taj balast neefikasnosti sa sebe, što će njemu značiti na ličnom planu da se trgne iz letargije u koju je upao. Gostovanje nije bilo nimalo naivno, oni su u samom vrhu PLS, a priče o nekom drastično slabijem kvalitetu tog takmičenja u odnosu na JSL ne piju vodu. Uostalom, trenutni plasman timova koji su ove sezone ušli u JSL to i govori (Čukarički drugi, Voždovac šesti, Napredak deveti). Sada treba zbiti redove i podržati tim za vikend, jer će energija sa tribina biti jedino za šta se igrači još mogu uhvatiti da bi pružili svoj maksimum.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od slanina »

Golovi.

http://www.sportnetwork.rs/play/59645/k ... nalima-2:3" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od madda fakka »

Kosovicev gol (za 1:1 u penalima) kao preiskusni igrac a ne "dete". Njihov prvi gol u regularnom toku meca kako je samo lik slomio i ubacio ostro po zemlji stvarno svaka cast. Lik koji je dao gol lepo oprao ruke kada je proslavio :D :D
I Bog je Slaninar...
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od prijatelj fudbala »

Bitan je prolaz, ajmo dalje :cheers:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Владика »

prijatelj fudbala napisao:Bitan je prolaz, ajmo dalje :cheers:
+1 Ако играчи и даље играју на вересију онда је ово сјајан резултат. Свака част стратегу Николићу на добром одабиру голмана!!! :cheers:
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od Chana »

1/16 финала Лав купа Србије, 25. 09 2013. године

КРАЉЕВО: Слога - Војводина 2:3 (0:1,1:1)
Гобељић 65. - Калуђеровић 10.
ПЕНАЛИ:
Гобељић, Милетић (Слога)
Врањеш, Косовић, Шкулетић (Војводина)

ЧАЧАК: Борац - Рад 2:1 (0:1)
Николић 71, Маслаћ 82. - Павловић 38.

ТРСТЕНИК: Трстеник - Нови Пазар 0:2 (0:0)
Арсенијевић 63, Јелић 73.

КРАГУЈЕВАЦ: Раднички 1923 - Банат 1:0 (1:0)
Спалевић 34.

Ср. МИТРОВИЦА: Раднички - Доњи Срем 0:2 (0:2)
Дамњановић 5, Лукић 27.

БЕОГРАД: Телеоптик - Слобода Поинт 0:3 (0:2)
Тиаго Силва 18, 45, 64.
(одкада ми овог момка "доводимо" код нас ?!)

ЛУЧАНИ: Младост - ОФК Београд 3:4 (0:0)
ПЕНАЛИ:
Живадиновић, Гаврић, Милуновић (Младост)
Дамјановић, Чаврић, Здјелар, Васиљевић (ОФК Београд)

БЕОГРАД: Раковица - Јагодина 1:4 (0:1)
Пауновић 57. - Шушњар 42, Леповић 49, 80 Митошевић 75.
(Пола голова за Јагодинце дали неталентовани Војводинаши...)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево - Чукарички 0:1 (0:1)
Секулић 38.

БЕОГРАД: БСК Борча - Јединство Путеви 0:1 (0:0)
Пауновић 88.

БЕОГРАД: Бежанија - Раднички (Ниш) 0:2 (0:0)
Хаџибулић 46, 70.
(Профил играча који нама треба...)

КРУШЕВАЦ: Напредак - Јавор 2:1 (1:0)
Бојић 14., Миросављевић 90+3. - Сотировић 90+2.

БУМБАРЕВО БРДО: партизан - Спартак ЗВ 0:3 (0:1)
Носковић 01, 83, Торбица 90.

НОВИ САД: Пролетер - црвена звезда 0:3 (0:1)
Печник 44, Дауда 60, 84.

БЕОГРАД: партизан - Металац 2:0 (1:0)
Фофана 33, Којић 70.

Вождовац је обезбедио директан пласман у осмину финала Купа Србије због иступања Хајдука из Куле из такмичења.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od budababa »

sportske.net napisao:Kup - Narednog utorka žreb za 1/8 finala

Krajem septembra dobili smo imena učesnika osmine finala nacionalnog Kupa a žreb parova te runde takmičenja biće obavljen u utorak, osmog oktobra, u Sportskom centru u Staroj Pazovi.

Mesto među šesnaest najboljih ekipa u Kupu izborili su Jagodina, Vojvodina, Partizan, Zvezda, Sloboda, OFK Beograd, Spartak, Donji Srem, Radnički Niš, Radnički 1923, Novi Pazar, Napredak, Čukarički, Voždovac, Jedinstvo Putevi, Borac Čačak.

Ono što je posebno interesantno jeste da se već od osmine finala ekipe iz Prve lige Srbije nalaze u marginalizovanom položaju, jer samo Jedinstvo iz Užica i Borac iz Čačka brane čast prvoligaša.

To znači da ćemo već u osmini finala imati prilike da gledamo šest mečeva na kojima će koplja ukrstiti superligaši što svakako obesmišljava takmičenje u Kupu.

Mečevi osmine finala zakazani su za 30. oktobar a u utorak u podne znaćemo parove i mesta ge će utakmice biti odigrane.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Kup Srbije 1/16: Sloga (Kra)-Vojvodina 1:1, pen 2:3

Post od budababa »

У првом „шеширу” су победник Купа Јагодина и финалиста Војводина, Партизан, Црвена звезда, Слобода, ОФК Београд, Спартак и Доњи Срем, док су у другом „шеширу” Раднички из Ниша, Раднички из Крагујевца, Нови Пазар, Напредак, Чукарички, Вождовац, Јединство путеви и Борац.
Potencijalni protivnici nam dolaze iz drugog "šešira"...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Zaključana tema