28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Post od limanfkv »

Utakmica se igra veceras od 20 casova.

Ulaz za ovu utakmicu je besplatan.

Dodjite da pozdravimo decu koja su nam donela ovu veliku radost i da porucimo upravi gde da ide.
Korisnikov avatar
Matador
Postovi: 531
Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Matador »

Clan uprave tera igrace da izadju sa parolom podrske Pavlovicu, neki su to odbili i sada je napeta situacija!
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Toto Riina »

Исто је ћелави ђилкош радио за потписе подршке. Играчка каријера није дуга и у тешкој ситуацији су.
СУТРА СВИ У ВЕТЕРНИК У ПОЛА 11. ОВО ЈЕ ВАЖНИЈЕ ОД ФИНАЛА КУПА, ОВО ЈЕ БОРБА ЗА СПАС ФКВ!
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Rivelinjo »

Gledam kvote na kladionici - Jagodinci su žešći favoriti. Koliko poznajem muvanja u našoj ligi, očekujem da kiksiramo i primimo gol 0-1. Daj Bože da grešim.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Salvador »

Popara i pankov su rupe.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od srkins »

Da li ima poente igrati fudbal u Srbiji? Ili lepo pre pocetka odrediti kome sta ide ,i dati im to..da se ne muce dzabe..Posle prvog dela koji je cak i bio relativno posten u drugom delu kad je dosao Zvezdan apsolutna papazjanija..Ovo treba Uefi prijaviti i svima kompletno da nam zabrani Evropu nekih 5 godina
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od ogi »

trelos gia fcv napisao:Momci, klinci, "istoričari" fudbalskog kluba, preklinjem vas, preklinjem...
Nemojte izgubiti prvenstvenu sutra.
Samo...nemojte izgubiti...
Tek tada na (PRAVOM) značaju dobija osvojen trofej!
Svi znamo šta će biti i šta će se pričati ukoliko ne bude tako...
U INAT SVIMA! OPET SE IGRAJTE FUDBALA!
Nisu te poslusali....
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Salvador »

srkins napisao:Da li ima poente igrati fudbal u Srbiji? Ili lepo pre pocetka odrediti kome sta ide ,i dati im to..da se ne muce dzabe..Posle prvog dela koji je cak i bio relativno posten u drugom delu kad je dosao Zvezdan apsolutna papazjanija..Ovo treba Uefi prijaviti i svima kompletno da nam zabrani Evropu nekih 5 godina
Moj utisak za nase igrace je kao da su igrali neku nebitnu prijateljsku tekmu.
Pa majku mu, jel stvarno niste mogli igrati srcano na pobedu makar zbog navijaca koji su dosli da proslave kup, ako vam vec trece mesto u ligi kao nije vazno??!?

PS. Uzurpatori napolje iz nase Vose!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od fare »

Jako jako sam razocaran , koliko sam bio sretan u sredu toliko sam sada totalno razocaran treba nas je sve velika sramota i ja podrzavam da treba da nas kazni uefa jedno 5 godina uopste Srpski fudbal pa da se opametimo :( . Zato ovu bagru iz uprave oterati sto pre da nas ne brukaju jos vise pogotovo zadnje kolo protiv zvezdane .
Poslednja izmena od fare u Sub Maj 10, 2014 10:14 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od trelos gia fcv »

ogi napisao:
trelos gia fcv napisao:Momci, klinci, "istoričari" fudbalskog kluba, preklinjem vas, preklinjem...
Nemojte izgubiti prvenstvenu sutra.
Samo...nemojte izgubiti...
Tek tada na (PRAVOM) značaju dobija osvojen trofej!
Svi znamo šta će biti i šta će se pričati ukoliko ne bude tako...
U INAT SVIMA! OPET SE IGRAJTE FUDBALA!
Nisu te poslusali....
Povratio bih najradije... i to sam po sebi!
Bravo momci...
Sve jasno...
Kao dan...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
Box
Postovi: 291
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Box »

Porucio bi samo onom, (ne znam kako da ga nazovem) sa istoka, sto je psovao majku Mijatu da vise ne dolazi na utakmice nego kao i dosada da ostane kuci i j**e mamu televizoru... Isto tako bi voleo da zatekne svoju zenu sa komsijom, jer ocigledno ima problema sa potencijom pa ne zna gde da se istrese...


Ne znam samo kako ga neko, ko je bio pored tog idiota, nije nalupao ...
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od trelos gia fcv »

Ponižen sam, oni nisu, znam to.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od Turija »

Salvador napisao:
srkins napisao:Da li ima poente igrati fudbal u Srbiji? Ili lepo pre pocetka odrediti kome sta ide ,i dati im to..da se ne muce dzabe..Posle prvog dela koji je cak i bio relativno posten u drugom delu kad je dosao Zvezdan apsolutna papazjanija..Ovo treba Uefi prijaviti i svima kompletno da nam zabrani Evropu nekih 5 godina
Moj utisak za nase igrace je kao da su igrali neku nebitnu prijateljsku tekmu.
Pa majku mu, jel stvarno niste mogli igrati srcano na pobedu makar zbog navijaca koji su dosli da proslave kup, ako vam vec trece mesto u ligi kao nije vazno??!?

PS. Uzurpatori napolje iz nase Vose!
Ovo večeras nije smelo da se desi.Bacili su pod noge sve ono što su uradili u sredu, ukaljali sebe, Klub i trofej.
Može da se desi da se izgubi utakmica zbog emotivne istrošenosti, ali su mogli barem zbog navijača, a morali zbog ugleda Vojvodine, odigrati srcem i sa željom da sačuvaju dostojanstvo Kluba i svoje lično.
Sada, kad pogubimo sve utakmice do kraja, biće potpuno devalviran taj famozni Kup, kao i karakteri igrača i trenera.A verovatno je to i poenta svega, kako bi što ,,bezbolnije" rasprodali ovu prilično talentovanu decu.
Mene je večeras toliko sramota, da ne znam kada ću poželeti da odem na utakmicu Vojvodine.Izeš i Kup i Ligu i LE...., ovo više nema nikakvog smisla pratiti.
PS
Drago mi je zbog Šušnjara i svaka mu čast za reakciju posle datog gola.Međutim, nama takvi igrači (koji vole i poštuju svoj Klub) ne trebaju.
Poslednja izmena od Turija u Sub Maj 10, 2014 10:56 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/sosa- ... stim/76065" onclick="window.open(this.href);return false; zli navijaci rasplakali decu. Treba da ga je sramota. Ja u njih ni najmanje ne sumljam svaki mi je sampion. Ne treba oni da placu zbog navijaca,navijaci su ponosni na njih. Ako zbog nekog treba da placu nek bude to zbog onih zbog kojih su ih kocili da daju 100%
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post od kej »

E, te priče o tome da se namešta kup za nas pričale su se pred svako finale od 2007. Četiri puta su se te priče pokazale smešnim, tj. pokazalo se da masa lupeta u prazno. Al' naravno, posle se niko ne pojavi da kaže: pogrešio sam, nalupetao sam se. O sad će se pojaviti, naravno! Evo sad savršene prilike za staro dobro ''šta sam vam rekao?''
Sad će da krene ludilo po forumu i svim mogućim portalima da je sve ovo dogovoreno s Jagodinom. Jako mi je žao što bar jedna nije ušla u gol, da se klinci popišaju na sve te teorije, a pogotovo da se Gaćinović popiša po onom idiotu sa istoka koji ga je napušavao i vređao celo drugo poluvreme.
Kako se to namesti da golman Jagodine odbrani ona dva-tri šuta? Kako se to namešta, može li neko da objasni? Je l' pao dogovor pre utakmice da mu se u 87. minutu šutne u donji desni ugao i da on napravi sjajnu paradu? Šta da je slučajno ušla?
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Zaključana tema