Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od severozapad »

Daleko smo od bajne igre ali smo i daleko od kvalitetnih igraca. Uz duzno postovanje Jovanci, zbog pozrtvovanja i dobre igre, on nije kreator i ne moze se njemu davati lopta da to pokusava. Cini mi se da to ne moze igrati ni Bempah ali svakako zasluzuje sansu, ne zato sto ga nismo videli nego bas zato sto jesmo.
Moje je misljenje da se Buacu mora dati kredita makar koliko i nekim drugima koji su prosli kroz nasu Vosu a o rezultatu je diskutabilno i pricati.
Takodje, ako ove poruke dolaze do njega, neka se malo trgne i bude malo bezobrazniji. Pitanje je sta tako moze da izgubi a moze dosta da dobije.
Nadam se da ce imati malo vise drskosti u nastavku sezone jer ovo svima sa strane pa tako i meni deluje dosta mlako.
Nikako nisam bio radostan kada je lale cigan dolazio kod nas ali u nasoj ligi takvi treneri prolaze. Motivacija od prosecnih igraca izvlaci najvise sto mogu.
Mene jedino plasi da ovo sto trenutno gledamo nije i limit nasih igraca.
Nadam se da nije i da moze to jace.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

KoKanidja napisao:Nije bas tako kao sto predstavljas, znao je on ekipu "dobro" jer je tu bio stalno ili kao pomocni ili trenirao jedan deo igraca, i vrlo dobro je bio upucen i ko pije i ko placa i ko stoji iza, ni blizu da je tek tako kao pao sa Marsa dosao.
Uglavnom, kao sto sam rekao, bez emocija zbog mnogo stvari, i njegov domet je mozda Proleter kod svog drugara.
Ja se potpuno slažem sa Kokaniđom i Turijom, a izgleda da sam bio jedini koji je ovako nešto i očekivao.
Baš kao što je napisano, vrlo nekvalitetan izbor igrača i manjak autoriteta su pteveliki problem da bi se nešto čekalo, ne vidim šta će on to da promeni u nekoj bližoj budućnosti ako već do sada nije smeo?
A realno i rezultati su prilično slabi.
Vosa7991
Postovi: 5
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 8:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Vosa7991 »

Moram da se nadovezem sa svim ovim postovima koji su do sad napisani, sa jednim sokantnim saznanjem na prosloj prijateljskoj utakmici,a to je da nam timom upravljaju menadzeri opet,nikakva razlika Buac i Vanic ili bilo ko treci, obojica prodaju mesta u timu...Zelim da verujem da ovo nije istina al od pouzdanih ljudi je informacija da se sef prodao Lanetu da je na njegovom platnom spisku, ovo je javna tajna :? Nek nam je Bog u pomoci sa ovakvim ljudima kojima je ‘Vosa u srcu’ .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Uticaju menadzera nisu mogli da se odupru ni treneri sa iskustvom i imenom, pa ni Selektori, a kamoli trener pocetnik. Odupro se samo Veselinovic i napustio Vosu.
Ne mozemo previse traziti od Buaca, ali uticaj ne sme ici na ociglednu stetu Vojvodine i eliminaciju objektivno boljih igraca. Sto bi rekao Velja, ajde da kraduckaju... posto u takvom drustvu zivimo i zivecemo jos dugo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Samo Voša ! »

Veselinović je trener koji je pun samopouzdanja i očito znalac svog posla i očigledno nije hteo da prilikom debitovanja na trenerskoj sceni ispadne bezličan pijun i redni broj. (a mnogi ih je takvih bilo kod nas)

Iskreno hvala mu na tome, onim deklasiranjem na Karađorđu je pokazao šta ume i pokrenuo ostavke one bande. Ista priča je bila i na utakmici sa sekom gde da je pravde Spartak bi vodio i uzeo bar bod a mi smo u rupi delovali kao amateri, da su hteli dali bi nam 5 komada.

Što se tiče Bukija verujem da je istina da se on tu najmanje pita. Nije to ni čudno, zašto bi se zamerao i busao kada može da ćuti i radi kako se kaže i ostvari lepu zaradu i ličnu promociju. On nije kao gore pomenuti trener jer da jeste ne bi to trpeo nego bi se okrenuo i rekao doviđenja voljenom mu klubu, preuzeo drugi i pokazao šta ume. Al pošto očito ne ume onda je bolje ovako.

Pravi primer je Lakat koji je objasnio kako se od hvala predsedniku sedne na klupu reprezentacije.

Ne vidim bolje dane, niti verujem ovoj upravi da će da nešto uradi.
Kada dođe uprava koja će forsirati našu decu i reći da se prve godine borimo za opstanak, druge za gornji deo tabele, treće za top 5. četvrte za Evropu a pete za titulu e onda ću na svakoj utakmici dati beskrajnu podršku !
Do god svaka nova uprava viče isto i hoće sve odma nema leba od toga.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Minja napisao:Veselinovic bi imao ozbiljnu podrsku sa tribina, to je sigurno.

Kao I Buac, celih mesec dana.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5664 ... acu-nekako" onclick="window.open(this.href);return false;
Дан после неочекиваног неуспеха против Бачке, млади стручњак смирено појашњава:

– Нисам тим речима желео да призивам револуцију или некакве радикалне потезе, већ сам хтео да скренем пажњу на суштину проблема, да се погледамо у очи и потражимо излаз из ове ситуације. То је све.

Бирате речи?

– Не бих о неким стварима које се догађају, што се каже, иза камере. Све теже то подносим, постаје већ мучно, али издржаћу некако. Биће времена за анализе кад се оконча јесења сезона. Тада ћу много тога моћи да назовем правим именом.
Pali se trenerska vrteska polako. Idemo, nova voznja... :valcer:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/bua ... 27-11-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Ipak, to te nije sputalo da Avramovskog iz kola u kolo trpaš u 11, za razliku od ostalih stranaca, od kojih možemo da imamo koristi. Nisu ti gadljivi poeni koje nam je Bempah maltene svojeručno doneo u prvim kolima, ne predstavlja ti problem što je Saničanin barem za klasu lošiji igrač od Renana. Nije ti problem što si igrače menjao kao čarape, što ti čak i ne zameram, ali si se zadržao na onima koji su igru spustili na najniži mogući nivo. Čoveče, da ti nije Rockova i Jovančića i na retke trenutke Kojaševića, Surdulica bi nam sad bežala barem 6 poena. Kriv si što ti je Mihajlović startni špic, što si zapostavio Zličića, što si oterao Burekovića, što ne postojimo ni u prekidima ni u otvorenoj igri, kriv si što se izvlačiš na umor pojedinih igrača a imaš ih preko 50 na raspolaganju. A tu se na žalost ne završava spisak...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Ovom prilikom zelim da se najiskrenije izvinim Djumiju, sto sam podrzao Buaca, na osnovu zalaganja u dresu Vojvodine i kao nase dete, da treba da dobije sansu na trenerskoj klupi Vojvodine.
Medjutim, Buac kao beskompromisni borac na terenu, maksimalno posvecen interesima Vose i Buac trener, ni traga od onog momka.
Nije Buki bio neki igrac kojeg cemo pamtiti po fudbalskim kvalitetima, ali svi smo racunali na njegovo postenje, zar i borbenost, ljubav prema Klubu, tj da ce time nadoknaditi trenersko znanje i neiskustvo. Kad ono, podbacio na glavnim adutima navijaca.
Djumi, jos jedanput izvini.
Od pionira, kako si napisao. Nazalost, surova realnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

I ja sam se pokajao što sam podržavao Buača. Nemamo igru, nemamo rezultat, očigledno je da smo se srozali na nivo prosečnog ligaša, ako ne i gore od toga. I opet čovek ništa ne menja. Gura iste igrače od kojih se očigledno leba nećemo najesti. A one koji su donosili i igru i rezultat je nepravedno smestio na tribine i sada još ima hrabrosti da kaže da su nespremni i da nemaju kvalitet.

Dečko se ili totalno izgubio ili gura nečije interese. U svakom slučaju znanje sa njegove strane još nismo videli. Zbog ovakvih poteza ispašćemo polako i iz trke za Evropu.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Djumi i ja ti se evo po drugi put izvinjavam(prvi put preko vibera),imao si pravo!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Turija napisao:Ovom prilikom zelim da se najiskrenije izvinim Djumiju, sto sam podrzao Buaca
Turija po pitanju vezivanja za igrace imas strast petnaestogodisnjaka :) (nista lose ne mislim kada ovako kazem),mogao si nekada poslusati i misljenje kolege forumasa za pojedine igrace/trenere,a bilo ih je poprilicno. Kad se okrenem unazad,malo se fulalo :wink:

Vise realnosti,manje strasti
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Vidi,Vojo, ovako:
Pokusavam da nadjem taj post u ovom topiku, gde si ukazivao na to sto si napisao iznad. Nesto ne mogu.
Drugo, po tom kriterijumu post festum je lako biti u pravu.
Takodje i kad ne verujes nikom.
Na osnovu nekih bitnih parametara i karaktera Buaca kao igraca, imao je veliko pocetno poverenje kod mnogih navijaca, kada je seo na klupu, kao i ocekivanja da ce uneti pravedan i posten odnos u konkurenciju prvog tima, sto je za Vosu bilo najbitnije da izadje na prav(i) put.
Kako je vreme odmicalo, poverenje se topilo, a postava cementirala, iako nije bilo osnova po prikazanom na terenu. Odnosi medju igracima su se narusavali, igre i rezultati sve slabiji.
I dalje stojim iza stava da u onom rasulu nismo mogli dovesti veliko trenersko ime, kao i svoje podrske Buacu, ali sam spreman, kad vreme pokaze suprotno od ocekivanog, da se izvinim i povucem podrsku. Nije u pitanju strast, vec vera i procena, koja se moze pokazati i tacnom i netacnom. Mislim da nisam puno puta pogresio u proceni.E sad, sve je subjektivno kad je covek u pitanju, jer covek nije masina.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... o-pre-zime" onclick="window.open(this.href);return false;
:smoker:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Ja posle citanja oba intervjua i Buacevog i Mijicevog osecam se ko da sam se valjao po svinjcu. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori