Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Rivelinjo »

nboya wrote:I drugim klubovima su umirali predsednici pa niko nije pravio ovakav cirkus od toga. Sto lepo ne drmnu spomenik na sred centra terena pa da se ne zezamo vise?
Nemoj dvaput reći! :)

Užas. Ni vreme ni mesto za takvu "grafiku".
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by ogi »

Чиме је он ТОЛИКО задужио све нас да се његов лик црта на стадиону??? Где је Др. Коста Хаџи, остале легенде клуба??? Још графит "Живећеш вечно" као лоша копија Хајдуковог слогана "Хајдук живи вјечно". Да ли се то мој клуб претворио у династију Буторовић?? Срамота!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by djape_ns »

:frown: :frown: :frown:
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Mare »

Uz svo dužno poštovanje preterše ga, nadam se da je grafit samo privremeno tu da se oda pošta i da će biti prekrečen u nešto što je isključivo vezano za klub i samo klub u duhu jednog veka njegovog postojanja. Svi koji sada rukovode FK Vojvodinom, neka još jednom dobro pogledaju na čijem čelu se nalaze, nek uvaže godine postojanja naše Voše i shvatiće da su svi oni prolazni a da je jedino ona večna i ljubav prema njoj, koja se prenosila sa kolena na koleno i koja će nastaviti da se prenosi dok god se lopta bude kotrljala ovim prostorima. Još jednom ponavljam nadam se da je ovo samo privremeno.
User avatar
Salvador
Posts: 1069
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Salvador »

Ovo je stvarno nevidjena bruka i sramota.
Ako se htela odati pocast preminulom bivsem predsedniku kluba to se moglo uraditi na mnogo kulturniji nacin. Ovakav grafit kao da ima za cilj da se naruga i njemu i nasem klubu. Najiskrenije se nadam da ce nadlezni uvideti gresku i adekvatno reagovati.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by fraxmanutd »

Prolazio sam danas pored zapada i vidim da su naslikana dva grba Voše sa stogodišnjicom obeleženom, na dva zida, levo i desno od ulaza u VIP ložu. Lepo izgleda...
Банат цео, црвено бео!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Dragojlo »

Ovako nešto verovatno nije urađeno ni na nacionalnom stadionu Turkmenistana posle smrti velikog Vođe Nijazova...ovo prerasta u kult ličnosti... :oops:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by budababa »

fraxmanutd wrote:Prolazio sam danas pored zapada i vidim da su naslikana dva grba Voše sa stogodišnjicom obeleženom, na dva zida, levo i desno od ulaza u VIP ložu. Lepo izgleda...
Image

To je to.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Jan »

Sinoć...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Milan
Posts: 4123
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Milan »

http://www.zurnal.rs/2013/07/10/karador ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Izdvajam:
– Терен је делимично оштећен, јер је на њему недавно одржана приредба МУП–а Србије. У кратком временском периоду, посебно што протеклих дана временске прилике нису биле најповољније, травњак нисмо могли у потпуности да освежимо и доведемо у ред. Проблем је више визуелни него што је у питању стање подлоге на којој ће се меч играти – објашњава Милан Чабрић, управник новосадског стадиона.
Vezbajte u buduce na svom stadionu, onoj rupcagi koju iz miloste zovu marakana! :evil:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1456
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Neizlecivi »

Evo jedna od sinoc, tek kontam koliko prazno deluje stadion...

Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Ja ne vidim nista..
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Minja »

Danas sam malo vrteo fotke mog prijatelja slikane sa istocne tribine i kontam da nije bilo vise od 3.5-4 hiljade ljudi. Divlji zapad prazan. Sve u svemu, Kezman je ubo u proceni da ce stadiona mozda da bude pun (a mozda i nece).
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Helm »

Ja sam od prvog pomena da ce biti pun stadion govorio kako ce biti manje ljudi nego inace, pa su me napadali tamo i molili da ako nemam pouzdane informacije o tome prestanem da mracim.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Minja »

Utisam sa utakmice, posle pregledanih fotografija, definitivno je prazan Divlji zapad.

Samozadovoljni klube, misli o tome.
Post Reply