Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Marcello »

Izeš posao, ako ćemo nekoliko puta godišnje skidati i postavljati stolice, zbog blizanačke šabanije! Pa, to su potpuno nepotrebni troškovi za klub.

Nego, lepo, stoku na jug (jpš bolje ako nije sigurna tribina :twisted: ), nek odande sipaju svoju boleštinu, pa dokle "dobace"...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Decky
Posts: 9
Joined: Tue Apr 05, 2011 3:54 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Decky »

I na kraju sta bi sa premazivanjem nove tribine hidroizolacijom i vracanjem stolica na istu,posto vidim da su pustene karte i za jug.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Matador »

Decky wrote:I na kraju sta bi sa premazivanjem nove tribine hidroizolacijom i vracanjem stolica na istu,posto vidim da su pustene karte i za jug.
Pustene su samo za jugoistok.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Friend »

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 6431_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ko kaže da samo naš stadion ima dimnjake :mrgreen: .
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Schteph_F89 »

Da li se meni ucinilo ili su nesto farbali tribine?
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Firmson89 »

И мени се данас учинило исто, и такође је цео југ коначно покривен столицама, да не буде онако проћелав...
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by fkvislife »

Niko nije prokomentarisao po meni sjajno ofarbanog stadiona!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by lala1914 »

Fora je u tome sto smo mi crveno-beli a ne crveni, a to kako je ofarban cemo videti posle druge ili trece kise
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by ragazzi di Neoplanta »

Pun pogodak je bilo farbanje crvenom bojom, ozbiljnije izgleda stadion.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Turija
Posts: 10659
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Po meni je OK, ako veliki Jug više ne prokišnjava.
Na kraju krajeva, naš navijački Zapad je (do sada) tradicionalno navijao ,,Crveni, Crveni...", a da je šarano crveno-belom kombinacijom, možda bi nekom neupućenom ličio na ,,rupu".Tako da... :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by churguzijanac »

Po meni stadion bi izgledao vrh kad bi taj zalomljeni deo juga i severa na koji se nastavlja zapad bio ispravljen (zapravo vise elipsast) i na taj nacin zapad prosiren za trecinu i isto to uradjeno sa istocnom tribinom.

Ona ruina sto se naslanja na jug porusena i juzna tribina doterana da bude identicna severnoj. Na juznu tribinu bi se naslanjale klupske prostorije, sa spoljne strane zastakljene u stilu Credit Agricole u Brace Ribnikara. S tim sto bi na staklima bila silueta gdina Boskova (ova slika sa Turijinog nika bi odlicno posluzila :gospodin: ), tako da go**a beogradska kad parkiraju aftobus mogu da bace pogled na istinsku legendu fudbala.

Kako bi u slucaju pokrivanja sve 4 tribine deranziranje vlasnika lokala na severnoj tribini bilo veliko, mozda bi bilo najpametnije pokriti samo zapad i istok.

E sad, da umem da crtam ja bih to vama nacrtao. Ovako ostaje vam samo da zamislite i malo date masti na volju :cheers:
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by fkvislife »

Jedan dobar predlog ako dopre do ljudi iz kluba uopšte..na jugozapadu je zid obojen u crveno belo, e samo jedna plava zvezda u gornjem levom uglu bi mu dala veći efekat!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Baltazar »

fkvislife wrote:Jedan dobar predlog ako dopre do ljudi iz kluba uopšte..na jugozapadu je zid obojen u crveno belo, e samo jedna plava zvezda u gornjem levom uglu bi mu dala veći efekat!
Kada već krečite-krečite ( i fresku ). Ako nema dovoljno boje-doniraću.
Vojvodina, jedna jedina!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by recni galeb »

vala i ovako su je izgazili svojim postupcima komotno mogu da je i prekrece sad...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by kowalski »

Ko je ovim primitivcima ostavio stolice na istoku? :o
Image
Post Reply