Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by ssnigd »

NickKoNick wrote:
Tony Starks wrote:Slučajno sam imao nesreću da pročitam taj post pre nego što je obrisan i mogu da posvedočim da je obrisan s razlogom, jer je bio pun provokacija i neistina. Na ovom forumu su oduvek bili dobrodošli navijači drugih klubova (osim navijača Brozovih blizanaca), ali neki red mora da se poštuje, s onakvim postom i nisi mogao da očekuješ da moderatori reaguju drugačije (grubo kršenje člana 1. Pravilnika). Ako pokušaš ponovo, uljudnije, argumentovanije i bez provociranja, možda ti i daju drugu šansu.
Procitaj post na koji sam odgovarao pa mi reci da u tom postu nema neistine, provokacija i uvreda. Jedino sto se u obrisanom post moze smatrati provokacijom je ono vezano za finale kupa kada ste "osteceni".

Nije ni bitno, nadam se da cete uskoro poceti da volite vas klub vise nego sto mrzite druge (znam da ce i ovaj post biti obrisan nakon ove recenice - ne zato sto je provokacija nego zato sto je istina).

Srdacan pozdrav.
Samo zbog ovog boldovanog si zasluzio da letis napolje. Da se ne ljubimo :seeya:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Helm »

shecky wrote:Nzm o cemu se radi ali koliko vidim upravo nas najvise mrzedu...
Kontam da si OFKovac.. kada bi i protiv mladjih braca igrali kao protiv nas mozda bi ste i imali neko postovanje s nase strane..ovako..
Verovatno si nehotično napravio lapsus kada si pomenuo mlađu braću, a mislio na stariju. :deal:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by simicpk »

ЦЕО БЕОГРАД УЗ ОФК У СРЕДУ!

Неки од коментара навијача Војводине са форума:

- Е баш су га претерали сада са тих 10 хиљада улазница...Можда очекују нас у толком броју? Шалу на страну сада, мислим да се безвезе излажу трошку штампања толких улазница. Ипак треба бити реалан. Ем стадион није безбедан већински, ем ни неће бити толико људи...

- Срамота је ако нас не оде бар 1000, а што се тиче њих, њихових 10 000 карата неће изделити ни пола...

ЈЕДИНИ КЛУБ ИЗ БЕОГРАДА КОЈИ ЈЕ ОСТАО ДА СЕ ТАКМИЧИ И ЈЕДНА ПОБЕДА ГА ВОДИ У ФИНАЛЕ!

РЕВАНШ ПОЛУФИНАЛА КУПА СРБИЈЕ: ОФК БЕОГРАД ФК ВОЈВОДИНА, СРЕДА 16:00 ЧАСОВА!

ШТАМПАНО ЈЕ 10.000 УЛАЗНИЦА (ИНФОРМАЦИЈЕ О ПОДЕЛИ КАРАТА НА СЛЕДЕЋЕМ ЛИНКУ):
http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=news&page=1092" onclick="window.open(this.href);return false;

ДЕЛИЈЕ,ГРОБАРИ И ОСТАЛИ НАВИЈАЧИ ИЗ БЕОГРАДА ДОЂИТЕ НА ИСТОК ИЛИ ЗАПАД И ПОДЖИТЕ СВОЈ ГРАД ДА УЂЕ У ФИНАЛЕ!

САМО НАПРЕД ПЛАВО - БЕЛИ УЗ ВАС ЈЕ САДА БЕОГРАД ЦЕЛИ!
Citaju momci nas forum. Treba li nam veci motiv za odlazak? Svi u bg!
ФКВ
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Telep »

ДЕЛИЈЕ,ГРОБАРИ И ОСТАЛИ НАВИЈАЧИ ИЗ БЕОГРАДА ДОЂИТЕ НА ИСТОК ИЛИ ЗАПАД И ПОДЖИТЕ СВОЈ ГРАД ДА УЂЕ У ФИНАЛЕ!
:shit: :shit: :shit:
ne znam zasto sam ikad mislio da su ovi nesto drugaciji od ostalih bg govana..

ocekujem da nas ode minimum 1000!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Firmson89 »

ЦЕО БЕОГРАД УЗ ОФК У СРЕДУ!

Неки од коментара навијача Војводине са форума:

- Е баш су га претерали сада са тих 10 хиљада улазница...Можда очекују нас у толком броју? Шалу на страну сада, мислим да се безвезе излажу трошку штампања толких улазница. Ипак треба бити реалан. Ем стадион није безбедан већински, ем ни неће бити толико људи...

- Срамота је ако нас не оде бар 1000, а што се тиче њих, њихових 10 000 карата неће изделити ни пола...

ЈЕДИНИ КЛУБ ИЗ БЕОГРАДА КОЈИ ЈЕ ОСТАО ДА СЕ ТАКМИЧИ И ЈЕДНА ПОБЕДА ГА ВОДИ У ФИНАЛЕ!

РЕВАНШ ПОЛУФИНАЛА КУПА СРБИЈЕ: ОФК БЕОГРАД ФК ВОЈВОДИНА, СРЕДА 16:00 ЧАСОВА!

ШТАМПАНО ЈЕ 10.000 УЛАЗНИЦА (ИНФОРМАЦИЈЕ О ПОДЕЛИ КАРАТА НА СЛЕДЕЋЕМ ЛИНКУ):
http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=news&page=1092" onclick="window.open(this.href);return false;

ДЕЛИЈЕ,ГРОБАРИ И ОСТАЛИ НАВИЈАЧИ ИЗ БЕОГРАДА ДОЂИТЕ НА ИСТОК ИЛИ ЗАПАД И ПОДЖИТЕ СВОЈ ГРАД ДА УЂЕ У ФИНАЛЕ!

САМО НАПРЕД ПЛАВО - БЕЛИ УЗ ВАС ЈЕ САДА БЕОГРАД ЦЕЛИ!
Да није смешно било би тужно, што у суштини и јесте, али ја не могу да престанем да се смејем! :mrgreen: Заиста тај клуб успева да ме изненади из дана у дан.

Видимо се у среду, сви на Карабурму!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Radoye »

Pa oni bez delija i grobara svakako ne mogu da skupe ni 50 navijaca. A i red je da komunisticka braca stanu u isti stroj, iako se ovi plavi kite tudjim perjem i pretvaraju da nisu ispod istog sinjela iskocili kao i blizanci sa topciderskog brda.

Ma koga jos briga za njih, MI SMO VOJVODINA A KO STE VI??? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Passion »

Нисам их мрзео пре и пљувао, чак шта више готивио сам их...Али након овога ми се гаде! :frown: Да ти јавно позиваш навијаче два највећа ривала да те подрже и лажно те бодре, а и даље се бусаш у груди стотком и БСКом?!!? :pegla: Немам коментара. И то још мој пост ставе! :mrgreen: Ау па сад их морамо прегазити! А шта значи клуб са традицијом и навијачима, видели су у првом мечу. И кад већ читате офковци, једна велика разлика између вас и нас је што ми те циганско-гробарске њушке разбијамо кад их извалимо код нас, а ви им се шлихтате! Ћутите и учите, кад већ нисте у стању сами да бодрите свој клуб. БЕОГРАД ДА ЈЕ*ЕМО - ГРИЗИ ВОШО!!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Helm »

Ma dajte ljudi, koga još briga za OFK. Oni se više ni po čemu ne razlikuju od 10 timova kojima bih rado video leđa.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by kej »

Najveći adut OFK Beograda je ležanje. Usavršili su taj segment igre toliko dobro da su sposobni da leže trojica odjednom, a njihovi fizioterapeuti su očigledno prošli teške visinske pripreme kako bi bili spremni da trčkaraju i po 10 km tokom jedne utakmice. Grizu, tvrda su ekipa(osim što su nešto mekši protiv grobara kad istrče bez najboljih igrača) i klub im je čudo prirode koje je 1995. slavilo 50 godina postojanja, a sad već ima preko sto. Neće biti lako! Treba im staviti jedan gol pa neka leže do 2057.(do svoje prave stogodišnjice).
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Marcello »

Helm wrote:Ma dajte ljudi, koga još briga za OFK. Oni se više ni po čemu ne razlikuju od 10 timova kojima bih rado video leđa.
Upravo to.

Nego, ljudi, hajde nek mi neko upućen napiše na PM koliko nas se prijavilo do sada? Ne mogu da dočekam sredu u podne da vidim, a počinju da me lupaju haludže...kao, "vidim" onih 42 (valjda toliko) aFtobusa sa poslednjeg finala...pa se sladim. Mada znam da nije realno za sredu, ali izeš ga :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Drina »

/delete
Last edited by Drina on Mon Apr 15, 2013 12:41 pm, edited 1 time in total.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by vdn slaninar »

nezgodno je sto nam sav rad i trud tokom cele sezone staje u tu jednu tekmu,al sami smo izabrali da nam je kup prioritet i rano se oprostili od visih ambicija u prvenstvu.ne bojim se ja ofke,imamo i tim i igru bolju od njih,vec se bojim da zbog znacaja ove utakmice za nas,da ne odigramo u grcu i budemo nervozni.nije bitno za kog blizanca ofka igra u prvenstvu,bitno je da igraju protiv nas i da ih mi zgazimo.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by milancl »

Kao što neko pre mene reče, cela sezona nam staje u tu jednu utakmicu. Tj, u dve utakmice, pošto verujem da ćemo u finale.

U prvoj polusezoni smo postigli 13 golova, a u ovih 8 kola 15. Jedino baš ofk-u nismo dali gol ove polusezone u prvenstvu. U prvom meču u kupu smo trebali da im napunimo mrežu. Obično nije tako, ali prilično sam siguran u naš prolaz dalje. Daćemo im makar 1 i time je sve gotovo. Bolja smo ekipa bez dileme.

Radni dan je, nezgodan termin. Nadam se da će nas otići što više da napravimo domaću atmosferu protiv lažnog stogodišnjaka.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Drina »

Treba da izvrsimo kolektivno uriniranje po laznom stogodisnjaku koji jos prate samo clanovi najuze rodbine fudbalera. To je klub koji sa klupe predvodi moralni pigmej koji protiv crnog blizanca odmara 3 kljucna igraca i vodi klub koji je u rangu Borce i Cuke. Mozemo na stadionu ocekivati gomilu indijanaca, ali mi idemo zbog Vojvodine da napravimo domacinsku atmosferu i pokorimo smrdljivi beograd. Interesovanje za utakmicu je za sada vise nego veliko!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by Владика »

Блажена је рука која је разоткрила у пуној величини лажну прошлост нашег противника у полуфиналу купа. Они неком деле лекције о поштењу и навијању? Мада, када видим окфовце на делу то ме и не чуди-
[video]https://www.youtube.com/watch?v=n_Bcewmc-LM[/video]
Очекујем сигуран пролаз и победу ако се не умешају неки (не)фудбалски елементи. Идемо да заједно пишемо историју вољеног клуба!!!
Locked