21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Locked

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by budababa »

Između dva okršaja u Kupu istih protivnika, raspored je "uglavio" i prvenstveni meč Vojvodine i OFK Beograda, igrom slučaja opet u sredu. Novosađani, u seriji od četiri trijumfa i jednog remija, i Beograđani, sa tek jednom pobedom u prolećnih pet kola, imaće u sredu od 15 časova priliku da vide koliko su jedni i drugi napredovali/nazadovali u odnosu na 13. mart i prve utakmice polufinalnog duela. Crveno-beli nemaju većih kadrovskih problema, izuzev što su pod znakom pitanja Supić i Katai, mada je za očekivati da će trener Vignjević i odmarati pojedine igrače pred derbi šampionata za vikend. I za ovu utakmicu deliće se besplatne karte na već poznatim mestima (Gigstix, Merkator, knjižara Serendipiti).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by madda fakka »

Necu nista novo reci, otkricu toplu vodu itd... Kada kazem da nama ova utakmica moze skoditi mnogo, jer sudije ce jedva cekati da vec "pozutelim" igracima daju zuti da ne bi igrali sa nkp (ako imamo takve). OFK ce se braniti kao i za kup utakmicu, plus sto znamo da su prodane duse i da nece igrati za sebe nego komsije sa tzv samoproklamovane marakane. Iskreno i da odigramo X ne bih se previse srdio mada pobeda je pobeda :) Za ovu utakmicu bih dao sansu mladjim igracima od prvog minuta tj. Susnjaru, Nasticu, Poletanovicu, Kosovicu (mozda i Deletic) a da mozda Katai, Alivodic i Vranjes udju u drugom poluvremenu. Nadam se da se teren koliko toliko obnovio... SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by kej »

Ne znam kako i zašto OFK igra za cigane ako su ih već dva puta nakantali ove sezone, ali ajd.. Mislim da će sad igrati malo otvorenije, jer ne mogu ni gore ni dole na tabeli i zaista bi bili pajseri kad bi se opet onako zatvorili. Slažem se da treba odmoriti neke igrače, voleo bih da počnu Kosović i Šušnjar, a i Gaćinović bi mogao da dobije 15-20 minuta. Idemo na pobedu, bolja smo ekipa!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by madda fakka »

kej wrote:Ne znam kako i zašto OFK igra za cigane ako su ih već dva puta nakantali ove sezone, ali ajd..
Unapred se izvinjavam za off... Po mom misljenju OFK je svacija k***a ko kako plati tako ce igrati. Uglavnom 3 boda nas vodi u Evropske kvalifikacije ako jagodina ne pobedi. Evo i procitao sam lepu vest da je Fiero dosao, nadam se da ce biti spreman za pred kraj sezone da ga ne guraju odmah u vatru. Bienvenidos a Novi Sad Fiero :cheers: :cheers: Aprilili kao za mihu :)
I Bog je Slaninar...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by shecky »

Joj nzm zasto ste toliko optereceni sa matematikom ovo Evrope...
Mi cemo je igrati kako god da okrenes .. ai sem toga po meni to je nesto sto treba da bude najosnovnije za klub pa samim tim i ne bi trebalo spominjati.
To mu dodje kao ona cuvena .. igrali smo borbeno .. pa jebo ti fudbalera koji se ne bori na terenu...
A sto se OFKe tice msm da ce tu Vigi odluciti pobednika.
I to u smislu dal ce opet izvesti po 100ti put isti sastav sa potpuno istim izmenama u istim minutima ili ce konacno poceti da rotira igrace, tj da ubaci Nastica Kosovica Deletica od pocetka i dabome da Abu sa klupe pocne mec a Susnjar od starta...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3839
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Red Marquis »

Zaista bih bio prijatno iznenađen nekim novim licima u startnoj postavi, ali u arhivi Vignjevićevog trenerovanja kod nas baš i nema mnogo prostora za nadu u to. Ali koji god trener kod nas dođe, ima svojih 11, eventualno jednu nedoumicu, a čak i izmene znaju da budu šablonske i istim redom. Možda nam se to ne obije (verovatno i neće) sad u sredu, ali za vikend ili u Kupu bi moglo, a posle će kasno biti za kukanje. Plus što su tereni širom Srbije zbog konstantnih kiša trenutno bliži oranicama pa su i povrede izglednije.
Io odio Belgrado
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by simicpk »

To Vignjevic pokazuje, koliki je takticki mag. Svi ocekuju da cemo mi konacno zameniti prvotimce, i onda ih on sve iznenadi sa istom postovom. Ni Murinjo mu nije ravan.
ФКВ
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by ragazzi di Neoplanta »

''ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА - ПОМОЗИТЕ ТИЈАНИ ОГЊАНОВИЋ ДА ДОБИЈЕ НОВО СРЦЕ!''
Навијачка група Фирма организоваће у среду добровољно прикупљање новца на северној,западној и источној трибини стадиона Карађорђе на полувремену утакмице са ОФК Београдом. Сав приход иде за малу Тијану Огњановић којој је потребно ново срце што пре. Позивамо све навијаче Војводине добре воље,са свих трибина,да учествују у акцији и помогну да се продужи живот осмогодишње девојчице из Београда,и да још једном покажемо своју хуманост на делу.

За све оне који желе да уплате новац,отворен је рачун који се уплаћује на име Тијана Огњановић,Розе Луксембург 35, 11000 Београд,Србија.
Динарски рачун: 205-9011004816395-73
Девизни рачун: SWIFT: KOBBRSBG; IBAN: RS35205903101860366239

За више информација у вези саме акције можете посетити сајт
http://www.tijanaognjanovic.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Helm »

Pozdravljam akciju! :cheers:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Nikola »

Nedopustivo je da
Smiljanic ima prednost u odnosu na
Gacinovica, Susnjara, Deletica.
Voleo bih da sansu sutra dobiju mladji, utakmica sezone je u kupu.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by tulip »

Ubeđen sam da će mo posle utakmice sa OFK-om, osetno popraviti gol razliku.
DAJ GOL!!!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by novosadjanin »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=YeXShsswqQI[/video]
fss wrote:Војводина : ОФК Београд 3. април 2013, 15:00
Главни судија: Спасић Нинослав
Помоћни судија 1:Којић Горан
Помоћни судија 2:Гагић Милош
Четврти судија: Васић Александар
Посматрач:Симић Драган
Делегат:Вракела Душан
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Radoye »

Главни судија: Спасић Нинослав
S ovim smo vec imali neprijatnosti ranije ako me secanje sluzi... :?:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by budababa »

Mi smo sa svakim :shit: koje duva u pištaljku u ovoj ligi imali neprijatnosti, sa nekima više, sa nekima manje. Ovaj je ostao poznat po onoj krađi protiv partizana na "Karađorđu", ako me sećanje dobro služi.

P.S. Novinari opet "briljirali" :oops:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Milan »

budababa wrote:P.S. Novinari opet "briljirali" :oops:
Unapred znam ishod, a opet se iznerviram. Trebali bi ponovo aktivirati pricu od pre par nedelja. Mozda bi sajt fkv.com trebao da uputi zvanican dopis sa molbom da nas klub obavesti par dana ranije ko ce prisustvovati konferenciji, a da mi ovde sastavimo 5-6 pitanja koja bismo prosledili nazad, a simpaticna Irina bi ih mogla procitati ucesnicima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked