5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post od Grof Žekula »

U subotu od 19h, na našem "Karađorđu", koplja će ukrstiti fudbaleri Vojvodine i Novog Pazara. Ne baš sjajan start šampionata i loša atmosfera koja provejava Klubom, koja se odrazila na osipanje UO, nakon letnjeg pohoda kroz evro-takmičenje koji se, po nas, neslavno završio, prethodili su ovom, itekako važnom, duelu, u kome će "crveno-beli" pokazati šta su (u)činili u minule dve nedelje koliko je trajala pauza u šampionatu, a sve u cilju beleženja druge prvenstvene pobede, i postizanja, konačno, dva gola na istom meču od strane naših igrača.

Četiri blede, pre svega u rezultatskom smislu, dosadašnje predstave, daju igračima i stručnom štabu za zadatak da moraju učiniti sve da trijumfom, ali uz značajno bolju igru, obraduju sve one koji će subotnje predvečerje provesti na "Karađorđu". Ritam koji nam sledi do kraja septembra meseca biće "ubitačan", jer predstoje važni prvenstveni, ali i jedan, prvi, kup duel u Kraljevu. Valjalo bi zato, u septembarski mini-ciklus, ući osokoljen pobedom, vrednim naših aplauza.

Supić na njihovom golu, strepeće od Envera iz naših redova, a kako će ovaj, kao i duel novosadskog i novopazarskog prvoligaša proteći, dođi da vidiš!!!

FK VOJVODINA TE ZOVE!!!
Axl Rose
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Sep 13, 2013 3:33 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Axl Rose »

Da li neko zna ko ima vece sanse da sutra startuje u napadu Škuletić ili Kaluđerović ?
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Nikola »

Moramo doci u sto vecem broju i sve da podsetimo-MI SMO FKV-!!!
ПУШТАМ КИШУ!
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Junior »

Slika
021 pobrljavio :mrgreen:

Sutra lagano, 3:0 za nas 8)
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od shecky »

Zbog ovoga bi ih trebalo pregaziti sutra ...kako tog trenera nije sramota! sto ne prica ovako kad igraju protiv BG govana .. ajmo momci!! zaboravite na sve probleme i razbijte ih sutra uvece!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=753341" onclick="window.open(this.href);return false;

Na zalost verovatno necu prisustvovati utakmici ..
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od MiSmoFKV! »

Cini mi se da sam procitao negde da rtvnp prenosi mec.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od N13 »

MiSmoFKV! napisao:Cini mi se da sam procitao negde da rtvnp prenosi mec.
Da... i prosle godine su mec sa Vojvodinom prenosili, ustupila im Arena. Neverovatno kako se sve moze uciniti, kad se hoce.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Marcello »

1:0 i ja zadovoljan. Može i kao protiv Spartaka. Ionako već imam previše sedih za svoje godine, po koja manje-više, nebitno.

Elem, ono što će rešiti svaku našu utakmicu do kraja sezone, jeste - motivacija ekipe. Kad bi sutra izašli kao protiv npr. Honveda u NS (kao što neće), Pazarci bi kući poneli petardu. Naš kvalitet je nesporan, a motivacija bi donela i uigranost, jer nije ovo Primera, pa da moraš puno da radiš na taktici. Sa ovim kvalitetom koji imamo, mislim da možemo svakom u ligi da napunimo mrežu, uključujući i crveno-crnu koaliciju.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od zukenp »

Da,RTVNP prenosi direktno.Inace, naravno da bih voleo da pobedimo,ali realno mislim da ce biti 1 razlike za Vojvodinu,najverovatnije 1-0.Odbrana nam je daleko najjaci deo tima i zbog tog necemo primit mnogo golova.Supica vidim ko krivca za taj gol :).Ne namerno,ali u proslom mecu je iskazao nesigurnost.
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Boske87 »

Biću optimista, 0-0 ili 1-0, NP je dosta bolji ove sezone + Supa na golu :mrgreen: . Bojim se da sad sledi povratak u sumornu realnost, evropska priča je već davno zaboravljena i sad se očekuje od naših fudbalera da konačno krenu da gaze u šampionatu. Napad nemamo, jedino ako Škuletić eksplodira i da 10+ golova ove sezone jer od Kaluđerovića nema ništa, taj će dati 2 gola nekim pacerima pa se neće viditi na 10 utakmica.

Ne znam zašto ali me taj momak toliko iritira kao pojava, da čak želim da propadne u našem dresu iako to šteti klubu. Znam dolazili su razni otpaci blizanaca (Lazetići, B. Ilić, Mrđa) ali nijedan nije imao takav teleći pogled kao Kaluđerović :D. Ako je istinit 1% priča o dešavanjima u klubu onda ne možemo ni da očekujemo bog zna kakvo zalaganje fudbalera tako da nam predstoji turbulentna jesen.
Sutra možemo malo da dobijemo a mnoooogo toga da izgubimo u slučaju novog kiksa.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Brick Liman »

Axl Rose napisao:Da li neko zna ko ima vece sanse da sutra startuje u napadu Škuletić ili Kaluđerović ?
Veće šanse ima PECO Škuletić pošto u odnosu na ovog panjkovića deluje kao Marko Van Basten na Euro '88.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
JackSparow
Postovi: 99
Pridružio se: Čet Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od JackSparow »

Ja ću doći kao i uvek. Od brojnosti na tribinama očekujem jad i tugu, od igre ni toliko.

Teško da ću izaći sa stadiona razočaran... ali mogu ovi naši i to da mi prirede :)
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od Akcent »

Jagos Vukovic protiv rodjenog brata, Kaludjerovic protiv vencanog kuma...:D
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od limanfkv »

Cene ulaznica:
Zapad 400
Istok 300
Sever 100
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post od naseljekolumbija »

JackSparow napisao:Ja ću doći kao i uvek. Od brojnosti na tribinama očekujem jad i tugu, od igre ni toliko.

Teško da ću izaći sa stadiona razočaran... ali mogu ovi naši i to da mi prirede :)
Marketing je zatajio,najava utakmice(kao i vecine ostalih) jedna velika nula.Ko da dodje,kad 90% Novosadjana ni ne zna da se igra utakmica danas?!
Zaključana tema