Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Milan Stepanov potpisao za kiparsku Omoniju pre desetak dana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Stefke »

Фантастичан гол Дејана Мелега :klanjanje:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1UHdTiyoG94[/video]
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Matej Delač potpisao novi dvogodišnji ugovor sa Čelzijem, ali će opet na pozajmicu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Duća krenuo u Saut'onu...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=G039WwBeweE[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Image
Milos Stojcev, Sarajevo sada.
http://en.wikipedia.org/wiki/Milo%C5%A1_Stoj%C4%8Dev" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 573
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Forza Voša »

http://www.mozzartsport.com/vesti/nekad ... ideo/82118" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare »

E ovo moram da stavim, natrlljali su mu nos samo tako. Prepotenko jedan, brbljivac najobičniji dobio što je i zaslužio:
Izvor: http://sportal.rs/news.php?news=130692" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li ste ikad za nešto krivi, gospodine Nikoliću?
07 avgust 2014 | 12:04(38)
Da li ste ikad za nešto krivi, gospodine Nikoliću? Branislav Trajković je kriv što je Partizan ostao sa 10 igrača u trenucima kada je jurio rezultat u revanšu protiv Ludogoreca. Glupost, koja je pokazala da štoper nema potrebnu mentalnu stabilnost za velike mečeve, je nedvosmisleno utisak večeri i meča viceprvaka Srbije i Ludogoreca. Ali, Trajković, iako označen od trenera Marka Nikolića kao apsolutni krivac, nije sam sebe stavio u tim, nije sam sebi dao šansu i posle kuknjave za neophodnim pojačanjem na štoperu i dovođenjem Branka Ilića. To je, gospodine Nikoliću, bila Vaša odluka, za koju Vi snosite krivicu. Verovali ste u momka koji je prošle sezone u duelima sa Crvenom zvezdom napravio jedan penal, a protiv Vojvodine u nadoknadi vremena, uz grešku sudije, pomogao protivniku, tačnije vrtiću iz Novog Sada, da dođe do boda, iako ste imali igrača više. Ali, nijednom za celu polusezonu iz Vaših usta se nije čulo "Preuzimam odgovornost". Bile su krive sudije, igrači, novinari, ali nikada Vi. Dobili ste priliku kao prvi trener koji nikada u karijeri nije osvojio ništa, ni kao igrač, ni kao trener, da vodite jednog giganta (Partizan će bar za srpske okvire to uvek biti), a umesto poniznosti koja je krasila mnoge pre Vas (Aleksandra Stanojevića, Slavišu Jokanovića, Miroslava Đukića), doneli ste samo ogromnu aroganciju nesvojstvenu mestu i klubu koji predstavljate. No, krenimo redom. Debi Nikolića bio je u Novom Pazaru. Igra Partizana veoma konfuzna, nepovezana. Na kraju remi od 0:0, poništen gol Petra Škuletića u finišu, ali odgovornost ni tada nije preuzeta od onoga ko mora da bude "kišobran" igračima. Da zna kada da ih zaštiti, a ne da se krije iza skuta sudije. Jer, uz dužno poštovanje prema Pazarcima, sastav Partizana je bio takav da je morao da se vrati sa pobedom. U prelaznom roku je Nikolić kao nijedan trener pre njega dobio od uprave sve igrače koje je želeo (Branislav Trajković, Petar Škuletić, Miroslav Vulićević), a stigli su pride i iskusni Danko Lazović i Nikola Drinčić. Da je Vuk Rašović imao iste igrače, verovatno ne bi Nikoliću u amanet ostavio samo koji bod više u odnosu na Zvezdu kada je smenjen. - To su ti neki uslovi fudbala u Srbiji, ili možda bolje da kažem neuslovi. Stanje podloge je bilo na ivici regularnosti. Ovako zaista ne može da se igra - poručio je Nikolić, dodao da njegovi igrači nisu iskoristili 4-5 šansi, ali o svojoj odgvornosti ni reč. O njegovom ponašanju prvi se tada izjasnio predsednik Novog Pazara, ugledni privrednik Nedžad Dragovlačanin. - Marko Nikolić me je uvredio! Prišao sam posle meča da se pozdravimo, pružio mu ruku, a on mi jedva uzvratio. Razočaran sam kao sportski radnik i čovek koji je veče pre utakmice proveo sa delegacijom Partizana u kojoj je bio i šef stručnog štaba. Potrudili smo se da maksimalno ugostimo Beograđane, bili im neprestano na usluzi, a Nikolić mi je jedva pružio ruku. Takvu aroganciju nisam odavno video. Sramota - istakao je Dragolovčanin, predsednik Novog Pazara. U jednom od mečeva koji je odredio gde će titula završiti prošle sezone, njegova taktika nije uspela da savlada "dečurliju" iz Novog Sada koja je igrala 78 minuta bez isključenog Nastića. - Večeras nije bilo ni "j" od jedanaesterca, a o suđenju najbolje govori reakcija publike posle meča. Na kraju sam morao svojim telom da branim sudiju Darka Bogdanovića kada je izlazio sa trerena. Iskreno, ne znam zašto sam to uradio, ne želim da se uopšte bavim tim čovekom - rekao je posle remija sa Vojvodinom, iako je imao tokom dve trećine meča igrača više, a onda je komentarisao i ljudske vrednosti sudije Bogdanovića. - Ne interesuje me taj čovek, ne znam ni zašto sam ga štitio, ne mogu ni da se bavim takvim osobama. On u stvari nije osoba, on je ispod ljudskog nivoa. Sudija je generalno uneo nervozu u utakmicu, bilo je puno kartona, nije bilo organizacije na terenu. Ako je ovako trebalo da se završi, onda neka se završi. Nastavio je Nikolić sa lošim kopijama konferencija Duška Vujoševića, ali da bi bio kao daleko uspešniji kolega iz Košarkaškog kluba Partizan, nije dovoljan samo britak jezik na konferenciji, već se traži i nešto drugo dok se stoji kraj linije i komanduje igračima, znanje vođenja meča. Partizan čeka na penal u derbiju 19 godina, nije tajna i sigurno je bilo prilika da se on pokaže. Ipak, dva na večitom derbiju koje je dosudio Milorad Mažić niko ne može da ospori. No, izgleda da je, uprkos pobedi, tada Nikoliću zasmetala činjenica da su jedanaesterci dosuđeni protiv domaćina, a došlo se i do brojanja auta. - Večeras su nam kao domaćinu dosuđena dva penala, a ako prebrojimo i aute i prekršaje, onda je to van pameti - rekao je Nikolić posle derbija. Nastavio je Nikolić da se bavi suđenjem, kažnjen je i sa 400.000 dinara, a bavljenje načinom igre protivnika, Crvene zvezde, iznerviralo je trenera Rada Stevana Mojsilovića. - Taj ćelavi prepotenko na klupi Partizana bolje da ćuti. Sve je uništio, a dobio je ekipu koja je imala prednost. Da u ovoj zemlji postoji sindikat trenera, njemu bi oduzeli dozvolu za rad, jer se svime bavi, osim svojim poslom. Napada sudije i druge ljude. Pre meča je hteo da mi navuče probleme na vrat, ali nije uspeo. Neka se ostavi Steve Mojsilovića na miru. On je jedna obična trenerska prevara - rekao je tada trener Rada Stevan Mojsilović. Meč u Kruševcu je rešio pitanje osvajača titule, a nešto ranije je Nikolić sebi dozvolio da se treneru Lalatoviću obrati sa rečima: "Mali, nemate šta da tražite ovde". Čudno kako je taj "mali" stariji od njega, u karijeri je nosio kapitensku traku drugog srpskog giganta, a bio je i član Šahtjora iz Donjecka. Ako su svi oni bili protivnici Partizana, šta reći za čoveka koji je utkao sebe u Partizan i čija reč se sa velikim uvažavanjem decenijama sluša - Blagoja Paunovića. - Stvar je očigledna, ne znamo da igramo. Ne pravimo igru shodno igračkim kvalitetima, nego sa interneta skidamo raznorazne sisteme. To ne može... Iskreno, nemam ništa protiv Marka Nikolića. Elokventan je dečko, ali nema fudbalskog znanja da bi predvodio Partizan. Sad, čujem, nude mu ugovor na 200 godina! Lepo, voleo bih da uzme pare. Samo, ima jedna stvar: ne može Partizan da se vozi 40 na sat, već 120 ako želi titulu. A mi smo već jednom nogom u ambisu - smatrao je Blagoje Paunović svojevremeno u izjavi za Sportski žurnal. Kada je reč o samom meču protiv Ludogoreca, poniženje koje je Partizan doživeo posle prvog meča je veliko. Igrači malenog kluba iz Razgrada su pričali o "igri malog kluba Partizana". Crno-beli nisu mali, ali je njihova igra posle 15 minuta meča izgledala zaista kao takva. - Partizan nikada tako nije igrao - poručio je Milorad Ješić dan pred revanš meč sa Ludogorecom i bio apsolutno u pravu. Gubili su crno-beli od Arsenala, Bajerna, Šahtjora i drugih velikih evropskih "aždaja", ali se nikada nije dogodilo da se njihova igra uporedi sa malim klubom. To je tim iz Humske doživeo pod vođstvom sadašnjeg trenera, koji je dokazao teoriju da velikim klubom može da upravlja samo veliki trener. Mentalitet u kojem se vodi računa samo o tome da se ne primi gol može da se primenjuje u sredinama u kojima je cilj opstanak, ili sredina tabele, nikako u ekipi koja predstavlja jednu zemlju u kvalifikacijama za Ligu šampiona. U revanš meču sa Ludogorecom, kada je trebalo da se "vadi kestenje iz vatre", Partizan je počeo meč sa tri spora igrača u vezi, sa napadačima koji su posle 55 minuta delovali kao da im je "duša u nosu", ali ni tada jedini rezervni napadač Ismael Beko Fofana nije dobio šansu. I nije ni morao da su ostali imali snage, ali nisu, a to dovodi u pitanje rad na pripremama i fizičku spremu. Kada je već bilo viđeno da će Ludogorec dalje, Nikolić je na teren poslao Ninkovića, koji je bez podrške drugova morao da sa 16 metara pokušava da kreira napade svog tima. To ne bi uspelo ni Andrei Pirlu, a ne golobradom detetu iz crno-belog tima. I nije problem što će na kraju Nikolić ostati da vodi Partizan do sledećeg ambisa, dogodio se on već u narednom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope ili kasnije u prvenstvu. Problem je samoživost kako njega tako i onih koji će mu dati priliku da radi šta hoće jer nemaju novca (?!) da dovedu trenera kalibra koji je potreban Partizanu.

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=130692" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Gde su, šta rade...?

Post by borrissey »

https://www.youtube.com/watch?v=oSV25fsA9eY" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilbija zabio dva gola sinoć. Ali nama je, koliko se sećam, bio loš. Ono trom, kilav, nikakav ... Važno je da sad imamo ubojitog Veselinovića :frown:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Nepisano pravilo starog kluba. Koga mi oteramo, taj procveta. Ko, pak, dupetom zatvori vrata kluba, i čukun-unuke mu prati nesreća.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ДушанСП »

Сећам се кад је Трајковић отишао у Зету,јер није имао места у Војводини,па постао те сезоне најбољи играч лиге.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4767
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

borrissey wrote:https://www.youtube.com/watch?v=oSV25fsA9eY

Bilbija zabio dva gola sinoć. Ali nama je, koliko se sećam, bio loš. Ono trom, kilav, nikakav ... Važno je da sad imamo ubojitog Veselinovića :frown:
Nije Bilbija bio los zato smo mi odlucili da je los, nego zato sto je promasivao prazne golove s pet metara...
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Qr0nJa »

Izgleda da ce Gojko konacno dobiti sansu u Hamburgu..greota kakav talenat a da se nije dokazao a vec ima 27 godina. Nadam se iskreno da ce je i iskoristiti :)
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Buca »

Na ovom linku se najavljuje prenos utakmice Sautempton-Leverkuzen, valjda ce biti stogod od prenosa :cheers:
https://www.youtube.com/watch?v=dsaNtIgksAQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Red Marquis »

Dućina asistencija petom danas protiv Liverpula. Po meni, najbolji igrač Sautemptona danas...
http://gfycat.com/ThinTiredGoa
Io odio Belgrado
Post Reply