Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Odgovori
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Gde su, šta rade...?

Post od the Gari »

Red Marquis napisao:Dućina asistencija petom danas protiv Liverpula. Po meni, najbolji igrač Sautemptona danas...
http://gfycat.com/ThinTiredGoa
Slažem se.
Rafael Hernández na Twitteru: "Tadic is sensational, had some big reservations about him bringing his best away from the Eredisivie, instant impact."

PS Kad smo već kod naših bivših napadača, Žarko Lazetić danas debituje kao trener, na užarenoj klupi Srema iz Jakova. :)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post od laki »

Ne znam zasto jeKuman danas izveo Tadica u 70. minutu kad je Sautemton igrao do jaja u tom trenutku a Tadic bio jedan od najboljih pedinaca na terenu. Kad je Tadic izasao igra Sautemptona se u mnogome pokvarila na sredini terena, imali su jos samo onu precku do kraja. Mislim da je Kuman jako pogresio u toj izmeni, ali jbg, to je samo moje skromno misljenje, mozda sam pristrasan...
Slika
Korisnikov avatar
Andreyos
Postovi: 335
Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 10:45 am
Lokacija: Magdeburg

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Andreyos »

U tom slučaju sam i ja pristrasan.Iako izuzetno cenim Kumana kao stručnjaka i generalno mi se dopala Sautemptonova igra juče,čak štaviše prijatno me iznenadila,mislim da je izvođenje Tadića odlučilo utakmicu.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od ДушанСП »

Тадић петом а Ловрен незна где се налази :D није ми јасно шта челници великих европских клубова виде у хрватским играчима,по клубовима у којима играју требало би да буду прваци Европе,а не да их Мексико отресе онако лагано.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

ДушанСП napisao:Тадић петом а Ловрен незна где се налази :D није ми јасно шта челници великих европских клубова виде у хрватским играчима,по клубовима у којима играју требало би да буду прваци Европе,а не да их Мексико отресе онако лагано.
Isto tako bismo mogli i za nas da kazemo, a propustili smo opet 2 velika takmicenja zaredom, sreca nasa pa su povecali broj ucesnika na Evropskom. Imamo igrace u Celziju, Sitiju, Liverpulu, Interu, Borusiji, Sautemptonu, pa smo opet svi na bensedinima kad se skupe...

Sto se Hrvata tice, za pocetak, relativno redovno igraju svetska i evropska prvenstva, klubovi igraju grupne faze LS/LE, kompaktan su tim,...

Malo objektivnosti nije na odmet, ovde se ipak radi o fudbalu, ne o politici...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Red Marquis »

gospodinFKV napisao: Malo objektivnosti nije na odmet, ovde se ipak radi o fudbalu, ne o politici...
Slažem se. Razumem ja rivalitet i sve, ali konstantno potcenjivanje drugih a sami se raspadamo. Eto, taj Meksiko bi nas još lakše otresao.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od ДушанСП »

gospodinFKV napisao:
ДушанСП napisao:Тадић петом а Ловрен незна где се налази :D није ми јасно шта челници великих европских клубова виде у хрватским играчима,по клубовима у којима играју требало би да буду прваци Европе,а не да их Мексико отресе онако лагано.
Isto tako bismo mogli i za nas da kazemo, a propustili smo opet 2 velika takmicenja zaredom, sreca nasa pa su povecali broj ucesnika na Evropskom. Imamo igrace u Celziju, Sitiju, Liverpulu, Interu, Borusiji, Sautemptonu, pa smo opet svi na bensedinima kad se skupe...

Sto se Hrvata tice, za pocetak, relativno redovno igraju svetska i evropska prvenstva, klubovi igraju grupne faze LS/LE, kompaktan su tim,...

Malo objektivnosti nije na odmet, ovde se ipak radi o fudbalu, ne o politici...
Ја не говорим о политици и ривалитету него о томе да су њихови играчи прецењени,и да су скупљи од холандске репрезентације, а нису ништа бољи од нас,а наши репрезентативци осим Челзија и Ситија не играју ни близу у клубовима у којима они играју,а да не говорим о коликим трансферима се ради.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Red Marquis »

ДушанСП napisao: Ја не говорим о политици и ривалитету него о томе да су њихови играчи прецењени,и да су скупљи од холандске репрезентације, а нису ништа бољи од нас
Ama bolji su. Jesmo bili u grupi, jesmo ostali iza njih? Koga briga više za potencijal, dela govore i to već 20 godina nas nema nigde.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Evo ja bas gledam sastav njihove i nase reprezentacije, tj. klubove u kojima igraju, i potpuno smo isti...kucaj vikipedija stranice nase i njihove reprezentacije ---> current squad i videces.

Oni mozda nemaju toliko individualno kvalitetnih igraca, ali cine TIM. Mi smo samo brdo individualaca, koji ne mogu da dobace vise od toga, sto zbog nedostatka selektora normalnog, sto zbog bolesnog saveza i fudbala uopste...nije da su oni spaseni pored onog kretena sto im vedri i oblaci fudbalom, ali rezultate imaju...sta je nas izgovor?

Kao sto rekoh - reprezentacija igra cesto zavrsne turnire, klubovi igraju grupne faze evro takmicenja,...gde smo mi? vec X godina se branimo recenicom 'Danas svi igraju fudbal'. Kad se proda neki nas igrac, svi u glas skacu 'Mamic bi to prodao za deset miliona'...Jeste, ali Mamic dodje i kaze 'E, vidite, taj klinac je proslu jesen igrao LS/LE, ima 3-4 nastupa za reprezentaciju, ukrstio je koplja sa PSG-om, Portom,...nema veze sto su ih razguzili, klinac je stekao iskustvo kakvo gomila drugih nemaju...
Cime mi imamo da se pohvalimo? Super, nas klinac je kvalitetniji, ali eto desio se peh protiv Vaduza, Trencina, Shamrocka, Chernomoretsa, Thuna, Sherrifa,...boli kupca nas za nase 'pehove'....

skrenuo sam s teme mnogo, samo sam morao da odgovorim :cheers:
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post od laki »

Sad sam bas hteo da napisem da nista oni nisu bolji od nas pojedinacno, cak sta vise, mislim da je individualni kvalitet na nasoj strani, ali jbg kad imas glupandere ya selektore, kako ocekujes da neko takav uradi bilo sta... Mihajlovic kao retard pred mec sa Hrvatima u Zagrebu likuje sto niko ne moze da pogodi tim koji ce da izvede, glupander najobicniji, cime se on zanima... I onda izvede na teren Scepovica a Tadica ostavi na klupi, igraca koji je tada bio u najboljoj formi od svih reprezentativaca. I sta ces dalje?! Pizona pre njega da ne spominjem! Pa taj ne znam kako usme da dise i gleda u isto vreme a kamoli bilo sta vise od toga. IQ mu je jedno 40, jebes mi mater!!
Slika
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Gde su, šta rade...?

Post od the Gari »

Krasić u Španiji?
http://www.sportske.net/vest/transferi/ ... 91325.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Gde su, šta rade...?

Post od borrissey »

Izgleda da za Medu ponovo dolaze teški dani. Wolfsburg je u prelaznom roku doveo još dva igrača na njegovoj poziciji (opa mlađa i skuplja), jedan je već bio starter protiv Bajerna juče, a Meda ni na klupi (osim ako nije u pitanju neka povreda). Ne daj se Medo!
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Junior »

Radoja na klupi, prenos na SK3.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Brana Ilic je dao gol za Janinu.
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post od budababa »

Junior napisao:Radoja na klupi, prenos na SK3.
Журнал napisao:Селта је лако победила Хетафе с 3:1 а бивши играч Војводине Немања Радоја је ушао у 87. минуту да осети траву домаћег терена.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Odgovori