Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Odgovori
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od limanfkv »

Drž se Komadante Pleč !
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

John Mary potpisao ugovor na jos godinu dana sa Rudarom

http://nkrudarvelenje.com/2016/10/12/jo ... atno-leto/" onclick="window.open(this.href);return false;

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ROiPRUFIBKk[/video]

Kada gledam ove njegove izjave u Rudaru i snimke u Vosi,sa sigurnoscu mogu reci da je taj lik voleo Vosu
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Turija »

Vojo i ja mislim isto, ali objektivno nema za cim da zali.
Slovenija je vrlo lepa i sredjena drzava, a jos je i u EU.A tamo je i bivsa nasa Nusa Senk :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Turija napisao:A tamo je i bivsa nasa Nusa Senk :)
a kad bolje pogledas plava jace blista :mrgreen:
Kad Turija u svojih 4500+ postova vise pise o Nusi nego o Sesticu recimo.... :mrgreen: :cheers:

Slika

:lala:
Slika
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

U utakmici izmedju Augsburga i Salkea koja se zavrsila 1:1, gospodin Gojko Kacar asistent kod gola. Bio je starter i igrao do 87. minuta.
Samo tako nastavi majstore, vrati se u staru formu. :lala:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od recni galeb »

vrati se u staru Firmu, mi nekako lepse zvuci ali aj ok jos je on mlad... :lala:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od recni galeb »

izvinjavam se ali istekao mi je termin za Edit... :)

Slika

seca li se neko jos ovog bivolceta? :mrgreen:
sledeci put neka mu nabiju i svecu u guzicu mesto ciraka, taj je spreman bar na sve! :greenbutt:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Koliko ironije u jednoj slici.

Majica ''dobro pamtim sve'' na coveku koji je sve zaboravio kad je pojeo :shit: i potpisao za njih :greenbutt:
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od limanfkv »

limanfkv napisao:Drž se Komadante Pleč !

http://www.mozzartsport.com/vesti/bivsi ... gom/149551" onclick="window.open(this.href);return false;

9 godina Komadantu jebem ti muku.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

John Mary danas u kupu dao gol protiv Krke i to kakav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Inace,prvi mec su izgubili kuci od Krke 0:2,a danas u revansu poveli sa 2:0 i onda posustali i primili dva gola i ispali iz kupa. Inace,Slovenacka liga je 3 klase ispod nase,od timova do sudjenja.Smejurija. Mery i ne dobija lopte,a i kada dobije,dosta je trapav i poprilicno slab u duel igri.Ipak i kao takav se na svakom mecu nadje u 2-3 sanse.Danas je mimo ovih suteva u izvestaju imao jos dva solidna suta,ali sve vise nekako mislim da to nije centarfor kakvog bih voleo u Vosi.Iako je za Pavkova,Ascerica i ovog iz Zvezde "ubica"

[video]https://www.youtube.com/watch?v=okbQj9yu9GU[/video]
Slika
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

Dok pisem ovo igra se utakmica belgijske lige izmedju Genka i Westerloa. Donedavno dva nasa igraca nasla su se u pocetnim postavama. U domacoj ekipi Nastic u gostujucoj Miletic.
Miletic od kako je otisao, odigrao je svaki minut u ligi, ali se za sada na 7 utakmica nije upisao niti u strelce niti u asistente, sto ni ne cudi posto tamo igra stopera.
Sa druge strane Nastic kada je otisao dugo je grejao klupu. Prve cetiri utakmice nije bio ni u sastavu, zatim je debitovao protiv Waregema, ali je tu odigrao samo 14 minuta. Sledece 4 opet nije ulazio od koje na dve nije bio ni u sastavu.
A onda preporod, zbog povrede igraca Genka u mecu protiv Kortrijka, Nastic ulazi u 39. minutu, i od tada igra svaki minut, sto u Evropi sto u domacoj ligi. Za sada 6 nastupa u ligi i 2 u Evropi, takodje kao i Miletic bez asistencija i golova.

Zalim sve najbolje obojici i da se jednog dana vrate. Samo ovako nastavite i bicemo ponosni na vas! :lala:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Voja napisao:Inace,Slovenacka liga je 3 klase ispod nase,od timova do sudjenja.
Ne znam. Vidim rezultate jednog Maribora u Evropi (izuzev poslednje dve sezone), pa se zapitam da li je stvarno tako. Ulaze se u fudbal, ali ne na nacin na koji se ulaze ovde (sipanje u rupu bez dna, nadajuci se da ce rupa nesto ispljunuti nazad). Imaju kapitena Brazilca koji je nesto manje od 10 godina u klubu. Koji tim ovde moze time da se pohvali, izuzev patlidzana, ciji kapiten vec 5 godina moze samo tu da igra po 20min izmedju shotova vinjaka.

Mozda im je liga 3 klase ispod nase sada (mada bih se ja zaustavio na jednoj klasi), ali nisam siguran da ce biti tako za sezonu-dve. Slovenci su narod sa slovenskom tvrdoglavoscu i nemackim mentalitetom. To moze samo da napreduje. Je*e ih samo sto su prilicno mala drzava, pa se i fudbal moze razviti samo do odredjene mere, ali ja njih za koju godinu vidim lagano u rangu sa nekom Ceskom ili Austrijom. Ne bi Mandaric odabrao njih umesto Srbije, da u njihovom fudbalu ne vidi potencijal.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Ne znam,ja sam pogledao gotovo sve meceve od kako je Mery dosao u Rudar i mogu reci da su u pitanju veoma lose utakmice. I ne moze se kvalitet jedne lige meriti na osnovu uspeha jednog tima.
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Slazem se, ali uspeh jednog tima privlaci interesovanje. Juce je to bio Maribor. Danas je to Mandaric u Olimpiji. Sutra ce to biti neko treci u Rudaru, cetvrti u Krki,...

Kad se vidi iz aviona da se sistematski radi na fudbalu, interesovanje i kvalitet ce doci. Ovde su jos jedina nada za privatizaciju imena i zemljiste, a ni to nije dovoljno, jer bilo koji covek iz fudbala zna sta se ovde radi, uprkos tome sto svi cute zarad politike, poena u uefi, glasova,...sve ti je jasno...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Samo da prijavim da je Mery verovatno iz taktickih razloga na gostovanju protiv Gorice usao tek u 83.minutu kod vodstva njegove ekipe od 2:1.Odmah prvi dodoir sansa i sut kraj gola.Drugi dodir gol :mrgreen: :cheers:
Slika
Odgovori