Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Dva prelepa gola Melega za vikend.... cini li se jos nekome da je ipak prekomandovan u sam spic!?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=YNaTPpJyzE8[/video]
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grba_NS »

Ne čini ti se, upravu si. Prekomandovan je na tu poziciju "lažne 9-ke", nešto poput de Jonga (kapitena?). Mislim da svi naši igrači tj. klinci koji rano odu u inostranstvo tek tad shvate da stranci ne trpe ništa drugo sem čistog profesionalizma, gde se ni jedna, jedina greška ne prašta, što je ovde ipak slučaj (da im se tolerišu razni ispadi). Retki su igrači koji su sa 17-18 godina toliko zreli da shvate šta se od njih traži, a potom i da to ispunjavaju, što je donekle i normalno ako se uzmu u obzir njihove godine, ali to stranac sigurno neće trpeti već će šansu dati nekom drugom... Teško će Meleg tamo do prvog tima i pored svog svog znanja.
fare
Posts: 2780
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post by fare »

Stojan Vranjes vec debitovao za Poljsku Lehiju i to u prvih 11, i on i Lekovic .
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Daljac »

На најреалнијем пољском спортском порталу писали су и о Врањешевом доласку, па су га и по завршетку дебија упитали за утиске:

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,15546 ... etam_.html

У мом преводу са пољског, текст гласи:

Стојан Врањеш дебитовао у Лехији: Не сећам се када сам играо на тако лошем терену

На мечу са краковском Вислом, по први пута у тиму Лехије заиграо је нови офанзивни везни играч Стојан Врањеш. ,,Мислим да могу да се представим и боље", рекао је након меча нови играч бело-зелених.

,,Тешко ми је да говорим утиске одмах по завршетку меча", рекао је Врањеш у разговору за портал. ,,То је био мој први мечу тиму Лехије и недостајало ми је разумевања са колегама из екипе, које још увек не познајем добро. Одрадио сам са њима само један тренинг. Такође мислим да могу боље да играм и да ћу боље наступе показати у наредним мечевима. Није ми било лако, јер сам био јако уморан по доласку из Србије (Врањеш је у Гдањск стигао у четвртак), поред тога, подлога на нашем стадиону у очајном је стању. Не сећам се да сам икада играо на тако лошем терену".


Из ранијих постова о њему, видео сам да Врањеш има уговор до краја сезоне 2016/17. Како ће се снаћи, видећемо. Лехија је просечан тим, пласиран на средини табеле, што је и њихов крајњи и највећи могући домет.
fare
Posts: 2780
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post by fare »

Boba Novakovic dao gol za Spartak a zaboravjeni JAO dao gol za Timok :D .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Kosovic igrao drugo poluvreme i dao gol za Ujpest
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Image

Image

Image

Image

Image

Abua su sinoc klepali samo tako... Igrali su kuci 2:2 sa Waregemom,a Abu je u 88.minutu imao 1 na 1 s golmanom i sutirao u njega... prava je steta,jer ga i ovako svi navijaci Beverena obozavaju,a da je i treci mec zaredom odlucio pobednika postao bi bog.

Gledao sam i mec Kaljari - Udineze (3:0),Avramov nije imao mnogo posla,ali i to sto je imao,odlicno je odradio.Imao je dve lepe intervencije. Inace,Vlada nekako pleni paznjom na golu Kaljarija i naprosto vas tera da navijate za njegov tim (komentari ortaka koji su gledali mec) :mrgreen:
Image
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by lazarr »

Delač baš gadno pogrešio....

http://mondo.rs/a668053/Sport/Fudbal/De ... to-to.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Milan Bojovic dao gol,al je njegova ekipa porazena kuci 3:1
Image
User avatar
Turija
Posts: 10647
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

lazarr wrote:Delač baš gadno pogrešio....

http://mondo.rs/a668053/Sport/Fudbal/De ... to-to.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Baš mi je krivo - nešto poput Brkića; sjajan golman i čovek, ali ume baš da ga uprska.Moraće to (što pre) eliminisati, da bi ga Čelzi vratio u svoje redove.
Ni kod Brkića, ni kod Delača, ne mogu da ,,prokužim" uzroke takvih grešaka, jer mi se čini da obojica imaju dobar osećaj prostora i dobru koncentraciju.E sad, šta je :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4776
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:
lazarr wrote:Delač baš gadno pogrešio....

http://mondo.rs/a668053/Sport/Fudbal/De ... to-to.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Baš mi je krivo - nešto poput Brkića; sjajan golman i čovek, ali ume baš da ga uprska.Moraće to (što pre) eliminisati, da bi ga Čelzi vratio u svoje redove.
Ni kod Brkića, ni kod Delača, ne mogu da ,,prokužim" uzroke takvih grešaka, jer mi se čini da obojica imaju dobar osećaj prostora i dobru koncentraciju.E sad, šta je :?:
Dovoljan je trenutak nepaznje. Zato je za golmane koncentracija jedan od najbitnijih faktora. U malom fudbalu je to mnogo manje izrazeno, jer je golman pod konstantnim 'pritiskom' da drzi koncentraciju, a utakmica traje krace, dok u velikom fudbalu par minuta imas posla, pa par minuta nemas, i tad je najbitnije da ostanes u elementu. Ih, koliko sam ja puta odlutao u glavi u sred utakmice, jer nisam imao posla, pa morao da vadim sam sebe iz :shit: ...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Meleg dao i za vikend gol Den Boshu,jedva nadjoh snimak,koji je cak i neki zez,ali se gol (1:05) moze videti :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3JB_57nlFjo[/video]

Iz identicne (ali bukvalno) situacije Abu je za vikend promasio pobedu u 88. minutu
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

voja wrote:Kakva borba Abuovog Beverena za opstanak u prvoj ligi Belgije. Dva kola pre kraja imaju 29 bodova,i odmah su iznad mesta za ispadanje,ekipa ispod njih (mesto koje vodi u nizi rang) OH Leuven ima 24 boda.
Beveren gostuje Lokerenu i u zadnjem kolu je domacin Standardu,dok je OH Leuven domacin Anderlehtu i zadnje kolo je gost poslednjoj ekipi na tabeli Bergenu.

Veceras se igralo pretposlednje kolo. I prema "realnim" ocekivanjima Leuven je dobio Anderleht sa 1:0 :mrgreen: ,a Abu je odigrao 0:0 u gostima protiv Lokerena. I sad u zadnjem kolu sa 30 bodova cekaju Standard,dok Leuven sa 27 ide u goste Bergenu. Srecno Abu!!!
Inace mec Katania-Kaljari zavrsen je 1:1 ponajvise zahvaljujuci ponovo Vladi Avramovu,koji je opet imao 2-3 fantasticne intervencije,mada je cini mi se kod gola mogao malo bolje intervenisati
Image
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Akcent »

Kaludjer gol, Tadic gol, Kacar gol, Vranjes 2 gola.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9657
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Akcent wrote:Kaludjer gol, Tadic gol, Kacar gol, Vranjes 2 gola.
Katai gol :) juce Meleg gol
Image
Post Reply