In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Turija »

Neka mu je večna slava.
Saučešće porodici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Voja »

Mozete samo da zamislite tugu u srcu decka kome su golmani omiljeni igraci na terenu,u momentima kada saznaje da je "otisao" najbolji golman iz voljenog kluba!? :(

Slava mu i saucesce porodici
Slika
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od ogi »

Slava mu i hvala.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od fraxmanutd »

Слава му!
Банат цео, црвено бео!
Korisnikov avatar
magistar cho
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 27, 2010 7:18 pm
Lokacija: Liman

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od magistar cho »

Večna mu slava!
North will prevail...
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od torrente »

nek mu je večna slava.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od mihailov »

Slava mu i hvala!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Qr0nJa »

Slava mu!
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od мализека »

Е, јбг... :( штета, штета... :frown:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Voja »

Setam pre jedno 20 godina oko Vosinog stadiona,radni dan je bio,ja sa jednim drugarom iz NSa,nosimo fotic i slikamo stadion.U jednom momentu kod blagajne ugledamo Ljupka Petrovica i Iliju Pantelica.Odmah sam potrcao da ih upitam za jednu zajednicku sliku,jer Pantine parade sam nocima sanjao,bila bi mi velika cast da imam sliku sa njim.Ono sto se tada desilo,prevazislo je sva moja ocekivanja.Kao klinja kome je susret sa nekim iz kluba u tom trenutku izgledao kao ostvarenje najvecih snova,ostao sam van sebe kada je cika Ilija posle zajednickog fotografisanja "odbio" da mi da autogram recima: "a ne,necemo to ovako na ulici,nego ti lepo odvoj jedan od narednih dana i dodji ovde na stadion u moju kancelariju,da sednemo,lepo se ispricamo i onda ces dobiti i autogram.Samo na ulazu reci da ides sastanak sa Pantelicem" :o

I tako je i bilo.Nisam dugo cekao,posle 4-5 dana sam usao u legendarnu zgradu izmedju juznih tribina,potrazio cika Iliju,koji me je srdacno docekao i posvetio mi 20-30 minuta. Trenutci za nezaborav i gest koji najbolje opisuje i ljudske kvalitete cika Ilije :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Turija »

Voja napisao:Setam pre jedno 20 godina oko Vosinog stadiona,radni dan je bio,ja sa jednim drugarom iz NSa,nosimo fotic i slikamo stadion.U jednom momentu kod blagajne ugledamo Ljupka Petrovica i Iliju Pantelica.Odmah sam potrcao da ih upitam za jednu zajednicku sliku,jer Pantine parade sam nocima sanjao,bila bi mi velika cast da imam sliku sa njim.Ono sto se tada desilo,prevazislo je sva moja ocekivanja.Kao klinja kome je susret sa nekim iz kluba u tom trenutku izgledao kao ostvarenje najvecih snova,ostao sam van sebe kada je cika Ilija posle zajednickog fotografisanja "odbio" da mi da autogram recima: "a ne,necemo to ovako na ulici,nego ti lepo odvoj jedan od narednih dana i dodji ovde na stadion u moju kancelariju,da sednemo,lepo se ispricamo i onda ces dobiti i autogram.Samo na ulazu reci da ides sastanak sa Pantelicem" :o

I tako je i bilo.Nisam dugo cekao,posle 4-5 dana sam usao u legendarnu zgradu izmedju juznih tribina,potrazio cika Iliju,koji me je srdacno docekao i posvetio mi 20-30 minuta. Trenutci za nezaborav i gest koji najbolje opisuje i ljudske kvalitete cika Ilije :thankyou:
Vojo, mislim da si trebao ovo objaviti ranije (izvinjavam se ako jesi, a meni je promaklo) za života Legende.Bilo bi sigurno drago i Panti i nama.
No i ovako, taj događaj prikazuje Iliju, kao čoveka i legendarnog golmana Vojvodine, u pravom svetlu.
Nenadoknadivi gubici su nam se desili u godini veka postojanja Stare Dame.
Nadam se da će aktuelno rukovodstvo pokazati odgovornost i želju da sačuvaju našu Vojvodinu, dobijenu u amanet od svih živih i preminulih Legendi Kluba i nastaviti putem njenih Velikana i stogodišnje tradicije.2014 godina nam je postala i godina velike tuge.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Stexman »

Zbogom legendo!

Nikad tuzniji jubilej.
Toliko smo cekali da proslavimo ovih sto godina, ali ako je ovo nacin onda ne zelim vise ni jedan jubilej.
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Stefke »

Слава му и хвала!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
FirmaNS
Postovi: 33
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 11:37 pm
Lokacija: Преко пута стадиона

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od FirmaNS »

Вошини великани одлазе...Вечна вам слава чика Илија!
... samo ti, Vojvodino, ljubavi!
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: In Memoriam: Ilija Pantelić (1942-2014)

Post od Junior »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=vJum64R0yX0[/video]

Fantastičan video.
Odgovori