Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
Stexman
Posts: 2586
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Stexman »

Interesovanje jeste veliko, ali se bojim da ima malo vremena da se sve to organizuje.
Ja mislim da ce nama iz Gardinovaca trebati ceo bus, toliko ima zainteresovanih!

Sto se tice da ce biti i "onih sto ubijaju vreme", pa neka ih.
Mogu samo da zamislim kako ce se osecati medju hiljadama Vojvodinasa u transu!
Odmoci nam ne mogu, a doprinose brojnosti! A dan nakon finala niko nece pisati da je medju navijacima Vojvodine bilo stotinjak navijaca :shit: .
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by DUB »

Ma ljudi sta vam je? Idemo svi koji mozemo, a to da li ce nas biti 8 ili 18 hiljada je nebitno!
Da ce biti domaci teren, bice!
SAD SE TRESE CELA SRBIJA, SA SEVERA STIZE ARMIJA!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Marcello »

Bogami, sprema se invazija i sa druge strane! :mrgreen:

http://www.fkjagodina.org.rs/9863/svi-na-finale-kupa/

Kome može biti svejedno? :twisted:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by johnny »

Kad pogledamo njihovu "ultras" grupu, jasno je da ćemo naspram sebe imati profesionalne, prekaljene mitingaše.
Ima ceo fckn srez da dođe. :shit: :shit: :shit:


http://www.srpskatribina.net/forum/view ... 9&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Damir 025 »

Odlican potez uprave sa ovim organizovanim prevozom iz drigih vojvodjanskih mesta,ako sam dobro razumeo,samo ne bi voleo da se to pretvori u izlet pristalica blizanaca do Bga.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Drina »

Damir 025 wrote:Odlican potez uprave sa ovim organizovanim prevozom iz drigih vojvodjanskih mesta,ako sam dobro razumeo,samo ne bi voleo da se to pretvori u izlet pristalica blizanaca do Bga.
Dajte ljudi nemojte da lupamo gluposti!
Da li vi stvarno mislite da bi se neko cimao toliko samo da besplatno ode do tog beograda? Pa nece ici u Pariz ili ne znam gde, ide se u jebeni bg! Plus put do tamo nece biti ni malo prijatan. U busu ce biti minimum 30ak stepeni! Ceo dan ce nam svima otici na to, vi mislite da te izdajice nemaju nista pametnije? Budimo realni.
Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Damir 025 »

Drina wrote:
Damir 025 wrote:Odlican potez uprave sa ovim organizovanim prevozom iz drigih vojvodjanskih mesta,ako sam dobro razumeo,samo ne bi voleo da se to pretvori u izlet pristalica blizanaca do Bga.
Dajte ljudi nemojte da lupamo gluposti!
Da li vi stvarno mislite da bi se neko cimao toliko samo da besplatno ode do tog beograda? Pa nece ici u Pariz ili ne znam gde, ide se u jebeni bg! Plus put do tamo nece biti ni malo prijatan. U busu ce biti minimum 30ak stepeni! Ceo dan ce nam svima otici na to, vi mislite da te izdajice nemaju nista pametnije? Budimo realni.
Druze ja sam poreklom iz manje sredine i sa sigurnoscu ti mogu reci da ima takvih,ustvari ima ih dosta. To je nesvakidasnje desavanje u manjim sredinama,svakako da ce privuci paznju,a znajuci reakcije naroda na dasavanja za Dzaba... Meni ne predstavljaju toliki problem,neka povecavaju brojnost,ali ti hocu reci da ce takvih svakako biti.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Drina »

Damir 025 wrote:
Drina wrote:
Damir 025 wrote:Odlican potez uprave sa ovim organizovanim prevozom iz drigih vojvodjanskih mesta,ako sam dobro razumeo,samo ne bi voleo da se to pretvori u izlet pristalica blizanaca do Bga.
Dajte ljudi nemojte da lupamo gluposti!
Da li vi stvarno mislite da bi se neko cimao toliko samo da besplatno ode do tog beograda? Pa nece ici u Pariz ili ne znam gde, ide se u jebeni bg! Plus put do tamo nece biti ni malo prijatan. U busu ce biti minimum 30ak stepeni! Ceo dan ce nam svima otici na to, vi mislite da te izdajice nemaju nista pametnije? Budimo realni.
Druze ja sam poreklom iz manje sredine i sa sigurnoscu ti mogu reci da ima takvih,ustvari ima ih dosta. To je nesvakidasnje desavanje u manjim sredinama,svakako da ce privuci paznju,a znajuci reakcije naroda na dasavanja za Dzaba... Meni ne predstavljaju toliki problem,neka povecavaju brojnost,ali ti hocu reci da ce takvih svakako biti.
Onda smo mi zapravo i jadniji narod nego sto sam mislio. Neko ce se toliko cimati samo da bi otisao do beograda?
Mada, to mozda ima i pozitivnih stvara. Neke od tih navijaca ce mozda povuci pozitivna energija... U svakom slucaju
neverujem da ce takva masa biti u vecini!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4827
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by gospodinFKV »

johnny wrote:Kad pogledamo njihovu "ultras" grupu, jasno je da ćemo naspram sebe imati profesionalne, prekaljene mitingaše.
Ima ceo fckn srez da dođe. :shit: :shit: :shit:


http://www.srpskatribina.net/forum/view ... 9&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
Kad se sad nisam upisao, nikad necu. Bravo za fotku :rolll: Urnebes
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Drina »

gospodinFKV wrote:
johnny wrote:Kad pogledamo njihovu "ultras" grupu, jasno je da ćemo naspram sebe imati profesionalne, prekaljene mitingaše.
Ima ceo fckn srez da dođe. :shit: :shit: :shit:


http://www.srpskatribina.net/forum/view ... 9&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
Kad se sad nisam upisao, nikad necu. Bravo za fotku :rolll: Urnebes
Ultras Till We Die :devil:
User avatar
Stexman
Posts: 2586
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Stexman »

Ja bas navijam za to da ih iz Jagodine dodje sto vise! Bilo bi lepo da mozemo da pokazemo blizancima da mozemo da im napunimo stadion, bez njih!
Za dobro fudbala i napretka istog, to bi bilo jako zanimljivo.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by shecky »

Ja imam jednog garija iz rumenke ,koji ima jednog garija i sombora hehe ,i oni odatle idu i da.. ima 2 autobusa ,nije rekla kazala.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by DUB »

Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Damir 025 »

Mozda je malo lose da se toliko stavljaju slike,klipovi,postovi navijaca Jagodine,u fazonu ismevanja. Postite ljude da rade svoj posao,nek se organizuju kako znaju u skladu sa njihovom brojnoscu. I cigana ima 30 puta vise od nas,pa sta?! Mislim da se trebamo usredsrediti na nas,jer svakako da nismo savrseni,ostali nek rade kako hoce.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by vojvodina jedna jedina »

Damir 025 wrote:Mozda je malo lose da se toliko stavljaju slike,klipovi,postovi navijaca Jagodine,u fazonu ismevanja.
Није мало,него много лоше.

Не могу да верујем да су неки појединци на овом форуму спали тако ниско да раде оно што је специјалитет навијача близанаца, а то је да подцењују и омаловажавају рад мањих клубова и њихових навијача.
Locked