Kup Srbije - sezona 2012/13

Zaključana tema

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Glasanje se završava Uto Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Ukupno glasova: 60

Korisnikov avatar
mr91
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 2:46 am
Lokacija: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od mr91 »

Kada bi prosecnog Nisliju ili Beogradjanina ili nekoga iz Valjeva pitao ko bi voleo vise da pobedi iznenadio bi se kada bi video statistiku odgovora... ne lupam to je cinjenica.
Kad sam bio sasvim mali...
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Marcello »

Pa šta!

Niko nas ne voli, k...c nas zaboli, jel tako?!

MI SMO FKV I DOLAZIMO PO TROFEJ!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
podmetac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od podmetac »

cime se vi uzbudjujete?? koga bre boli k***c sto ce doci par hiljada nekih ljudi iz Jagodine?? oni dolaze na izlet u bg jer im je dnevnica placena..najbolji primer kolko ljudi navija za jagoodinu je sad kad su igrali sa zvezdom!! ceo stadion navija za zvezduu,a tek nekih 20 likova je pruzilo "podrsku" jagodini. ovo sto oni plasiraju u medije je klasicna politicka prica debeljka celavog! Pokazacemo im na finalu kako Slaninari navijaju i sta su navijaci!!

:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Telep »

Ljudi ne znam kako vi ali ja ne znam kako cu zaspati veceras, a kamoli sutra. Ucim za kolokvijum koji imam u sredu izjutra a jedino o cemu razmisljam je utakmica. Totalno sam otupeo na sve sto se desava u mojoj okolini kao da me nema...i sve to samo zbog jednog kupa. Ne znam sta bi bilo da igramo ligu sampiona.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Firmson89 »

Tvrdjava napisao:cime se vi uzbudjujete?? koga bre boli k***c sto ce doci par hiljada nekih ljudi iz Jagodine?? oni dolaze na izlet u bg jer im je dnevnica placena..najbolji primer kolko ljudi navija za jagoodinu je sad kad su igrali sa zvezdom!! ceo stadion navija za zvezduu,a tek nekih 20 likova je pruzilo "podrsku" jagodini. ovo sto oni plasiraju u medije je klasicna politicka prica debeljka celavog! Pokazacemo im na finalu kako Slaninari navijaju i sta su navijaci!!

:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Човек све рекао. Маните се људи ћурана овде, поново сте их увукли у причу као да су нека сила :mrgreen: САМО ДА СЕ НАСТАВИ ОВА ГУЖВА И СУТРА И ПРЕКОСУТРА, А ОНДА ПОЛЕЋЕМО! Север ћемо напунити а запад би било добро да нас испрати што више, да играчи осете жељу и еуфорију и да одиграју као лавови! Куп је наш! :cheers:
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Passion »

Marcello napisao:Pa šta!

Niko nas ne voli, k...c nas zaboli, jel tako?!

MI SMO FKV I DOLAZIMO PO TROFEJ!

Управо тако! :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od vosa do groba »

Zelim da kazem par reci o sudiji Vukadinovicu. Koliko se secam,nisam 100 posto siguran, sudio nam je protiv OFK-e u prvenstvu u prvom delu kada je bilo 0:0 i kada je nas klub najavljivao kradju, sto se na kraju i desilo (nepostojeci penal za njih i cist nas gol koji je ponisten). Takodje nam je sudio protiv OFK-e u kupu kod njih sada,ovo je sigurno, bez nekih gresaka. Njegovo kretanje je katastrofa, sudi celu utakmicu sa centra, tako da njegove lose odluke ni ne cude.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

Pa nzm bas da ono nije bio penal za OFK ali za nas gol si 100% u pravu.
Elem sad cuo na SOSu da su mu dali da sudi finale jer mu je to oprostajna tekma??!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od slanina »

Tvrdjava napisao:Sudija na finalu je VUKADINOVIC!!! Ko prati fudbal zna ko je to go**o..sve im jebem korumpirano!!!!
Kako kazu na SOS kanalizaciji to bi trebao da mu bude oprostajni mec,hm ne izgleda dobro... :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od madda fakka »

shecky napisao:Elem sad cuo na SOSu da su mu dali da sudi finale jer mu je to oprostajna tekma??!
Pomislio sam to da kazem iz sale :D kiksnuo 3 tekme i to ocigledne situacije i sada da se opari po poslednji put :) Elem salu na stranu, dzaba im i sudija ako Vranjes ili Alivodic zveknu sa 25 metara, ako Abu pretrci i da povratnu, ako Katai slomi par njih i (precizno) puca na gol, ako Vule ili Alivodic daju milimetarski precizan centarsut, ako Radoja iznenadi nekim trkom u kontru... Verujem da znaju i nas trener i igraci sta ih ceka bilo kako bilo teska ce to utakmica biti ali jaci smo i iskusniji i imamo motiva mnogo vise od njih. IDEMO U BG DA IH POBEDIMO!!!

http://sport.blic.rs/Fudbal/232649/Ouma ... uzmemo-Kup" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od shecky »

To i ja govorim .. ne treba gledati dal ce biti 100.000 "navijaca" Jagodine ili ko ce suditi ,jer realno mi smo za 2 klase bolji tim i MORAMO da pobedimo bez obzira!!
U prevodu Vigi bi morao vise da poradi na psihi igraca nego na taktici jer nema tu nekih tajni.. mi znamo njih oni znaju nas .. treba samo igrace pripremiti da u glavi budu na nekoj obicnoj ligaskoj tekmi ,da ne obracaju preteranu paznju na atmosferu ,da ne panice da smanje hormone ,tu pre svega msm na Traxa Paju i Runija ..
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Go west »

Kup iz moga ugla ...
loading kup 33,33 %
Slika

loading kup 50,00 %
Slika

loading kup 66,66 %
Slika

loading kup 83,33 %
Slika

kup is loaded 100,00 %
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Milan »

Klub bi morao izaci sa nekim saopstenjem, kako bi se pokusalo maksimalno ublazavanje eventualnih kradja na terenu! Ide im u prilog sto prenosa nece biti na rts-u (glavno da su blizanacki basket mogli da otkupe od arene). Treba i podatkom o sudiji maksimalno motivisati igrace, pa da ih nasi pocepaju tako da im ni tri vukadinovica ne bi bila dovoljna.


Sto se tice "navijaca" Jagodine, toliko mi ove najave jadno izgledaju nakon vidjenog stanja na njihovom stadionu protiv cigana, da dozivljavam strahoviti transfer blama. Jos kada sam cuo podatak da su zaposleni preko Palmine stranke u NS javnim preduzecima dobili direktivu da idu za bg i navijaju za curane, a dosta ih je medju njima Slaninara, sta reci...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od Radoye »

Meni je zapravo drago sto ce biti puno sveta na finalu koji makar samo formalno navijaju i za Jagodinu. Pun stadion u Beogradu na jednoj utakmici u kojoj ne igra ni jedan od blizanaca je jako dobra stvar, da otvori oci ovom narodu da postoje i neki drugi osim dva drzavna projekta. I zato, sto vise Jagodinaca to bolje, a nas jos vise!

E sad - brine me i izbor sudije i neprenosenje na drzavnoj televiziji - idealno za jos jednu pljacku u vec vidjenom stilu. Da li je trofej namestio Betoven Zirafa ili ovaj nas Snup Dog manje je bitno, i u jednom i u drugom slucaju cu se osecati jednako posrano.

Mislim da smo objektivno bolji od Curana, svaka njima cast ali mi pored fudbalskog kvaliteta imamo i ekstra motiv da vratimo ono sto nam je pokradeno toliko puta, nasa pobeda ne bi trebala da se dovodi u pitanje bude li sve fer i posteno.

Napred momci - za istoriju!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post od ultra komsa »

zadatak jedan pokusati zaspati veceras,zadatak dva sanjati lepo,zadatak tri kupiti sve sto treba jednom pravom ultrasu,zadatak cetiri naci se sa drustvom i krenuti ponosno u koloni kroz grad,zadatak pet doci pod euforijom kuci i ne citati sportske vesti i izjave ovi jadnikodinaca,cuvati celu noc euforiju,spremiti rakiju koja je ostala sa slave,zadatak vec koji izgubio sam se,sklopiti bar na sat oci zatim ih otvoriti i prebaciti dres preko terase,okaciti ga,istusirati se,oprati zube,spremiti finansijska sredstva,kafica produzena sa mlekom,majca vosina i patike sto bolje za skakanje i odlazak malo do centra,videti nasmejane ponosne slaninare koji setaju u crveno belim bojama,ponosno zapevati koju i u boj!dan odluke za koji zivimo,a ako prezivimo da se unezverimo uvece u pravom stilu!laku noc braco
Zaključana tema