Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Abou Bobanou:
Sutra svi Na stadium partizana igra Vosa idemo svi zajedno da donesimo pehar u novi sad. Vojvodina . Daj bog
Branislav Trajkovic:
Ajmo sutra svim srcem uz podršku naših navijača do prve titule osvajača Kupa u istoriji kluba...
Milan Bojovic:
Kup je nas!
:cheers:
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ZmagoNS »

@Drina - Mozda je Bojovic mislio na Jagodinu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

ZmagoNS wrote:@Drina - Mozda je Bojovic mislio na Jagodinu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moguce... :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Drina wrote:
ZmagoNS wrote:@Drina - Mozda je Bojovic mislio na Jagodinu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moguce... :D
Okreni-obrni kup je njegov :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grof Žekula »

Juče se video pravi odnos članova kluba prema Voši!!!
I nas navijača, i igrača, i trenera i vrha Kluba!!!
Svi do jednog su juče, kao zver u snegu, ostavili svoj trag...
Samo, postavlja se pitanje, kako će i kad svako da odgovara za (ne)učinjeno!!!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Nikola »

Katai u centru podize formu sa cigaretom u ruci. Nije zasluzio
Gacinovicu vodu da nosi.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ragazzi di Neoplanta »

Nista novo, pre koji vikend u Muzeju "gori" u separeu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rivelinjo »

Nikola wrote:Katai u centru podize formu sa cigaretom u ruci. Nije zasluzio
Gacinovicu vodu da nosi.
Bilo je odličnih igrača koji su pili i pušili. Njegova stvar.


Dok su treneri marionete, dok se klub vodi ne da osvoji trofej, nego da menadžeri uzmu procente od prodaje, biće sve jedno ko je trener i kakvi su igrači.

Kad to bude postavljeno kako treba, onda će na terenu biti oni koji daju sve od sebe (ili su toliko izuzetni da igraju i sa pola snage kad se zajebavaju), onda će Vošta opet igrati fudbal. Ovo sad je katastrofa - ne liči na fudbal.

Bi li imao mesta u Voši:

Image
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Gaza je mama! On je i pijan bolji od 80% nase lige.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Toto Riina »

VULIĆEVIĆ : PRIČE O PARTIZANU PLOD NEČIJE MAŠTE
22.06.2013. - 13:18 | Urednik portala | Nema komentara
u rubrikama: Prvi tim, Transferi

Svakog prelaznog roka najbolji fudbaleri Vojvodine „viđeni su“ i „na korak“ od Partizana i Crvene zvezde, izraubovani i ni malo originalni napisi u nekim beogradskim štampanim i elektronskim glasilima. Kako naš narod kaže „Što je babi milo to joj se i snilo“.
Najnoviji u poplavi sličnih naslova pojavili su se u jučerašnjim izdanjima pojedinih dnevnih novina u kojima je kapiten Vojvodine Miroslav Vulićević već razdužio crveno-belu opremu i prešao u redove šampiona Srbije.
Kako bi proveril istinitost pisanja dela (istina minornog) beogradske štampe, zamolili smo kapitena Vojvodine da specijalno za čitaoce „Dnevnika“ i klupskog internet sajta objasni o čemu je reč.

-„Odmah na početku želim da razjasnimo dilemu. Dileme uopšte nema-ja sam igrač i kapiten Vojvodine i to ću ostati sve dok se ne pojavi inostrana, i podvlačim INOSTRANA ponuda koja će zadovoljiti klub i mene. Tek tada mogu napustiti Vojvodinu“.

Trener Partizana Rašović rekao je da mu nedostaje takav tip igrača i da bi ste se uklopili u njegovu zamisao.

-„Pohvale gode ma sa koje strane dolazile. To je sasvim normalno. Počastvovan sam što Rašović ima lepo mišljenje o meni.
Što se tiče napisa u novinama, oni zaista nemaju veze sa stvarnošću i plod su novinarske mašte i konstrukcija. Vojvodina i Partizan su proveli jedno vreme u hotelu „Palisad“ pa je sasvim normalno da se viđamo svaki dan, porazgovaramo, našalimo se…mi smo privatno drugari, a na terenu ljuti protivnici. U jednom trenutku dok sam bio u razgovoru sa sportskim dirktorom Drakulićem pored nas je bila grupa igrača Partizana okružena nekim ljudima za koje su mi kasnije rekli da su valjda neki novinari. Našalio sam se i rekao da sam sad najbliži Partizanu jer smo u istom hotelu, a oni su od toga napravili čitavu predstavu. Ne ljutim se ja na njih jer rade svoj posao kako misle da treba i kako najbolje znaju. Želim samo zbog navijača Vojvodine da još jedan put podvučem :
Miroslav Vulićević neće preći u Partizan. Iz Vojvodine samo u inostranstvo. Tačka.
Kažu da su mu juče stizale poruke na društvenoj mreži kao na traci. Još jedna pobeda ovog foruma :cheers:
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gardista »

http://www.mozzartsport.com/vesti/srpsk ... -oca-ratka" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Užas! :roll:

Da poklonimo grobarima poruku podrske?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10743
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Milan wrote:Užas! :roll:

Da poklonimo grobarima poruku podrske?
Ako je istinito (ovo o partizanu) meni je pre (o)tužno od Ratka Svilara - posle toliko godina na golu Vojvodine i provedene mladosti u Novom Sadu.Ali, svako je kovač svog morala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Passion »

Ако је изјава истинита, дефинитивно још једна персона нон грата!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by zapad »

Vule, pa Svilar...
Možda moraju to da izjavljuju zbog Kežmana :D
Post Reply