Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Brick Liman »

Ukratko: ovo mi je 5. gostovanje na finalu kupa i već mi apsolutno zvone ballsi i nemam emocija, što mogu potvrditi i uvaženi forumaši s kojima sam bio zajedno u kombiju. Što kaže Buda (a i ja sam rekao isto pre tekme) - to smo mi.

Ma nema šta da se priča. Mi ćemo sami sebe ugasiti.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Rivelinjo »

Marcello wrote:Od sinoć je počelo moje skidanje sa droge, zvano FK "Vojvodina".

Od sada ću, umesto na stadion, odvesti decu na Frušku goru.

Ne mogu više...sve sam im dao. :frown:
Čim su blizanci ispali tako brzo iz kupa, bio sam siguran da je kup prodat. Tako da sam se čak na neki način i obradovao kad smo primili gol - super, gledaću pravi fudbal. Nije namešteno! Sa svom onom strepnjom, nerviranjem. Kakvo je zadovoljstvo navijati za Partizan, Zvezdu, kad stalno osvajaju nameštena prvenstva?! Kao da igraš fucu sa decom od 5 godina, pa se onda kao raduješ kad pobediš - ajde! :) Meni su slađe naše dve titule, od dvadeset blizanačkih.

Više sam se iznervirao kod one krađe protiv Partizana - ovo smo barem pošteno izgubili, pobedio je bolji to veče. Bili su željni pobede, koristili svoje prednosti maksimalno. Naši su se nekako usrali, videlo se po licima već posle 20ak minuta utakmice. Nisu bili dobri kad je bilo gusto. Trener je smejurija (al' valda mora crnogorski tim da ima crnogorskog trenera :) ).

Ja i dalje volim Vojvodinu, to se ne može promeniti šta god radili (na žalost :roll: ), pa idemo dalje. j**e mi se i za trofeje i za pobede - najviše bih voleo da ne nameštaju više utakmice kod nas, da se igra pravi fudbal, sa željom - pa neka pobedi bolji. Ništa mi više ne treba.

Voleo bih i da Slaninari opet postanu pičke, a ne huligani i krimosi - navikao sam da cigani lome i pale, al' nekako me uvek sramota kad vidim da i naši to rade.


Nadam se da ću doživeti da gledam Vošu opet u finalu, al' da igraju fudbal kao ljudi (makar opet izgubili), bez krimosa u upravi i na tribinama. Živeli!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by One and only »

Od sramne kradje 2011., kup gotovo da me ni ne zanima, ali se nekako uvek iznova ponadam i naravno razocaram.
Ne mogu da shvatim da neko moze da brani igrace. Onog Jokica... uf bolje da ne pisem. Lik umesto da izbaci loptu u aut, on vraca u 16 i posle toga pravi penal. Katai se vukao, bukvalno vukao kada je trebao da izadje iz igre. Ej gari, gubimo 1-0, 70. minut, a on se vuce. Ne znam sta im je Vignjevic rekao da rade, ali po kretnji igraca bez lopte milsim da su te duge lopte bila jedina mogucnost da lopta udje u 16. Bukvalno nema kretnje, svi stoje, vucaraju se po terenu. Onaj supic po zavrsetku utakmice ispucava loptu u tribine, kao sav iznerviran. Na utakmici ne moze pola da prebaci, a sada kao divlja. Svi leze, kao razocarani, placu, ma daj, obicni glumci, boli njih uvo za 10000 hiljada ljudi iz NS i cele Vojvodine.
Nije meni toliko stalo do kupa, vec do euforije koja bi nastala da smo postigli makar jedan gol, to necu nikad prezaliti.

EDIT
A jos na sve to, kup osvoji klub koji nema ukupno 10 iskrenih navijaca, juce ih dodje 2-3 hiljade, a u Jagodini ih protiv zvezde nije bilo ni 100. Sendvic navijaci na celu sa *******.
Last edited by One and only on Thu May 09, 2013 1:15 pm, edited 1 time in total.
United of Vojvodina
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Schteph_F89 »

Moje cetvrto izgubljeno finale ali opet majku mu...Pokusao sam ohladiti glavu pa nesto napisati,ali izgleda to nece skoro...Evo ima upravo na areni repriza i to cu pogledati samo da vidim da li je penal pa nazad na hladjenje...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by prijatelj fudbala »

I samo jedan detalj o navijanju:
Oko mene je bilo 5-6 dečaka, srednjoškolaca. Imali su navijačka obeležja na sebi i po svemu mi je delovalo da nisu prvi put na tribini...
ALI: Pesmu "Kad firmaši navijaju" nisu znali da pevaju od početka pa do kraja!!!

Nikada nisam bio Firma u smislu pripadanja bilo kojoj grupi, podgrupi ili čemu god, nikada nisam učestvovao u organizaciji bilo čega na tribini i ne pada mi na pamet da bilo kome sa Severa solim pamet ali, ako neko ko je blizak momcima koji vode navijanje ovaj moj komentar pročita MOLIM GA da im ovu informaciju prenese! Ta pesma jednostavno mora da se peva na svakoj utakmici po više puta i treba svi da je znaju, bez izuzetka!
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by ultra komsa »

e evo i ja malo da komentarisem u pauzi od plakanja,jedna kljucna razlika izmedju nas i titovih blizanaca NAZALOST jeste ta sto oni kad je ovakva utakmica redovno dobijaju.moj kratak utisak je da sam slomljen a samo koliko sam volje i zelje imao sve bi prodao i pogledao sam kao dete u nebo i zamolio samo jedan gol u zamenu za padanje svih mojih ispita al nije urodilo plodom...osecaj kao na sahrani ili kad izgubis nekog koga si voleo dugo.takav je moj utisak.ko je kriv?IGRACI.NE PALMA NE BATA!njima je u nogama lopta,oni su placeni,oni su trebali da pobede i tih 12 il 15 hiljada evra daju svojoj porodici ma hiljdadu pametnih stvari su mogli...ali ne e vidite mene da su pustili na taj teren izgrizao bi i stative i travu i sudiju i dobio crveni.a takvog igraca mi nemamo.i zato vojvodina nije velik klub jer kad mora da se pobedi ona noge drhte...lako je tuci javor u utakmici koja nema znacaja...vosa ce mi uvek biti u srcu al srce ce mi puci od nervoze i dobicu neki rak!ZNAM DA NIJE ZA OVU TEMU AL SVI KOJI IMAJU VREMENA I PARA NEKA ODU U NIS I PODRZE NASE RUKOMETASE,ONI SU VOSA A NE OVE P****!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Radoye »

laki wrote:Nasi igraci su igrali kao da bi bili kaznjeni da su pobedili a ne da bi dobili premije od 15 soma!!
Pa mozda bi i bili kaznjeni, to znaju samo oni, trener i Onaj Koji Se Pita Za Sve.

Kad je taj nekome dao 15 'iljada? Kad je taj dao i zutu paru?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Passion »

Ауф...одакле кренути. Вече за памћење и не треба га заборављати. Знам, наравно то је Воша...све нас као боли ту*и за куп, а кад дође финале тресе грозница. Па онда стандардно спуштање на земљу, овог пута болно веома јер је оно синоћ директна последица лошег рада тренера и ништа више. Тактички смо побеђени и то је то. Одавно је јасно да смо мајстори за гостовања и оно синоћ је са навијачке стране била једна јако велика лекција свим навијачким групама, али свим без изузетака. Када је из београда отишло толко људи на неку текму? Никада! По мени момак који је водио навијање је одрадио добар посао. Дизао масу када треба, Косово се одрадило у право време. А оно напушавање играча на крају текме ми уопште није сметало, јер сам се и ја тако осећао и рекао бих све као и он. Тако да не видим шта је ту јадно, како је неко био рекао. И очигледно је да смо уклет клуб. Сваки пут засеру када дође брдо људи да их гледа. Тако да, потписујем, да ћемо куп освојити кад се нико не буде надао, када оде 1000 људи. А то очекујте већ следећи пут јер је маса прсла синоћ и 70% се неће више појављивати на свим тим нашим финалима. Бар ми се тако чини. Тако да, када се све сумира, ништа посебно. Једно најобичније вече уз Војводину! :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Helm »

Sve vezano za utakmicu i stanje je receno i ponovljeno vise puta. Ja cu samo prokomentarisati jednu stvar koja mi je zapala za oko a ne vidim da se pominje. A to je ponasanje onog fudbalera cije ime vise necu ni da pominjem, poznatog po tome sto je nekada nosio broj 69 na ledjima.

Svi smo videli kako je igrao sinoc, sto je neki vrhunac partija koje pruza vec duze vreme, ali reakcija prilikom izmene?! Pa brze su izlazili igraci Jagodine sa terena u pokusaju da ukradu sto vise vremena! Izlazi "mudonja" kao da cuvamo rezultat i smeje se kao fol revoltiran, a onda po izlasku nekom kao *ebe mater i sutira flase okolo! More mars dju**e jedno, deportovao bih te prvom zapregom nazad za Grcku pa nek te oni kaznjavaju!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Boske87 »

Nemam snage i vreme da čitam sve što je napisano, verujem da je sve rečeno, možda se ponavljam. Meni je od poraza više razočaralo ponašanje nas na tribinama. Ljudi dosta na tribina ali navijanje tj podrška nikakva. A ono urlanje u megafon na kraju utakmice i pozivanje fudbalera prema tribinama, nemam reči :roll: , samo je trebalo da ih linčuju. Hvala Bogu pa sam bio na bočnom delu zapada a ne na severu, mada i na zapadu su svi ispoljavali svoje frustracije na ovim jadnicima što se nazivaju fudbaleri. Jedino sam ja i još jedan bračni par na zapadu u inat svima, opštoj nekulturi i poremećenm sistemu vrednosti aplaudirao fudbalerima iz sve snage, momci su se trudli, dali su sve od sebe i nisu uspeli pa prevazidju sopstvene limite i psihološke barijere, poraz je bio logičan ishod. I opet je Supić krivac?! Lik je teška sirovina i nikakav golman (nije on kriv što brani u Voši), ali nakon tekme je bio žestoko razočaran, bacio je flašicu iz besa na atletsku stazu i umalo pogodio rikošetom pripadnika žandarmerije. I onda se nađu tri majmuna na ogradi tribine koji su jaki samo na rečima i krenu da psuju Supiću sve redom, naravno da im je uzvratio, i ja bih. I na kraju ga onaj na megafou poziva javno da priđe tribini.... :twisted: . Alo ko ste vi, da li vama treba da raportiraju igrači? Po čemu se sada razlikujete od cigana i grobara? Hoćete reći da je vas poraz pogodio više od samih fudbalera, od Kiće, Radoje, Poletanovića?

Sram nas sve bilo, i nemoj više da bi ko postavio ovde neki klip seltikovih navijača ili škotske tartan army kao bodre u porazu, licemerno je diviti se tome u teoriji a u praksi skroz druga priča.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by kej »

Pogledajte osmu sliku sliku iz galerije, ono grupno slikanje igrača pred početak utakmice. Pogledajte te preplašene face, taj strah u očima koji je u startu najavljuje skupljanje mošnica. Kao da svaki pogled govori ''šta ako pogrešim danas?'', ''daj bože da ne kiksnem nešto'', ''nisam ja za ovo'' itd.. Samo je Trajković vedar i smeje se, ostali prestravljeni.. Ovo nije izgubljeno na taktičkom planu, jer su na taktiku zaboravili već prve sekunde i samo su brinuli da pobegnu od odgovornosti. Rezultat toga je konstantno bunarenje na Abua, jer kad si uplašen nemaš nikakvu ideju, ništa ti ne ulazi u glavu i samo srljaš. U drugom poluvremenu su bukvalno bežali od lopte, u fazonu ''nemoj meni, imaš onog tamo ili probaj sam''. Njima je ovoliki broj naših navijača TERET, ne vetar u leđa. Hiljadu puta se pokazalo tako. Oni bi bolje odigrali pred 30000 Jagodinaca.
Osim Trajkovića pohvalio bih i Radoju koji je tu najmlađi, a jedini je tražio loptu i preuzimao odgovornost.
U ovoj novoosnovanoj Sportskoj akademiji treba uvesti predmet ''Kako širiti, a ne skupljati mošnice u presudnim utakmicama'', u svakom semestru obrađivati po jedno od ovih finala kupa, pa neka se uče deca od malih nogu kako ne treba! Osim onih golova Mojsova iz prekida(jedan priznat, drugi poništen)mi smo u poslednja 4 finala imali možda dve šanse za gol. Horor.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Red Marquis »

Jedino dobro iz svega ovoga je...hmm, izvinjavam se, nema ništa dobro.

Nisam ništa novo juče naučio, ali sam obnovio gradivo.
1. Ljubav prema FCV je čist mazohizam.
2. U klubu jedina konstanta je gubitnički mentalitet
3. Jedan gol deli bezrazložno glorifikovanje od okretanja leđa i jebanja majki igračima za većinu na tribini (blizanački mentalitet?)

Spremite se na staru sliku u sledećem kolu kući, 1000-1500 ljudi, situacija koja nam se uvek desi nakon izduvavanja u kupu. Tako to biva kad sve karte baciš na nešto za šta ti trebaju trener i igrači koji što reče kej, nemaju problem sa skupljenim mošnicama.

p.s. I kao neko ko je od početka protiv ove uprave, mogu slobodno da kažem da je licemerno da sad išta se govori protiv iste, a čim je krenula serija boljih rezultata svi su im zaboravili stare grehe kojih je mali milion. Tako rade razmažena deca, a ne pravi navijači.
Io odio Belgrado
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Tancha »

Играли смо и изгубили смо, играћемо и изгубићемо.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Владика »

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... acIA#t=18s[/video]
Уклето? Проклето? То постоји само у бабским причама и бајкама. Све је ствар организације, воље и спремонсти! Где смо заказали надам се да ће се једном сазнати?
User avatar
mr91
Posts: 9
Joined: Fri May 03, 2013 2:46 am
Location: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by mr91 »

Navijati za tebe je cist pank i mazohizam! Posle par (ne)prospavanih sati mogu ponovo da kazem: ''O kako je lepo biti lud za tobom!''
Kad sam bio sasvim mali...
Locked