Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Slusaj musavi, ne salje mi cale pare da se vozikam svaki vikend do Novog Sada, s toga zajebi me s tom pricom. I sta tebe boli djoka koga ja gledam i kako analiziram narednog protivnika? Jednostavno ignorisi moje postove i dovidjenja. Po tebi ako ne mrzim sve oko sebe kao ti onda ne navijam za Vojvodinu. Bravo genije! Vise mi se ne obracaj, ko Boga te molim.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by trelos gia fcv »

DekiFirma wrote:Slusaj musavi, ne salje mi cale pare da se vozikam svaki vikend do Novog Sada, s toga zajebi me s tom pricom. I sta tebe boli djoka koga ja gledam i kako analiziram narednog protivnika? Jednostavno ignorisi moje postove i dovidjenja. Po tebi ako ne mrzim sve oko sebe kao ti onda ne navijam za Vojvodinu. Bravo genije! Vise mi se ne obracaj, ko Boga te molim.
Na VOJVODINU se NE VOZIKA svaki vikend do novog Sada i nije ti potreban ćale koji ti šalje pare da bi možda došao da pogledaš klub koji voliš.
Tvoja rečenica dovoljno govori koliko godina imaš ali mi neće smetati da ti se malo obratim na pm. :devil:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Firmson89 »

DekiFirma wrote:Slusaj musavi, ne salje mi cale pare da se vozikam svaki vikend do Novog Sada, s toga zajebi me s tom pricom. I sta tebe boli djoka koga ja gledam i kako analiziram narednog protivnika? Jednostavno ignorisi moje postove i dovidjenja. Po tebi ako ne mrzim sve oko sebe kao ti onda ne navijam za Vojvodinu. Bravo genije! Vise mi se ne obracaj, ko Boga te molim.
Судећи да све више људи овде не жели да чита твоје постове (а тај број и убрзано расте), могао би ти мало да игноришеш форум и писање.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by severozapad »

O boze.. Mada kakva liga, takva i tema--super :) ljudi. iskulirajte malo, koji vam je..
dajte brisite ove prepiske, moze i moja na shift delete :) vidimo se u sredu
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ssnigd »

Ovaj DekiFirma je fantastican, kao i ta Jagodina sto je veceras sto je igrala :mrgreen: Izvinjavam se na offu, ali sam morao :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by zukenp »

Odgledah opet golove sa meca Jag-Zve i sve to meni lici na dobro reziran film.Pogledajte golove,kretnje igraca i greske golmana.Videcete sasvim drugacije reakcije dobrog golmana kakav je Bondzulic nocas protiv vas.I ono sto je primio Bajkovic: ) jeste da nije neki golman ali da bi ono odbranio ne moras da budes golman.Dovoljan ti je par ociju i leva ruka,desnu ne moras da imas: )
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

U nedelju svakako se igra pred praznim tribinama u Pazaru, ako to još nekoga zanima:
Mondo wrote:Ekipa Nebojše Vučićevića i četvrti put će ove sezone igrati pred praznim tribinama stadiona u Novom Pazaru.

Razlog takve odluke Disciplinske komisije Fudbalskog stadiona Srbije je "izuzetno loša" organizacija meča sa Partizanom.

"FK Novom Pazaru su izrečene mere zabrane odigravanja jedne utakmice pred navijačima na svom stadionu i finansijska kazna u iznosu od 500.000 dinara", konstatovano je u zaključku Komisije.

Prema tome, Vučićevićev tim dočekaće u nedelju, 12. maja, Vojvodinu pred "zaključanim" tribinama
Takođe, kažnjeni smo i mi sa miliončetom:
Mondo wrote:Na sednici, kojom je predsedavao Slobodan Pajović, konačno je donesena definitivna odluka o sukobu u tunelu stadiona “Karađorđe” posle utakmice Vojvodina-Sloboda Point, odigrane 13. aprila.

Iako je trener užičkog superligaša Ljubiša Stamenković i u četvrtak ostao dosledan stavu da niko nije fizički nasrnuo na njega (uprkos tome što je čitav sat kasnio na konferenciju za novinare), prihvaćen je stav delegate Nenada Nikolića, koji je rekao da je šef stručnog štaba gostiju "ovlaš udaren otvorenom šakom u predelu potiljka".

“Nakon detaljnog pregleda kompletne dokumentacije konstatovano je da je u restriktivnom prostoru bio veliki broj neidentifikovanih osoba. Na osnovu svih činjenica, prihvaćen je stav službenih lica FS Srbije na ovoj utakmici i izrečena je disciplinska mera kažnjavanja FK Vojvodina u iznosu od 1.000.000 dinara”, piše u saopštenju.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Iz Jagodine stiglo upozorenje Zvezdi

Prvi čovek Jagodinaca je upozorio čelnike Zvezde da ukoliko do 25. maja ne plate transfer Mudrinskog mogu da se oproste od igranja u evro takmičenjima naredne sezone.

- Ako hoće da se licenciraju za Evropu, između ostalog, moraće da plate 157.000 evra za Mudrinskog koje nam duguju po presudi Arbitražne komisije. Do 25. maja, moraće da plate ili nema Evrope, tu nema kompromisa.
http://www.smedia.rs/sport/vest/74643/" onclick="window.open(this.href);return false;

'Ajde Jagodinci, neka vam je sa srećom i da imate snage da isterate ovo do kraja, kad vam Ćoki, Kokeza i ostali ciganski gangsteri zakucaju na vrata.

Nego kad smo već kod Mudrinskog, ciganski navijači su poznati po tome kako svoje novopridošle igrače u početku do besvesti kuju u zvezde i dižu u nebesa, da bih na kraju pljuvali i terali nazivajući ih najvećim balvanima i slično, ali čini mi se da je Mudrinski apsolutni rekorder po tome koliko je brzo kod cigana prešao iz jedne u drugu fazu, od supertalentovanog golgetera za kojim seku vene i koji vredi par miliona - jesenas, do totalnog antifudbalera koga pod hitno treba uvaliti bilo gde makar džabe - ovog proleća. Kratko mu trajala ciganska slava, ni 91 na dresu nije pomoglo. :cry:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by simicpk »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=712811" onclick="window.open(this.href);return false;
Voša mora da plati 1.000.000 dinara
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije izrekla je kazne Partizanu, Novom Pazaru i Vojvodina zbog incidenata na mečevima Jelen Superlige.

Najveću kaznu dobio je novosadski klub, u iznosu od milion dinara, pošto je ustanovljeno da je na utakmici sa Slobodom u restriktivnom prostoru bio veliki broj neidentifikovаnih osobа
Na samom početku sastanka, kojim je predsedavao Slobodan Pajović, predsednik Disciplinske komisije, članovi su saslušali trenera Slobode Ljubišu Stamenkovića. Strateg Užičana je i tom prilikom izjаvio dа nije bilo fizičkog kontаktа i nаpаdа nа njegа po zаvršetku utаkmice nа „Karađorđu“. Međutim, delegаt mečа Nenаd Nikolić je i tokom sаslušаnjа pred člаnovimа Disciplinske komisije ponovio izrečeno u prvom izveštаju, а reč je o tome dа je Stаmenković ovlаš udаren otvorenom šаkom u predelu potiljkа, o čemu su mediji dosta pisali posle meča odigranog 13. aprila u okviru 23. kola.


Zbog loše organizacije meča između Novog Pazara i Partizana, tokom kojeg su navijači domaćina gađali pristalice ’crno-belih’ i drugim eksplozivnim sredstvima, Pazarci su kažnjeni igranjem jedne utakmice pred praznim tribinama i sa 500.000 dinara. Zbog toga, Novi Pazar će u nedelju dočekati Vojvodinu bez prisustva gledalaca u okviru 27. kola Jelen Superlige.

Tаkođe, zbog neprimerenog ponаšаnjа igrаčа svog klubа tom prilikom kаžnjen je i Pаrtizаn sа 350.000 dinаrа.
ФКВ
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Jel' ovo dodatni milion na onaj sto smo zaradili na finalu kupa zbog paljenja stolica ili je to sve objedinjeno?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ja mislim da je dodatni.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ja mislim da je dodatni.
ima se moze se :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Boske87 »

Lažni stogodišnjak izveo omladince na lažnu marakanu i opet ih razvaljuje igrom ali ne vredi, kakav je penal sudija svirao :oops:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by uporan »

Boske87 wrote:Lažni stogodišnjak izveo omladince na lažnu marakanu i opet ih razvaljuje igrom ali ne vredi, kakav je penal sudija svirao :oops:
A najveća sramota će biti što će oni da uzmu titulu...
Oj Srbijo među šljivama...
UH!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Au, kakav penal, majko mila. :oops: Terzić im poslao decu na megdan, ali ni to nije dovoljno, mora i sudija da pogura. Ovaj Kasalica je verovatno najodrvatniji lik na JSL pašnjacima trenutno, usta ga padavičarska. Tole lopove! :slon:
Locked