28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by shecky »

E ljudi aj ovako .. ako vam smeta moj nacin pisanja i moji postovi banujte me i do kurca vise!!!
Sta ja koji k***c treba vama da se pravdam i da izigravamo skolicu ovde .. a kad kazem da mi smetaju topovski udari na stadionu zbog kojih neko moze glavu da izgubi onda dobijam packe da stadion nije pozoriste ...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by Passion »

vosa do groba wrote:Da li se ti salis za Abua? Pa covek je nas najbolji strelac u ovoj polusezoni, sve vazne golove je dao i vecinu utakmica odigrao izuzetno dobro o cemu svedoci i njegova pozicija na listi najboljeg igraca sezone. Ocigledno nismo pratili isti tim u ovoj polusezoni..
Слажем се да је дао важне голове, јер нема ко други да их да - таква нам је тактика. Али његова игра је евидентно испод његовог учинка. Такав сам утисак стекао након данашње утакмице. Опет, поновићу, причам о игри, не о учинку. И ово не значи да мислим да је лош, само мислим да може много боље. За нас је ова сезона била готова још прошло коло. И не видим разлог зашто неби сада убацили омладинце где год можемо, и онако ће највероватније продати све на крају сезоне...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by shecky »

Da se razumemo .. Abu ima onaj sindrom halavljenja ponekad ,dal je to zato sto je on takav ili mozda ne veruje drugima tj misli da ce on bolje resiti situaciju pa ispada da se halavi.
Kako god bilo ,on toliko odskace od drugih da nema ama bas nikakve potrebe kritikovati ga.

ps Radoja je i danas pokazao kakva je klasa od igraca ,a meni je i dalje JAKO cudno sto smo tako CUDNO odigrali finale kupa
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by Nikola »

Omladinci pokazali koliko su talentovani i da zasluzuju podrsku i sansu. Gacinovic odlican! Neocekivano slaba odbrana, a nije mi jasno sto runi zauzima mesto
Deleticu ili Spremu?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by slanina »

100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by fare »

I eto sa standardnih 5,6 hiljada ljudi na karadjordju spali smo na 1do 2 hiljade ljudi ,sad se vidi koliko je objektivna NOVOSADSKA publika , trazili smo da igraju omladinci na svakoj utakmici sve ih je vise ali pred kim da igraju ? pred praznim tribinama ? . Ne volim blizance (sacuvaj me boze) ali bas mi je milo sto su crno pobedili to mi nekako daje nadu da cemo zadnje kolo protiv cigana igrati posteno (posto ni njima nece nista znaciti ) jer ko zna sta se kuva u nasoj kuhinji . :frown:
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by milancl »

fare wrote:I eto sa standardnih 5,6 hiljada ljudi na karadjordju spali smo na 1do 2 hiljade ljudi ,sad se vidi koliko je objektivna NOVOSADSKA publika , trazili smo da igraju omladinci na svakoj utakmici sve ih je vise ali pred kim da igraju ? pred praznim tribinama ? . Ne volim blizance (sacuvaj me boze) ali bas mi je milo sto su crno pobedili to mi nekako daje nadu da cemo zadnje kolo protiv cigana igrati posteno (posto ni njima nece nista znaciti ) jer ko zna sta se kuva u nasoj kuhinji . :frown:
Misliš da svih 5 hiljada kad dođe da gleda navija za Vojvodinu? Eto, crveni i crni su igrali međusobno, pa nije bilo dosadno njihovim simpatizerima, te su izostali. Mnogi su razočarani finalom kupa, što za mene nije opravdanje za nedolazak na utakmicu, to ti je još jedan razlog. Pošto ti smeta mala poseta, mogao bi za početak da se pomeriš nekad iz Lalića i za neku "manju" utakmicu i dođeš da je pogledaš.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by fare »

milancl wrote:
fare wrote:I eto sa standardnih 5,6 hiljada ljudi na karadjordju spali smo na 1do 2 hiljade ljudi ,sad se vidi koliko je objektivna NOVOSADSKA publika , trazili smo da igraju omladinci na svakoj utakmici sve ih je vise ali pred kim da igraju ? pred praznim tribinama ? . Ne volim blizance (sacuvaj me boze) ali bas mi je milo sto su crno pobedili to mi nekako daje nadu da cemo zadnje kolo protiv cigana igrati posteno (posto ni njima nece nista znaciti ) jer ko zna sta se kuva u nasoj kuhinji . :frown:
Misliš da svih 5 hiljada kad dođe da gleda navija za Vojvodinu? Eto, crveni i crni su igrali međusobno, pa nije bilo dosadno njihovim simpatizerima, te su izostali. Mnogi su razočarani finalom kupa, što za mene nije opravdanje za nedolazak na utakmicu, to ti je još jedan razlog. Pošto ti smeta mala poseta, mogao bi za početak da se pomeriš nekad iz Lalića i za neku "manju" utakmicu i dođeš da je pogledaš.
Samo da je malo bolja finansijska situacija vrlo rado nemas brige viseo na stadionu svaku utakmicu ,ali ovako zena dvoje male dece bas mi i ne izlazi :cry:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by Turija »

shecky wrote:ps Radoja je i danas pokazao kakva je klasa od igraca ,a meni je i dalje JAKO cudno sto smo tako CUDNO odigrali finale kupa
Radoja za koplje iznad, ne samo svoje generacije, nego čitave naše ekipe.A finale jeste čudno.Meni, ni dan danas, nije jasno da svi tako podbace u najvažnijoj utakmici sezone?
Nisam zadovoljan što sam danas video od Kosovića i Poletanovića.Imaju povremeno upotrebljivu loptu, ali se jako slabo kreću, ne otvaraju se, nemaju kondicije, mlitavi u duel igri, a korneri sve balonjare u 5 metara, dušu dalo za razigravanje protivničkog golmana.Da je trener pravi, već posle prvog poluvremena bi obojica ostali u svlačionici; ali Vignjević ne menja pre 60-og minuta nikog (zato smo i primili 2 gola od Radničkog, umesto da smo ih ,,isprašili" sa 5-6 komada.Abu je sam trebao dati barem 3).
Nisam zadovoljan ni sa Nastićevom igrom.Bez obzira na gnev nekih navijača prema Pavloviću (i Nastićevu mladost), još uvek je Paja naš najbolji levi bek.
Mali Gaćinović ima smisla za gol (jedan je i dao, a imao i lep trzaj glavom, kada je pogodio stativu).Treba još malo da ojača i stekne (samo)pouzdanje.
Zadovoljan sam kako je odigrao Smiljanić.Bio je prodoran i konkretan, a to je ono što fali našoj ekipi, jer svi ostali (osim Radoja), igraju alibi fudbal, kruže terenom ko kiša oko Kragujevca.
Vranješ najviše pokazao u svom prvom nastupu, a posle sve gori i gori.Alivodić dao maksimum protiv OFK u Kupu u Novom Sadu, kao i gol-šut protiv partizana, a dalji učinak u stalnom padu.Trudi se, ali ne sluša ga lopta.
Danas još Vulićević solidan, kao i Supić, koji je odlično reagovao u prvom poluvremenu i iščupao loptu koju sam ja već video u golu.Nekako se i najviše nervirao zbog promaje u odbrani, jer su Kosović, Poletanović i Nastić bili jako slabi u defanzivi (za Vošinu defanzivu Adjuru i Radoja su zakon, pa i Paja).
Mitošević, za ono malo minuta, imao zapažen pas i morao je ući u igru mnogo ranije, a ne da Vranješ prinudno igra zadnjeg veznog, pošto je izmena bila poziciono neadekvatna.
Sve u svemu lako smo dali 2 gola i stali.Isto tako, lako smo ih i primili.Ne bi smelo tako mlako da se igra na domaćem terenu.
Ne vidim nikakvu svrhu zašto su danas igrali Abu, Alivodić, Vranješ, Trajković, Supić, a nisu testirani npr Šušnjar, Ilić, Vujačić, Petrić, Kordić i još neko od Omladinaca - pa da znamo, blagovremeno, na čemu smo, a ne da se sa tim saznanjem ozbiljno susrećemo za godinu-dve, tj kada ti igrači već pređu 20u godinu starosti (kao npr sa Vukom Mitoševićem ili Smiljanićem koji tek sada kreću sa startne pozicije igrača Omladinca, a Ugovor im, gotovo, pri isteku).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 17h

Post by Tony Starks »

Turija wrote:Ne vidim nikakvu svrhu zašto su danas igrali Abu, Alivodić, Vranješ, Trajković, Supić, a nisu testirani npr Šušnjar, Ilić, Vujačić, Petrić, Kordić i još neko od Omladinaca
Petrić je na pozajmici u Novom Sadu (kao i Šaleta Kordić).

Inače, slažem se za Radoju, vrlo dobra polusezona za njega, bio je jedan od retkih koji je konstantno igrao dobro, a i dopada mi se dosta kao igrač, od kad je dobio priliku igra kao mator, vrlo siguran.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

Post by Helm »

Turija wrote:Ne vidim nikakvu svrhu zašto su danas igrali Abu, Alivodić, Vranješ, Trajković, Supić, a nisu testirani npr Šušnjar, Ilić, Vujačić, Petrić, Kordić i još neko od Omladinaca
Za Vranjesa i Alivodica mi je jos i razumljivo, od njih se ocekuje da budu glavni igraci naredne sezone, i treba im mozda jos malo vremena da se priviknu u potpunosti. Ali ova trojica?! Jos verovatno sva trojica idu na leto! To ocigledno znaci da se ne racuna ozbiljno na Kordica sledece sezone i da ce verovatno Kesic braniti, dok Susnjara ocekuje put Mudrinskog.
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

Post by Samo borbeno ! »

Ne treba likovati ovom pobedom,jer je Radnicki igrao bez 7 prvotimaca(manje-vise).
Odbrana je zakazala ovu utakmicu,ne moze da se desi da nam Radnicki koji je u krs formi i krs sastavu da 2 komada.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

Post by Turija »

Helm, ne vidim razlog čak ni za njih dvojicu.Obojica imaju i dosta godina i dosta utakmica u nogama, da bi se sad vežbali.Njima trebaju dobre pripreme i uigravanje u tom periodu.
Drugo, za Vranješa ne znam da li uopšte i može, jer ako za 5 meseci nije stekao kondiciju, kako će za jedan mesec.
I treće, ti igrači koji više vode računa o traci i rajfu, što više vremena na terenu nameštaju frizure, nego što igraju fudbal, trebali bi ekspresno da završe na tribina.Nisu oni džabe, došli u naš fudbal za džabe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

Post by Helm »

Turija, ne protivrecim ja, samo kazem da jos mogu razumeti zasto ovu dvojicu stavlja da igraju, ne kazem da se slazem. :cheers:

Mada, moze se diskutovati, jer su ipak dosli zimus, pitanje je kako bi uticalo na psihu da se odmah sklone na klupu, ma koji razlog bio u pitanju.

Jos bih dodao jednu stvar. Vranjes kako igra i sta je pokazao (ja zaista nista posebno sem tog suta nisam video) treba da se zabrine za mesto u timu ukoliko ne pokaze nesto novo u dva naredna kola jer je Kosovic "previse" talentovan da bi ga istisnuo prosecan igrac.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 28. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2

Post by borrissey »

Juče jedna prava prijateljska utakmica, nazovi fudbalska. Ništa više nemam da kažem.
Locked