Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

Nikola wrote:Da li je moguce da su toliko nesposobni oko
Fiera. Tvrde da imaju potpisan ugovor, kako onda nije izvesno da li ce doci i ko je njega uopste uzivo gledao i procenjivao? Poceli su sami sebe da lazu i ne znaju vise sta izjavljuju, a sta su izjavii. Nisu u stanju igraca iz donjeg srema da dovedu, a usta puna organizovanosti, trofeja.
A da malo smirimo strasti? Nije da su sa time poceli pre 2 nedelje, nego to rade od kada su u klubu. Opusti se, zato se sve sto dodje iz kluba uzima sa ogromnom dozom rezerve ovde. Dok smo mi pricali o tome, ti si nas ubedjivao kako je to gotova stvar i kako je on naš fudbaler. Neka ti ovo bude za nauk za drugi put. :cheers:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ja i dalje imam info da je nas, reakcija je na Drakulinu izjavu. Skauting u klubu je u minusu.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Zurnal wrote:Ратко Буторовић: Не дамо играче вечитима

Уочи прелазног рока већ годинама понавља се иста дилема ко ће од првотимаца Војводине прећи у редове Партизана и Црвене звезде?
Тако је и овог лета. Наводно, на листи жеља београдских вечитих ривала су: Оумару, Трајковић, Радоја, Вулићевић, Полетановић, Јокић…
:rolll: Оплакао сам управо. Не бих вам ни старо гвожђе дао да нам однесете, а не Вошину децу...тако да ево вам само :greenbutt:
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Transferi

Post by WeAreTheFirm »

http://www.mondo.rs/s293193/Sport/Sport ... vacku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ipak, ništa od Josimova?
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Sto bi rekao Freddie Mercury, "Show must go on".

Ovakav zemljotres ne bi ostavio bezbriznim ni mnogo ozbiljnije i vece sisteme, a kamoli malecku Vojvodinu, koja, sada skoro, vec deceniju zavisi i funkcionise uz pomoc jednog coveka.

Mislim da je potpuno irelevantno ko ce da dodje od igraca. Verovatno ce se mnogi i pokolebati jer magije vise nema. Ozbiljan momenat trazi ozbiljne odluke. Mislim da prica koja se mota po glavama funkcionera kluba ima smisla samo ako ce trajati ograniceni period. Sest meseci, najvise godinu dana. Na duze staze, ta prica je ravna cistoj katastrofi. Jednostavno, to mora da bude kupovanje vremena dok se ne pronadje ozbiljno resenje koje ce Vojvodini garantovati mir i stabilnost na duze staze.

Vojvodina je, barem bi tako trebalo da bude, iznad bilo koga.
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Transferi

Post by stevan »

Novi udarac za Vošu! Veliko pojačanje Fijero ne dolazi zbog porodičnih problema

Drugi put u poslednjih šest meseci transfer reprezentativca Bolivije u redove Stare dame neće biti realizovan, a 24-godišnji centarfor bi karijeru mogao da nastavi u Klub Bolivaru.

Tokom januara realizacija transfera Eduarda Fijere odložen je u poslednji čas, a sada će posao propasti pre samog otvaranja letnje pijace, iako je nedavno preminuli predsednik Vojvodine, Ratko Buturović, tvrdio da je posao završena stvar.

Naime, prema pisanju medija u Boliviji, najbolji strelac tamošnjeg prvenstva neće doći Novi Sad zbog “privatnih problema koji mu nedozvoljavaju da napusti zemlju“. To je potvrdio i sam Fijero, koji je sada usmerio pažnju ka odlasku u Klub Bolivar, koji je ove sezone osvojio šampionsku titulu.

“Razgovarao sam sa čelnicima Bolivara o mogućem transferu. Odlazak u Srbiju više nije opcija jer mi određeni porodični problemi to ne dozvoljavaju“, rekao je reprezentativac Bolivije, strelac 29 pogodaka u minulom šampionatu.

Njegov agent, Rodrigo Osorio trenutno pregovara sa Bolivarom o eventualnom transferu njegovog klijenta. Takođe, potvrdio je da će predsednik aktuelnog šampiona Bolivije, Gvido Loajza u narednih nekoliko dana doći u prostorije Univerzitarija kako bi ozvaničili posao.

Ovo je drugi put u poslednjih šest meseci da je transfer Eduarda Fijere stopiran, a čini se da trećeg pokušaja neće ni biti, jer izgleda da je neočekivana smrt Ratka Buturovića pokrenula niz lančanih reakcija i sada ostaje da vidimo kako će klub funkcionisati u narednom periodu.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Odlican komentar Minja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ko je*e Fiera, Mrdja nema klub :greenbutt:
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Znaci, pocelo je. Prvo Fiero, pa ocekujem odlazak najboljih pa na kraju odlazak nase dece...
Ostace nam najgora bagra u klubu.
E, i ja sam nasao koga cu da volem :oops:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Transferi

Post by Somborac »

Da li nam je u ovom trenutku potrebno skupo pojacanje koje do sada nije igralo za klub van granica svoje zemlje?
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ako ima potpisan ugovor sa nama on mora doci ili ga mozemo prijaviti uefi pa da ga suspenduju...nema on pravo da pregovara sa drugim klubom ako ima ugovor sa nama...mogu ili da ga otkupe od nas ili da bude na pozajmici u tom klubu...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:ako ima potpisan ugovor sa nama on mora doci ili ga mozemo prijaviti uefi pa da ga suspenduju...nema on pravo da pregovara sa drugim klubom ako ima ugovor sa nama...mogu ili da ga otkupe od nas ili da bude na pozajmici u tom klubu...
Juznoamerikanci igraju prelep fudbal, ali su po pitanju profesionalizma dno svetskog fudbala. Ne ocekuj njegov dolazak...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

A sta je sad ovo?
http://www.jedan-nula.com/vesti/domaci- ... -transferi" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Somborac wrote:Da li nam je u ovom trenutku potrebno skupo pojacanje koje do sada nije igralo za klub van granica svoje zemlje?
A koliko je to pa skupo? Ako je dobar, da, treba nam!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Večernje novosti wrote:Katai prvi otišao iz Vojvodine

A kada je o igračkom kadru reč, u ovom trenutku je jedino izvesno da napadač Aleksandar Katai više nije član “lala”. U prošloj sezoni on je za matični klub iz kojeg je, pre dve godine otišao u Olimpijakos, nastupao kao pozajmljen igrač. Pozajmica je istekla i Katai se vratio u Grčku.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply