Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 36445.html" onclick="window.open(this.href);return false; :frown: ovo me bas interesuje gde je to ovaj novinar cuo :Ugovor mu ističe u januaru, Vojvodina ne želi da ga izgubi bez obeštećenja, već su se dogovorili sa Andrijom Kaluđerovićem, ali Oumaru hoće nazad u Zvezdu. A bogami mogao bi se vise i ABU sam javiti sta on misli o tome a ne samo nam kidaju zivce i on i oni musavi .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

fare wrote:A bogami mogao bi se vise i ABU sam javiti sta on misli o tome a ne samo nam kidaju zivce i on i oni musavi .
Mislim da se on izjasnio onom slikom od pre godinu/godinu i po, ali da postuje svaku odluku uprave. Nikad nisam sumnjao u njegovo profesionalno ponasanje, u sta me je on i uverio s dva gola musavima na cmarakani, kao i mnogim drugim, ali da ih voli, voli ih. Zasto? Pojma nemam...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Oumaru ... nstvo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Vise nista nije isto!
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

pa meni nasi bivsi igraci koji su realne mete su sasa cilinsek, milan stepanov , despotovic i danijel aleksic...kacar jovanovic i krasic su po meni ne realne mete..pogotovo krasic...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Često vidim Belića Kapitena,on živi kod mene u komšiluku,ne znam jel završio karijeru,možda njega treba pitati da se vrati... :devil:
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... 00000-evra" onclick="window.open(this.href);return false; ja ovo shvatam kao da ga nudimo zvezdi
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

srkins wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... 00000-evra ja ovo shvatam kao da ga nudimo zvezdi
Kakvi moroni pa po ovom ispada da je Mudrinski skuplji od ABU-a mislim nema logike kuva se tu nesto zivi bili pa videli . Ej da im Bata ziv ne bi ni primirisali Karadjordju stoka ciganska :shit:. I otkud sada ta klauzula ? do sada je niko nije spominjao a i cifra je mizerna za takvog majstora. Lepo oni neka mu produze ugovor na jos godinu dana , pa daj boze da da uradimo nesto u Evropi pa bi onda videli koja ce mu biti cena .
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Spominjala se ta klauzula i prosli prelazni rok.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Bice kako miskovic kaze :wink:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Evo Trajkovic je sada napisao na face da mu je sutra oprostajna utakmica u dresu voljenog mu kluba, Znaci Trax nam sigurno odlazi neka mu je sa srecom zasluzio je igrama u dresu Vose uvek je davao 100% svojih moucnosti HVALA MU ZA SVE 8) .
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

A je l' se ta klauzula odnosi samo na cigane ili i na ostale klubove? U prevodu, da li će klub dobiti više novca ako ga proda nekom drugom, ili je po tom pitanju svejedno?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Pa na sve klubove naravno.
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Transferi

Post by Alexandar »

Kako se sve okrene za samo mesec dana... Raspad...
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Junior wrote:A je l' se ta klauzula odnosi samo na cigane ili i na ostale klubove? U prevodu, da li će klub dobiti više novca ako ga proda nekom drugom, ili je po tom pitanju svejedno?
A svakako ne bismo mogli dobiti više s obzirom da mu je 6 meseci ostalo.
Post Reply