Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by podmetac »

Laki i svi drugi, ne placa 95% ljudi istu cenu karte, nego 100% ljudi. Kao sto placas ti, placa i vodja. Cak sta vise, neke od vodja su prvi platili.
Prestanite vise sa tim stvarima cuga, zene, izlasci, jer 900e kao sto je neko gore napisao da je fina cifra, i bila bi, da to mozda uzme jedna osoba, ali to kad se podeli na vise ljudi i nije neka cifra, i opet da se neko sramoti za tako neku cifru je stvarno glupo. Prvenstveno ako ste videli sta neki od vodja voze.
Vodje navijaca jedino po cemu su malo privilegovaniji u odnosu na druge navijace je to sto na nekim daljim gostovanjima gde se leti avionom, a ide mali broj ljudi, oni bi isli.
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Salvador »

Tancha wrote:...
Анализом ваших уписа стичем утисак да у овом тренутку нисмо ни бољи ни гори у односу на неки финиш претходне сезоне, што не улива превише наде. С друге стране, не заварава ме њихових 13 комада Црногорцима, али опет и чињеница да неком увалиш толико голова мора да ти помогне на пољу самопоуздања, ма колико се ови склањали од лопте. Дакле, прогнозу апсолутно немам, али имам идеју шта је резултат који бих сматрао прихватљивим - 0:0 или било која наша победа.
Ja što sam video, mi smo prilično slabiji u odnosu na finiš prošle sezone. Na par ključnih pozicija smo vrlo tanki (pre svega golman), još ne znamo da li će nam igrati ključni čovek Abu (usput, iskreno se nadam da on i Alivodić ne poste).
Pritom, ne mislim ni da je Honved nešto jači, ali mi ovakav naš tim deluje ranjivo kao i onomad protiv Austrije iz Beča.
Tako da mi se čini da se do samog kraja meča u Pešti neće znati ko će dalje, ali bio bi red da jednom i mi imamo malo više sreće.
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by НС. »

Tvrdjava wrote:to je i napravljeno zbog ljudi koji nemaju,lako je svabama i austrijancima da idu o svojoj reziji jer je njima prosek1 500 evra plata pa put do srbije i zezanje po srbiji nije vise od 150 eura.
Чекај,размени се по 500 карата за џабе и мађари који имају, пусте карте за гостовање у НС за 3е а наших 500 се нама продају за 10е('7') ? Као људи се кажњавају са том ценом јер неће са групом ? Па многима је МУКА више и од клуба и групе и свог малтретирања и цимања уз пут.Који су то фазони да се наводно шаљу спискови и паре 5! дана пред утакмицу мађарима, и то још у еврима а ни овде ни тамо то није званична валута, а они лепо куповали на свом стадиону до дан пред утакмицу.Да не идем даље,надам се да ће ови наши инвалиди добити данас и да утакмица неће бити ПРОДАТА по ко зна који пут.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Rivelinjo »

Tvrdjava wrote:Laki i svi drugi, ne placa 95% ljudi istu cenu karte, nego 100% ljudi. Kao sto placas ti, placa i vodja. Cak sta vise, neke od vodja su prvi platili.
Nas 10 skuplja pare za 100 ljudi. I skupimo 1000, umesto 700 evra. I razlika ostaje nama. I kako smo onda svi dali isto? Super je što ljudi daju za svoju grupu, ali što moraju i ostali?

Ako sam dobro shvatio - karta je 7 evra, a oni skupljaju po 10?

3 evra na 7 evra je poskupljenje od oko 42%.

Druga je priča ako je cena karte 10, osim sa grupom. Al' onda kažeš lepo: vas izađe isto, a nama dobro. :)
Brick Liman wrote: I za ovo da će mi trebati Firma kad Madžari nagrnu, odgovoriću da mi nije trebala Firma ni kad su "Austrijanci" nagrtali onomad. Ako uopšte odem.
A šta ćemo ako nagrnu madžarice?! :)
Last edited by Rivelinjo on Thu Jul 18, 2013 12:44 pm, edited 1 time in total.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Brick Liman »

Tvrdjava wrote:Reci mi ti onda dal je ovako isto sto se tice karata i prevoza bilo i ranije?? jeste,ja znam da jeste,dok su bile i bives sad vodje isto je bilo. Ja ne znam jesi ti ranije isao u pestu?? ako jesi onda si verovatno isto isao sa grupom,cemu sad odjednom taj bunt?? kao mldjem ti nije smetalo a sad ti smeta?! i treba ici sopstvenom rezijom to jeste navijacki al nije navijacki pljuvati to sto je cela organizacija 15 eura,pa svako moze da ide za tih 15 eura,,,to je i napravljeno zbog ljudi koji nemaju,lako je svabama i austrijancima da idu o svojoj reziji jer je njima prosek1 500 evra plata pa put do srbije i zezanje po srbiji nije vise od 150 eura.
Ja sam i rekao da to nije od juče, sačuvaj bože da je to sad uvedeno. Da, to je bila praksa i ranije, i da išao sam u Peštu sa grupom prethodni put pre 14 godina, i sve što imam da kažem na tvoje argumente za koje priznajem da piju vodu i da si u pravu, jeste da je meni lično trebalo vremena da mi svest sazri po ovom pitanju. Što se svega toga tiče, moje je mišljenje da je to imalo smisla dok nismo dovoljno ojačali i formirali dobro jezgro. Od toga smo trebali odustati još 2006/2007 i za to su ponajmanje krivi ljudi koji sada vode stvari.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Camel »

НС. wrote:
Tvrdjava wrote:to je i napravljeno zbog ljudi koji nemaju,lako je svabama i austrijancima da idu o svojoj reziji jer je njima prosek1 500 evra plata pa put do srbije i zezanje po srbiji nije vise od 150 eura.
Чекај,размени се по 500 карата за џабе и мађари који имају, пусте карте за гостовање у НС за 3е а наших 500 се нама продају за 10е('7') ? Као људи се кажњавају са том ценом јер неће са групом ? Па многима је МУКА више и од клуба и групе и свог малтретирања и цимања уз пут.Који су то фазони да се наводно шаљу спискови и паре 5! дана пред утакмицу мађарима, и то још у еврима а ни овде ни тамо то није званична валута, а они лепо куповали на свом стадиону до дан пред утакмицу.Да не идем даље,надам се да ће ови наши инвалиди добити данас и да утакмица неће бити ПРОДАТА по ко зна који пут.
Mislim da je svima drago što si se registrovao samo zbog ovog posta.
Nije se ništa razmenilo,nije srpska liga u pitanju i ne važi pravilo reciprociteta,već međunarodna utakmica.Mađari plaćaju ovde karte,koliko sam upoznat,a zbog zakona koji važi u Mađarskoj spisak sa parama se mora unapred poslati i karte bi trebale da budu personalizovane,tj. da svaka ima ime.Takav je njihov zakon,doduše u praksi njihovog prvenstva nije tako rigorozno.
Naravno da je Brick u pravu što se tiče funkcionisanja ultrasa,ali niko ne brani nikom da ide o svom trošku i da kupi tamo kartu i da bude ceo dan na raspolaganju svima,kao što će sigurno biti takvi tamo gde treba,a da ovu organizaciju treba shvatiti kao priliku svima koju nemaju mogućnosti da idu u svojoj režiji.Ta tema je jako kompleksna i nažalost ne može se prepiskom na forumu rešiti,to je sistemsko pitanje koje nas muči godinama,da ne kažem decenijama i kao i uvek do sada idemo linijom lakšeg otpora,ali i to će se morati preseći nekad,bez obzira na trenutne posledice.
Prestanite više sa gubljenjem energije oko trivijalnih stvari,ko neće da uzme kartu preko grupe,neka kupi tamo na dan utakmice,ko neće da ide preko grupe neka ide svojim troškom.Ništa nije drugačije ove godine i u vezi ovog gostovanja,nego ranijih godina,osim da je ovo prvi put da karte plaćaju navijači,a ne klub.
Hajde da i danas i u sledeći četvrtak prepoznamo momenat,kao na finalu kupa,kada treba sve sujete i frustracije ostaviti po strani i dati svoj doprinos Starom Klubu.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Helm »

Evo Zurnalove najave:
Стадион: „Карађорђе” у Новом Саду. Капацитет: 12.303. Судија: Руди Буке (Француска).

ВОЈВОДИНА: Делач, Вулићевић, Ђурић, Трајковић, Настић, Полетановић, Радоја, Врањеш, Аливодић, Шкулетић, Оумару.

ХОНВЕД: Кеменес, Барат, Ловрић, Игњатовић, Алчибиаде, Живановић, Диаби, Хиди, Делчег, Дијара, Холендер.
Interesantna odluka za Nastica, svaka cast Nikolicu (pod uslovom da je istina). Samo da ga ne pojede trema zbog vaznosti utakmice.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by kafe bagdad »

Објективно, ово нам је најбољи тим у овом моменту, такође свака част за изостављање Барића који ништа није показао.
Дилема је можда једино голман, али надам се да ни ту неће бити проблема.

Срећно нам било!
ultra komsa
Posts: 415
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by ultra komsa »

dobra postava!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by fraxmanutd »

Гледам ову поставу, то је синоћ објавио Ружнал. Мало ми је чудно, јер је Николић сам рекао да не диктира поставу тима јавно, него да каже играчима мало пред меч. Треба ово узети са резервом, ипак су то смрдљиве новине, а и ако је Николић човек од речи, онда није могуће да су они још синоћ знали тим.

Иначе, фина постава, немам замерке!

Ајде да их данас добијемо :cheers:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

To je postava koju novinar ocekuje, Nikolic to nije objavio. Tako da je moguce ocekivati promene na golu, levog beka i levog krila, ukoliko Abu nije 100 posto spreman. Ostalo mislim da ce ostati isto...
Ali ako nam levu stranu opet budu cinili Bilbija i Baric, cela ta strana ce nam biti beskorisna...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

Dnevnik ima svoju priču, sa Barićem u postavi i kažu da se Abu oporavio.
http://www.dnevnik.rs/sport/vosa-energi ... -rezultata" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel samo meni ovo deluje jadno? Mislim može danas i stadion biti pun, nije u tome stvar...već ako je hiljadarka cifra koja pokazuje veliko interesovanje :oops:
Огромно интересовање
Према информацијама из ФК Војводина, за данашњу утакмицу влада огромно интересовање. У среду до 15 сати је већ продато преко 1.000 улазница...
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Red Marquis wrote:Dnevnik ima svoju priču, sa Barićem u postavi i kažu da se Abu oporavio.
http://www.dnevnik.rs/sport/vosa-energi ... -rezultata" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel samo meni ovo deluje jadno? Mislim može danas i stadion biti pun, nije u tome stvar...već ako je hiljadarka cifra koja pokazuje veliko interesovanje :oops:
Огромно интересовање
Према информацијама из ФК Војводина, за данашњу утакмицу влада огромно интересовање. У среду до 15 сати је већ продато преко 1.000 улазница...
Kako ne? Pogotovo ako uzmes u obzir mentalitet Novosadjana, da sve rade u poslednji cas... sto bi se neko cimao do stadiona da uzme kartu, kad to moze i 20 min pred utakmicu... pogotovo sto karte nisu numerisane ovog puta. Mada ne verujem i da je to tacno... Karte su bile pustene u prodaju par sati pre toga i kazu prodato vec 1000... ja sam uzeo oko 16-17h... i ama bas nikog nije bilo ni u blizini blagajne u to vreme. Tako da mi nesto taj info sumnjiv :mrgreen:
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Minja »

Marketinski kliše i nista vise. Protiv Hibsa je bilo izmedju 3 i 4 hiljade ljudi, protiv Madjara ce biti vise ali ne bas toliko vise da bi se iko uzbudjavao da li ce moci ili ne da kupi svoju kartu.
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by mvp »

ja sam malopre uzeo kartu sa rednim brojem 636 za istok
Locked