Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by lesa »

Izdržite momci!!!

Sudija $####"""!%///(%&$%#$#$#$E$#$%/&(/(/!QQ :evil:
...ti si nasa prva ljubav...
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by 1892 »

Kakav smo mi seratorski tim, to je sve sto imam da kazem, lepo krenemo, bukvalno smo samleli Honved u prvih 20min. i onda tako glup karton. Da li je bio ili nije diskutabilno je, ali jos jedna u nizu sezona mucenja je krenula u ustaljenom ritmu.
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by lazarr »

U Grčkoj svi na terasama popalili laptopove i gledaju na live stream. Naravno vecina gleda cigane, ali sam ja ukljucio nas i pojacao do daske.
Kakav glup crveni smo zaradili. Samo da izdrzimo da ne dobijemo gol....
U Pešti nema šanse da ne uvalimo bar jedan. Bolji smo.
Minja
Administrator
Posts: 1908
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Minja »

Honved drzi igru. Posed lopte 61 - 39 u korist Madjara
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Radoye »

Ne daj se Voso!!!! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Minja
Administrator
Posts: 1908
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Minja »

2:0 konacan rezultat

Uz cestitku na vrednoj pobedi, pitanje za trenera Nikolica. Kako Vam je, verujem tajna, informacija da ce mali Nastic POCETI utakmicu izasla u javnost pre vremena? Na koju foru se ta informacija nasla u novinama?

Danas smo imali srece, naredni put necemo. Da smo danas izgubili zbog tog crvenog, Vi biste bili najveci krivac.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by lesa »

Bravo momci!!! Ako se potrudite jos jače, još više, može i dvojka da padne u Kišpeštu! Samo borbeno! Tivat je ceo pola crven pola beo! :)
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by ogi »

Jako malo, ali jako malo je falilo da nam se desi jos jedan Rapid. Prosle godine Pavlovic, ovde godine Nastic...daj bre pa koji vam je? Baric je sasvim konkretno odigrao. Ruku na srce, ovaj Honved je krs od ekipe pa igraca vise nisu ni znali da iskoriste.

Hvala maxisport.tv na prenosu! Kako je lepo gledati utakmicu u 480p sa odlicnim zvukom i bez komentarisanja dosadnog Laze Bakmaza. Hvala momcima na terenu na pobedi. Otisao sam sa posla ranije da bi vas gledao i niste me izneverili! A sada, invazija na Budimpestu!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Boske87 »

Odličan rezultat, pogotovu ako se ima na umu da smo igrali 70+ minuta sa igračem manje. Svaka čast momcima, ostavili su srce na terenu i rezultat nije izostao. Verujem da ćemo u revanšu potvrditi da smo bolja ekipa i rutinski se plasirati u sledeće kolo.

Nastić je prestrogo dobio crveni, klasičan kiks neiskusnog igrača iako je do tada odigrao korektno. Ne treba ga razapinjati zbog ovoga, ja verujem da Nastić ima potencijal za vrhunskog beka, samo da uprava ima više sluha, umesto da smo ga forsirali prošlu sezonu nama igrao Pavlović kojeg smo na kraju otpisali. Barić nije bio loš ali je pokazao da na mestu levog beka nije igrač za Vojvodinu, ovo mu je druga utakmica a greške koje pravi su ogledalo njegovog kvaliteta, definitivno igrač slabiji od Pavlovića i Nastića. Vranješ ponovo pokazuje da će ove sezone imati bitnu ulogu, odlično fizički spreman, štoperi na svom nivou kao i Vule-Ali tandem uz Abua koji je klasa za sebe. Igrač utakmice je definitivno Delač, kakav debi :klanjanje: . Pokazao je zašto je Čelzi dao 3 miliona eura, iako je tek došao uliva sigurnost, sjajno postavljanje i refleksi, 100% u meču i igra glavom. Ako ovako nastavi biće veliko pojačanje ove sezone. Šteta što samo nema neka klauzula o otkupu njegovog ugovora :mrgreen: , pravi potez Kežmana.

Sve u svemu odličan rezultat pred revanš, možem biti zadovoljni i sa igrom iako smo sticajem okolnosti bili u podređenom položaju. Umalo da zaboravim, svaka čast treneru Nikoliću, vidi se da je protivnik prostudiran do detalja, svaki naš igrač je zna šta da radi na terenu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Schteph_F89 »

Ja sam zadovoljan vidjeni
m,sem naravno crvenog koji PRESTROGO dosudjen.Da smo ostali sa 11 igraca prosli bi madjari kao Celik.Delac ce kanda biti pojacanje.Honved 0,dal zbog dobre taktike Nikolica,ili nas je njihova pobeda zavarala...U Budimpesti jos 3 i ja zadovoljan :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Turija »

Čestitke kompletnoj ekipi i treneru Nikoliću.
Moj najači utisak je, ipak, sjajno vođenje ekipe od strane trenera Nikolića, onda kada smo ostali sa 10-oricom igrača.
Zamenio je Škuletića, posle Nastićevog prestrogog isključenja (dok je Lazo Bakmaz očekivao zamenu u veznom redu, kao što su verovatno i mnogi drugi mislili tako). Ja sam očekivao da zameni Škuletića i kada se to se dogodilo bio sam oduševljen da, najzad, pravimo logične izmene.
Zatim je povukao ekipu na našu polovinu i isturio samog Abua u špic.Držao, skoro celu utakmicu, isti tim na okupu, tim koji je imao koheziju i kontinuitet.Ko zna, da je ranije izvršio izmenu, verovatno bi to poremetilo ritam i celinu?
Zatim, dočekao Abua da odradi svoje (iako je dotle mnogo statirao na terenu), bljesnuo je jedan njegov karakterističan napad i obaranje u 16m za jedanaesterac i 2:0.Potom ga izvodi, daje šansu Ivaniću, a prebacuje Alivodića u špic.U nadoknadi izvodi i Alivodića i uvodi Bilbiju.
Sjajna kombinatorika u šahovskoj završnici :!:
PS
Plašio sam se da Nastićev nastup ne završi kao nastup mladog Gaćeše 1989.Nije bilo autogola, ali se desilo prerano isključenje.Međutim, Nikolić je majstorski vodio meč sa klupe, posle doživljenog velikog šoka. Isto tako i ekipa na terenu je odlično sprovodila zamisli.
Kad se malo smirim i ohladim, napisaću i ostale utiske.
:cheers:
Last edited by Turija on Thu Jul 18, 2013 11:12 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by DUB »

Minja wrote:Madjari se odsekli, igra im se prilicno raspala... Mozda mozemo i treci da metnemo?
Izvini Minja, al ne mogu da se slozim.
Koja igra im se raspala?
Igra im je bila raspad od starta. Nisu je imali na pocetku, a posle vise nego diskutabilnog iskljucenja Nastica samo su bezidejno i na silu gurali loptu napred pa sta bude, ali nisu bili ni blizu da nesto urade. Cak i kad je "mirisalo" da bi mogli nesto uraditi, Delac i nasa odbrana su to rutinski resavali.
Igrali smo nasu igru i sa 11 i sa 10 igraca na terenu. Svaka cast Nikolicu na postavci igre i vodjenju ekipe u ovoj utakmici. U svakom momentu se videlo da znamo sta hocemo.

edit: nisam video Turijin post, on to kao i uvek mnogo elokventnije napise.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by BOKI »

:deal: cestiam igracima na pobedi i sprovodjenju sjajne taktike fantasticna postavka od pocetka do kraja.jos jednom ne sudite o igracima dok ih ne vidite bar 3-4 utamice pogotovo ne lose ocene jer nisu u upravi napamet dovodili pogotovo ne Kezman.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by playmaker »

Nikada ne ocekujem da cu na Karadjordju da gledam fudbal na nivou Lige Sampiona ali danas sam uzivao bas bas.
Ne pamtim ovako zanimljivu utakmicu u smislu borbenosti, bez puno davljenja i prekida, atmosfere uopste i naravno rezultata! :cheers:

p.s. jedino mi nije jasno sto smo toliko cekali sa izmenama.. :roll:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by gospodinFKV »

Prvi utisak - BOKTEJE*O PA MI IMAMO GOLMANA!!! :hurray: :hurray: :hurray:

Ide na lopte, sjajni refleksi, siguran,...
Locked