Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

Da li je moguce da neko nesto zamera Nikolicu ili bilo kome i cemu? Svaka cast momcima, izginuli su i igrali hrabro i dobro. Atmosfera je bila na nivou, i jedva cekam cetvrtak! Mislim da treba da pokazemo momcima da cenimo ovakve stvari i da nas ode 1000 u Madjarsku! Svaka im cast i nemam danas nijednu jedinu zamerku, osim one sramne "koreografije" severa. Sve je ok, odali smo mu pocast, dobio je i po meni preterani grafit, ali sine ono sto sam danas video me je nateralo da se zacrvenim i nabilo mi sramotu, najmanje za :pegla:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

Delač je odlično građen, visok, dobri reflexi, dominantan, siguran, ZNA DA ISPUCA LOTPU :!: Za supu rupu je Bufon...
Sada gledam reprizu sa mađarskim komentatorom pa ne mogu dati ceo komentar... Gazi Vošo!!!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Qr0nJa »

Jedan od mojih utisaka danas je pored dobrog vodjenja od strane Nikolica, nas Delac. Vidi se da se uhodava sa ekipom, uliva samopouzdanje odbrani, iznenadio me onim izletanjem na ivicu sesnaesterca :)
Takodje vise ne moramo da se brinemo da li ce lopta preci pola prilikom ubacivanja lopte od strane golmana, trebace i ekipa da se navikne pogotovo Abu jer se prakticno igra pomera za dobrih 15 metara i mozemo brze i lakse da napadnemo, logicno.
Pohvale za celu ekipu, borbenost na nivou.
Nije jos gotovo, ali jedan gol u gostima resava.
Sutra u 13h zreb.
Chears! :cheers:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by bobanrb »

Fantastično !!!!!!!!!
Velika pobeda ,dobili golmana ,imamo odličnog trenera , ostali odlični.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by DUB »

Jos jedna cinjenica. Ako sam uspeo dobro da izbrojim, za celu utakmicu smo napravili samo 4-5 faula (od toga 1 crveni i 1 zuti - sudija???).
Imajuci u vidu da smo se "branili" 70 minuta, to samo govori u prilog tome da smo u svakom momentu imali igru i znali sta zelimo.
Svaka ekipa koja bi u situaciji sa igracem manje krenula da igra "mrtvi" bunker bi u takvoj situaciji napravila bar 20+ faula uz jos koji karton sa ovako strogim sudjenjem.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Само Војводина »

Iskreno, ja sam se poprilično uplašio posle isključenja, no mi smo i sa igračem manje bili bolji i konkretniji tim. Plašio sam se pre svega našeg psihološkog pada (i njihovog uspona), al na sreću to nije došlo. Delač - alal vera, dobili smo golmana. Početak je bio fenomenalan, razbi smo ih u prvih 20 minuta, naš napad vrlo eksplozivan i brz... Ova sezona je šansa za iskorak, treba to iskoristiti. Honved ništa posebno, otprilike rang Kule. Idemo u Budimpešu po rutinski prolaz.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by fare »

Bogami Vosa ima najzad pravog golmana Delac fenomenalan, Baric malo bolji ali to jos nije to (mada koliko se prica ne igra na svojoj poziciji).Fenomenalan rezultat valjda necemo ovo prekockati jedan im tamo zavucemo a valjda 4 necemo primiti :frown: . E a sad malo druge stvari ovo je fenomenalan tim ali sta cemo ako nam ili kada na odu Trajko (sa kim upariti Djurica posto se njih dvoje sjajno dopunjuju) Vule takvog beka Vosa davno nije imala ( mozda ga Baric zameni) . A sta cemo sa ABU-om on i kada prosecno odigra vidi se koliko znaci ekipi a plus toga ko ce i golove davati ?. Zato gospodo bolje vi malo pojacajte njemu ugovor pa neka produzi makar jos na 12 meseci . Ali posto vidim da je AK99 potpisao mislim da ABU broji zadnje dane u Vosi mozda mu je ovo danas bila i oprostajna utakmica :( I publike premalo za evropsko takmicenje :oops:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by postman »

Delac - 8/10 (siguran,stalozen,GOLMAN,konacno !)
Vulicevic 7/10 (borben kao i uvek,pouzdan kao i uvek)
Nastic 6/10 (dok je igrao bio odlican,glupost mu se mora oprostiti,ima samo 19,a mozda i nije bio crveni)
Trajkovic 8/10 (GOOOL !,nadskocio i isprebijao sve Madzare !)
Djuric 7/10 (siguran,bez kikseva,bas kako smo navikli)
Radoja 7/10 (Neprimetan,ali vrlo koristan,kao i obicno)
Poletanovic 7,5/10 (Danas pretrcao kilometre,izvlacio se i na krilo ,zatvarao levu stranu i to dobro,mnogo bolji nego protiv Maltezana)
Vranjes 8,5/10 (Meni danas,mozda i igrac utakmice,jak na lopti,tacan pas,izgleda mnogo fizicki spremniji nego prosle godine,penal izveden sjajno,asistencija)
Alivodic 7/10 (Dosta puta istrcao po strani,shpartao neumorno,centrirao puno puta,pri kraju utakmice vidno umoran)
Skuletic 7/10 (Pocinje da mi se svidja njegova igra,za ovih 20-ak minuta danas pokazao da moze biti vrlo opasan ali samo kada igra u centru napada,nikako ga izvlaciti na krilo)
Abubakar 8/10 (Drzao celu Honvedovu odbranu na ledjima,danas raspolozen,pogotovo drugo poluvreme,falice nam mnooogo kad ode,a izgleda da ce otici jako brzo)
Baric 6,5 /10 (Danas dosta bolji nego prosle sedmice,u odbrambenim zadacima solidan,ofanzivno nista,zato pola ili cak cela ocena manje,jos bih sacekao sa komentarom da li je za nas ili nije,mada mi se cini da bi nam Lekovic legao kao budali samar)

Nikolic 8/10 (odlicno vodjenje ekipe,otupio Honvedove napade,prilagodio se i kad smo ostali sa deset,izmena vrlo logicna,pa i odluka da nista ne menja do 85-og takodje logicna jer smo usli u ritam,mislim da je ovo prvi pravi trener posle toliko godina koji radi u Vosi ,pored,naravno Milinkovica koji mi se malko ipak ogadio u poslednjih godinu dana nekim svojim postupcima i izjavama.)
Eto,tako sam ja video danasnju utakmicu
A da,da ne zaboravim - publika 7,5 / 10 (Brojnost solidna,navijanje isto tako ,onu bruku na severu ne bih komentarisao...)
Prolazimo,garant !
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by shecky »

Svaka cast momcima danas!! Nije uopste lako bilo koga pobediti sa igracem manje i to vise od sat vremena,i to kad jos igras kup utakmicu gde je jako bitno i da ne primis gol.

Delac odlican ,brani kao mator.

Enver nije normalan ..pa koliko taj gari moze da pretrci to je neverovatno!! Nista manje zanjim i Vule ,stvarno imamo pakleni trio Vule Enver Abu,steta sto ce mozda sva trojica otici..

Vranjes takodje igra preporodjeno ,puno cemo zavisiti od njega u prvenstvu.

Sto se Nastica tice ,bas mi zao malog ,kontam da je i plakao cim mu je Vule pritrcao da ga bodri,onaj saban sudija je stvarno prestrogo dao crveni..aj da je to bilo blizu naseg gola kao neka kontra ili da je to bio vec 5-6 faul Nastica al ovako na 30m od njihovog gola za ovako nesto dati crveni.. Vule je kasnije napravio isti takav faul pa je dobrio zuti..

Sve u svemu prolazimo dalje 100%, Honved ili se usro ,ili su mnogo losiji nego sto sam mislio.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Kao prvo, svaka cast Kezmanu sto nam je napokon doveo golmana, kakvog dugo ocekujemo.
Kao drugo, nije Nastic jedini krivac za crveni... sve je to usledelo posle amaterske greske Abua, Madjarima se otvorio prostor za opasan kontra napad, sto je Nastic, pokusao da spreci, ali malo je kasno reagovao... ko zna, da ga nije srusio, mozda bismo dobili i gol. Tako da, mozemo biti zadovoljno, da nam je neko pre meca punudio 2:0, verujem da bismo svi prihvatili :)
Treneru svaka cast na odlicnoj taktici, Madjari nisu mogli ni jedan kvalitetan napad da naprave, davili su loptu oko sredine terena, i sve se zavrsavalo nekim dugim loptama, sto je gotovo nemoguce da prodje kroz nasu odbranu.
U revansu, treba krenuti zustro, dati taj jedan gol, koji sve resava.
:cheers:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by madda fakka »

Pohvale svim igracima narocito sredini... Samo jedan mali detalj ne znam da li je iko primetio. Nikolic je hteo da ubaci Ivanica mnogo ranije ako ste primetili pa mu je dao marker preko dresa da nastavi zagrevanje. Trenutak pre toga Abu pokazuje Nikolicu da sa ceka sa izmenom....

Samo cu reci, kada se pobedi sa igracem manje, iliti jos bolje, ako se da gol to znaci da je ekipa ili za klasu visa ili zelela pobedu vise ;) Sutra da nam nameste rapid za trece kolo joj! Cestitke svim momcima i Nikolicu jos jednom :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by lexa »

Odlicno!!! Da mi je neko ponudio 2:0 pred pocetak, oberucke bih prihvatio.
Ostalo ste manje-vise sve rekli.

I da, sad bih mogao obaviti malu kucnu liturgiju i pomoliti se da od nosioca izvucemo
pobednika izmedju Aalborga i gruzijske ekipe Dila Gori.
Podsecanja radi, danas Dila Gori - Aalborg 3:0 :mrgreen:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Firmson89 »

У суштини је све речено. Одличан деби Делача, прави голмански рефлекси и осећај за лопту и простор, Настићу дефинитивно престрого досуђен црвени, надам се да га неће психички дотицати то, Абу у налетима брз као стрела (дефинитивно би му требало продужити уговор), Трајче кез од ува до ува 5 минута након што је дао гол :mrgreen:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=FxLn_uMpouM[/video]

Кратак преглед већ изашао, док не изађу званични снимци. Има оба гола и пар детаља, све у свему одлична утакмица, нестрпљиво чекам следећи четвртак!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by shecky »

Ljudi malopre sam negde procitao...i proso ne mogu da verujem jel istina da smo na celoj tekmi napravili samo 4 faula???
Locked