Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by trelos gia fcv »

Neka potraje!
Samo neka potraje ovaj osećaj!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by DUB »

shecky wrote:Ljudi malopre sam negde procitao...i proso ne mogu da verujem jel istina da smo na celoj tekmi napravili samo 4 faula???
DUB wrote:Jos jedna cinjenica. Ako sam uspeo dobro da izbrojim, za celu utakmicu smo napravili samo 4-5 faula (od toga 1 crveni i 1 zuti - sudija???).
Imajuci u vidu da smo se "branili" 70 minuta, to samo govori u prilog tome da smo u svakom momentu imali igru i znali sta zelimo.
Svaka ekipa koja bi u situaciji sa igracem manje krenula da igra "mrtvi" bunker bi u takvoj situaciji napravila bar 20+ faula uz jos koji karton sa ovako strogim sudjenjem.
Da! Samog sebe citiram, veoma egoisticno, priznajem! :oops:
Last edited by DUB on Fri Jul 19, 2013 12:30 am, edited 1 time in total.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

shecky wrote:Ljudi malopre sam negde procitao...i proso ne mogu da verujem jel istina da smo na celoj tekmi napravili samo 4 faula???
Istina! Više ofsajda nego faulova... :!:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by shecky »

Htedoh reci da sam na nekom sajtu to procitao (verovatno neko ko je gledao na TV) ,elem ,ako je to tacno ,mozda smo usli u ginisovu knjigu :)
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by lexa »

A Honved me bas razocarao. Pratim madjarsku ligu, oni su tamo ime, svake sezone su sve
bolji. Ili su se stvarno sasekli ili su poleteli posle onih 9:0
Ne znam stvarno. Da nije bilo crvenog kartona i svesnog prepustanja lopte Madjarima, ja verujem
da bi rezultat bio jos porazavajuci za njih.
Ono sto su oni veceras pokazali, to nije nista bolje od Novog Pazara, Kule ili Donjeg Srema.
Razlika je jedino ta sto u gore pomenutim klubovima igraci igraju za 500-600 evra mesecno,
a Honvedima svaki mesec legne po 5.000-6.000 evra na racun :mrgreen:
Totalno bezidejna ekipa, uigranost im je nepoznat pojam.

Sto se tice naseg prolaza dalje, nemam vise apsolutno nikakav strah. Sad kada se oni otvore
(moraju, sad im nema druge) u Budimpesti, u odbrani ce da im curi na sve strane.
Nikolic ce to znati da iskoristi.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by playmaker »

Malo pre bila repriza na RTV2 i video sam statistiku na kraju tacno je samo 4 faula! :shock:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by DUB »

trelos gia fcv wrote:Neka potraje!
Samo neka potraje ovaj osećaj!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Jw1R40lRlI4[/video]

A sad laku noc!
Spremajte ruksake, trpajte u njih sendvice i six-pack-ove i vidimo se u maloj Pasti u cetvrtak!
A za iduce destinacije cemo videti koliko vec sutra.
:cheers:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by andi_fkv »

Svaka cast igracima. 2-0 je solidan rezultat pred revans. Gazi Vosooo :twisted:
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Andreyos »

Za početak,neko nam iz kluba duguje objašnjenje zbog čega sat vremena pred utakmicu nije bilo više karata za istok u prodaji.Na blagajni je rečeno da su sve rasprodate,a svi smo mogli videti realno stanje.Da li je moguće da su prvo želeli da rasprodaju zapad?!
Što se utakmice tiče,vidi se pomak u odnosu na dvomeč sa Hibernijansom,ali moraće naši da zaigraju mnogo bolje ako misle da doguraju dalje od trećeg kola.Da su nam zavukli gol na početku drugog poluvremena,kada smo delovali stvarno pogubljeno,češali bi se još kako...
Delač je zaista delovao odlično i osim tog jednog kiksa kada je pogrešno procenio let lopte posle kornera,bio je na visini zadatka,postavljao se dobro,izletao na vreme i ulivao je sigurnost odbrani.Opet kažem,ne treba suditi na osnovu jedne utakmice,što treba da važi i za Barića,Kordića...
Nastićev crveni po meni prestrog,kao i žuti za Vulićevića.
Od Poletanovića i Radoje očekujem mnogo više,ne znam kako ćemo naći zamenu za Abubakara ako ovaj ode,kao i za Trajkovića...
Brojnost na severu je odraz loših poteza koja grupa vuče godinama unazad,i kojima se kraj nažalost ne nazire...
Očekujem da uz strpljivu igru u Budimpešti,uz novi trijumf obezbedimo prolaz dalje,a posle šta nam Bog da.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by borrissey »

Dosta toga već rečeno. Fenomenalan osećaj, posle duže vremena mogu da kažem da sam uživao na našoj utakmici. Dosta igrača je odigralo dobro, ali su meni utisak dana ipak Delač (čoveče, pa ovo je pravi, školovani golman!) i borbenost cele ekipe. Sa istoka se videlo koliko je Poletanović pretrčao u drugom poluvremenu, pomažući Bariću da zatvori levu stranu. Svaka čast Mare!

Dva negativna utiska: 1. Da li samo mene nervira što se Abu (ok, svaka čast za penal i još dosta toga) u drugom poluvremenu prilikom defanzivnih zadataka bukvalno nije mrduno iz centralnog kruga, niti potrčao? Ok, razumem ja, on je špic, ali imamo igrača manje, zaboga. 2. Šta se dešava sa severom, kakva je ovo bruka? Brojnost je bila na nivou utakmica sa BSKom i Smederevom.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Tony Starks »

borrissey wrote:Dva negativna utiska: 1. Da li samo mene nervira što se Abu (ok, svaka čast za penal i još dosta toga) u drugom poluvremenu prilikom defanzivnih zadataka bukvalno nije mrduno iz centralnog kruga, niti potrčao? Ok, razumem ja, on je špic, ali imamo igrača manje, zaboga.
Abu je vrlo očigledno bio rovit i nedovoljno oporavljen od povrede. Verovatno sa istoka nisi primetio da je početkom drugog poluvremena tražio izmenu, to je i izazvalo onu situaciju kad je Nikolić već spremao Ivanića da uđe, pa ga posle vratio na zagrevanje i pozvao Bilbiju, da bi na kraju odustao od uvođenja obojice pošto mu je Abu pokazao da ipak može da nastavi (srećom, jer je kasnije iznudio penal). Ali u svakom slučaju čini se da je baš zbog povrede na momente delovao da je malo statičan i bez one uobičajene startnosti. Ipak je fascinantno da je i tako rovit bušio njihovu odbranu kao od šale par puta i ključno doprineo rezultatu.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Milan »

Minja wrote:Uz cestitku na vrednoj pobedi, pitanje za trenera Nikolica. Kako Vam je, verujem tajna, informacija da ce mali Nastic POCETI utakmicu izasla u javnost pre vremena? Na koju foru se ta informacija nasla u novinama?

Danas smo imali srece, naredni put necemo. Da smo danas izgubili zbog tog crvenog, Vi biste bili najveci krivac.
Znas da nemam nista protiv tebe licno, ali stvarno ne razumem poentu ovog posta...

Ne vidim gde je on to pogresio, kao i kako je mogao da utice na onog idiota od sudije koji je na iznenadjenje svih izvadio crveni karton?

Cestitke igracima i treneru na odlicnoj, smislenoj i vrlo borbenoj igri!!!

Utisak koji skenjava je stanje na severnoj tribini. Jedno od najlosijih izdanja na evro utakmicama od kada ja posecujem stadion. Ne bi se smelo ponoviti da gost ima bolje i sadrzajnije izdanje od domacina. Falila je energija sa severa koja bi doprinela da stadion prokljuca. Mi ih do juga skoro uopste nismo culi. Verujem da je momcima koji vode pricu tesko, ali moraju sto pre uciniti nesto da se ovaj strmoglavi pad zaustavi...

Edit: Molio bih gosn Čapelju da se drzi zvanicnog protokola i prestane sa smesnim "paljenjem" publike!
Last edited by Milan on Fri Jul 19, 2013 1:57 am, edited 2 times in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Helm »

Kako je sve vec receno, ja cu samo par stvari koje su ostavile najjaci utisak prokomentarisati.

Prvo, necu nista da tvrdim dok ne vidim, ali gotovo sam siguran da Nasticev start nije bio za crveni, a jos sam vise siguran da sudija taj start nije ni video. Jedno obicno dju**e koje je odreagovalo na osnovu reakcije onog madjara. Do tog momenta je meni Nastic delovao najbolje na terenu, urnisao ih je u odbrani, stalozeno i mirno u napadu. I onda jedan los pas Abua, otvorena kontra, decko je uradio ono sto je morao - da prekine opasnu kontru. Sto neko vec rece, mozda bismo dobili gol da nije. Zaista mi je zao zbog toga, ali nadam se da to nece uticati na njega, nema mu se sta zameriti, rezonski potez i to nakon tudje greske. Mali, ako citas ovo, glavu gore i samo napred, ovako kako si danas poceo, tako nastavi i brzo ces postati glavni igrac.

Dalje, delovali smo sjajno, uzivanje je bilo prisustvovati utakmici danas. Svaka cast i Nikolicu i igracima. Borbenost kakvu dugo nisam video, pritisak, stalozeno i mirno na lopti, svaka cast!

Delac me je odusevio, ne bih se usudio da donosim konacne zakljucke, ali po prikazanom danas (pritom i prva utakmica za nas) mogu da odam priznanje Celsijevim skautima. Momak sjajno ispucava loptu, uvek pogodi ono sto gadja, najpre Skuletu, zatim i Abua i Poletanovica. Drugo sto sam primetio, nije linijas, ne libi se da istrci do ivice sesnaesterca, i sto je mnogo vaznije - to radi sigurno. I trece sto sam primetio, ima odlicnu reakciju i na liniji. Pomislio sam nakon ispucavanja i kretanja po 16 da mora biti malo slabiji u reakciji, ali demantovao me je pocetkom drugog poluvremena. Videcemo u predstojecim utakmicama da li ce tako nastaviti, za sada je prvi utisak veoma povoljan. I da, dodao bih jos i to da je jedini nakon Severa, otpozdravio celom Zapadu, do poslednjih ljudi na samom jugu tribine.

Sve u svemu, odlicna igra, odlican rezultat, ali ni po koju cenu ne smemo sad misliti da je sve gotovo. Dok ne postignemo gol u Budimpesti, igraci moraju biti svesni da je sve otvoreno. Po svemu prikazanom, problema nece biti ukoliko se ne opuste previse. Zbog toga se na to mora obratiti posebna paznja, ali kako i Nikolic opravdava ocekivanja, siguran sam da mu tako bitna stvar nece promaci i da ce znati kako da je resi na najbolji moguci nacin.

Mislim da sa pravom mozemo sebi da dozvolimo strepnju pred sutrasnji zreb. :deal:
Ja se nadam Debrecinu u trecem kolu i Djeru u cetvrtom. :greenbutt:
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by tulip »

Udineze želim u narednoj rundi!
DAJ GOL!!!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Само Војводина »

Neka hvala, Udineze nek nas sačeka u grupi... :mrgreen:
Locked