Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by budababa »

Žurnal wrote:Он је додао и да су сви играчи у комбинацији за састав, изузимајући Бојана Настића који је кажњен утакмицом неиграња и Наемекеа Ађуруа којем и поред уредног и на време поднетог захтева, мађарске власти нису одобриле визу.
Da mi je saznati kakva se misterija krije oko Ađuruovog pasoša, kad čovek godinama ne može da izađe iz zemlje i odigra evropsku utakmicu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4821
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by gospodinFKV »

budababa wrote:
Žurnal wrote:Он је додао и да су сви играчи у комбинацији за састав, изузимајући Бојана Настића који је кажњен утакмицом неиграња и Наемекеа Ађуруа којем и поред уредног и на време поднетог захтева, мађарске власти нису одобриле визу.
Da mi je saznati kakva se misterija krije oko Ađuruovog pasoša, kad čovek godinama ne može da izađe iz zemlje i odigra evropsku utakmicu.
Meni samo nije jasno zasto on nema nas pasos, kad je u Srbiji vec vise od 6 godina. Pa ono cigansko/grobarsko :shit: je dobilo posle samo dve godine boravka, a Evandro posle jedne sezone :frown:

Sve u svemu, veeeeeliki propust uprave.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by djape_ns »

http://www.rtv.rs/sr_ci/program/prvi-program/" onclick="window.open(this.href);return false;

cetvrtak 20:05h za sve koji ne idu, ipak IMA PRENOSA.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3868
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

milancl wrote: Gledam ovu kartu i kontam da smo smešteni na nekom zapadu, tako nešto. Ako grešim neka me neko ispravi, to mi je jako čudno.
Koliko sam ja razumeo, na istoku. Zapad je ona pokrivena tribina.
http://int.soccerway.com/teams/hungary/ ... 113/venue/" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1071
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by 1892 »

Au, sve vise i vise mi se svidjaju konferencije i izlaganja gospodina Marka Nikolica, iskreno se nadam da smo sa njim resili pitanje trenera na duze staze. Prava je retkost videti nekog u nasem fudbalu ko sa takvom lakocom prica, izuzetno je elokventan i svaka recenica ima svoj pecat, pri tom ne deluje prepotentno i ne koristi otrcane fraze tako tipicne za raznorazne "strucnjake" sa ovih prostora, i jednostavno sa takvim karakterom ja sam ubedjen da ume na pravi nacin da motivise igrace i pravilno ih priprema za meceve. Bez obzira na ishod prelaznog roka do kraja, ubedjen sam da je upravo on nase najvece pojacanje.
Come on you Reds!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by borrissey »

1892 wrote:Au, sve vise i vise mi se svidjaju konferencije i izlaganja gospodina Marka Nikolica, iskreno se nadam da smo sa njim resili pitanje trenera na duze staze. Prava je retkost videti nekog u nasem fudbalu ko sa takvom lakocom prica, izuzetno je elokventan i svaka recenica ima svoj pecat, pri tom ne deluje prepotentno i ne koristi otrcane fraze tako tipicne za raznorazne "strucnjake" sa ovih prostora, i jednostavno sa takvim karakterom ja sam ubedjen da ume na pravi nacin da motivise igrace i pravilno ih priprema za meceve. Bez obzira na ishod prelaznog roka do kraja, ubedjen sam da je upravo on nase najvece pojacanje.
Apsolutno! Samo kad pomislim da je ono govedo Terzić doktorirao - Nikolić je za njega Professor Emeritus na Harvardu...
milancl
Posts: 479
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by milancl »

Red Marquis wrote:
milancl wrote: Gledam ovu kartu i kontam da smo smešteni na nekom zapadu, tako nešto. Ako grešim neka me neko ispravi, to mi je jako čudno.
Koliko sam ja razumeo, na istoku. Zapad je ona pokrivena tribina.
http://int.soccerway.com/teams/hungary/ ... 113/venue/" onclick="window.open(this.href);return false;
Što je i logičnije :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by budababa »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NWU24gCBLwk[/video]

Biće prenos na RTV-u, na oba kanala (na srpskom i mađarskom jeziku).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Grof Žekula »

Ađuru konkuriše za tim, Oumaru NE!!!
Zvanični sajt wrote:VOŠA OTPUTOVALA U BUDIMPEŠTU

Ekspedicija Fudbalskog kluba „Vojvodina“ jutros tačno u 8:30 otputovala je u Budimpeštu gde će sutra uveče od 20:30 časova na stadionu „Jožef Božik“ igrati revanš susret drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

„Crveno-beli“ će biti smeštemi u hotelu „Stacio“ koji se nalazi na desetak minuta vožnje od stadiona Honveda. Večeras je na programu trening u vreme odigravanja utakmice, a povoljna vest je da je nakon intervencije klupskih čelnika Naemeka Ađuru ipak dobio mađarsku vizu pa će i on biti u kombinaciji za sastav. Sa druge strane, Marko Nikolić neće moći da računa na Oumaru Abubakara koji je na prvoj utakmici protiv Honveda obnovio povredu skočnog zgloba.
Mickey
Posts: 43
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:23 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Mickey »

Neizlecivi wrote:ima li zainteresovanih da podele troskove puta.....?
i mene bi ovo interesovalo da li ima kod nekog jos 1-2 mesta u kolima/kombiju...mada moguce da sam vec zakasnio...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by borrissey »

Da li neko zna: jel se karte za Honved u shopu moraju podići svako za sebe ili ja mogu da podignem i za one koje sam prijavio? U tom slučaju pretpostavljam da mi trebaju isti podaci kao i kada sam ih prijavljivao (br. pasoša, datum rođenja)? Hvala.
Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Damir 025 »

borrissey wrote:Da li neko zna: jel se karte za Honved u shopu moraju podići svako za sebe ili ja mogu da podignem i za one koje sam prijavio? U tom slučaju pretpostavljam da mi trebaju isti podaci kao i kada sam ih prijavljivao (br. pasoša, datum rođenja)? Hvala.
Ja sam podigao i za drugara bez problema,cak nisam imao ni njegove podatke,tako da moze...
Valjda postoji toliko poverenja,nismo cigani :cheers:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Grba_NS »

Image
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by budababa »

Vrh fotka :gospodin: The best of old sick club
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked