Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Minja wrote:Milane Stepanov, dobrodosao kuci (na nevidjeno, nemam nikakav info da je potpisao). Dosta je bilo potucanja po inostranstvu.
I ja se njemu nadam. Neusporedivo kvalitetniji igrač a i naše dete, od Pekarića o kom se šuškalo prošle nedelje...
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:
Minja wrote:Milane Stepanov, dobrodosao kuci (na nevidjeno, nemam nikakav info da je potpisao). Dosta je bilo potucanja po inostranstvu.
I ja se njemu nadam. Neusporedivo kvalitetniji igrač a i naše dete, od Pekarića o kom se šuškalo prošle nedelje...
Slažem se s obojicom, s tim što mislim da će nam trebati obojica u slučaju Trajkovićevog odlaska.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

the Gari wrote:
gospodinFKV wrote:...uz srecu da se izbegne u plejofu neki Totenhem...
Ma kakvi! Ponavljam po treći put: Dajte nam Totenhem! :devil:
:mrgreen:
Igracemo sa Totenhemom, al' u grupnoj fazi 2 tekme :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zurnal wrote:Задовољство због добре игре у Будимпешти и елиминације Хонведа није утицало на планове спортског директора Саше Дракулића да Војводина свој тим још појача за нову сезону.

На питање да ли присутсво бившег репрезентазиваца Милана Степанова на трибинама стадиона „Јожеф Божик” значи нешто више од пуке знатижеље некадашњег капитена да на делу види оне који су га наследили у црвено–белом дресу, „технико” узвраћа одговором који ће заголицати навијачку машту:

– Разговарао сам са Степановом и предложио му да нас појача. Он је, после боравка у Турској, слободан да бира где ће наставити каријеру и заинтересован је пре свега за иностранство. Међутим, нећемо одустати. Зна се ко је Степанов и јасно је да би Војводини био од велике користи. Ако би ангажовали Степанова, онда би не само ургентно и квалитетно решили проблем у случају одласка Трајковића, већ би, лишени брига, добили на времену да мирно тражимо трајно решење за то место у одбрани – каже Саша Дракулић.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Mozda nisam pametan ali ..
Znam da i Lane i Stepi jos uvek mogu odigrati bar 2 sezone na zavidnom nivou ,u nekom prosecnodobrom evropskom klubu ,ali stvarno bi bilo dojajno da se vrate u Vosu uz neki dil ..
Recimo da obojica potpisu na 2g stim da ih pustamo bez problema posle 1g ako imaju ponudu.
Damo im po sta ja znam ... 200.000 za jednu sezonu ,dakle ukupno 400.000.
E onak ako ih prodamo ,a verujem da zajedno posto su ipak pri kraju karijera , mozemo prodati za 8k mozda i milionce ,eto nam malog profita u parama ali mnogo veceg u kvalitetu koji bi doneli u tim , + svi bi se usrali od nas u JSL ,a samim tim sto igraju kod nas verovatno bi doprineli i vecoj ceni ostalih mladjih igraca.
Dakle svi na dobitku ,osim eventualno njih dvojice ako ocekuju da u 30+g dobiju milionce po sezoni ..
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Leković danas potpisuje, valjda http://www.zurnal.rs/2013/07/28/lekovic ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A što se tiče povrataka Stepanova i Jovanovića od toga izgleda nema ništa.
http://www.zurnal.rs/2013/07/27/stepano ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zurnal.rs/2013/07/28/lane-jo ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ok, za Laneta mi je jasno da mu je zadnja opcija povratak u srpski fudbal. Ima on još uvek tržišnu vrednost i kao slobodan igrač može naći klub u boljoj ligi od naše i igrati za pare koje mi ni u snu ne možemo da mu damo. Verujem da mu je naš klub drag ali daleko je to od neke ljubavi pa da ima veliku želju da se vrati + što je kao ličnost pun sebe, sigurno mu je ispod nivoa da igra u JSl mada njegovom egu gode ova lomatanja blizanaca i nas oko njega :roll: . Uopšte me ne bi iznenadilo ni da završi karijeru kao što on u ovom tekstu kaže, deluje mi da on nema pojma šta želi. Mislim da nama takav igrač u timu ne treba, igrač upitne motivacije, popunjeni smo na toj poziciji, i da hoće da dođe njegovo angažovanje bi bilo luksuz (finansijski gledano).

Meni Stepanov uopšte nije jasan. Njegov povratak u Vojvodinu bio bi idealan potez za obe strane. Milan je još mlad za štopera i mogao bi da kod nas oživi karijeru i nakon jedne sezone da pali dalje a mi bi uspešno premostili odlazak Trajkovića. Stepanov ne treba da se zavarava, cenim njegove igračke kvalitete ali on je za mene samo neispunjeni potencijal, uopšte nije ostvario karijeru kakvu smo svi očekivali i nije baš da se klubovi za njega otimaju. Sad je pravi trenutak za njegov povratak i nadam se da će to i on ubrzo shvatiti.

Neko treba reći Drakuliću da nas manje pali sa tim izjavama o povratku bivših igrača, izjave tipa "daćemo sve od sebe da ih dovedemo itd". Majstore ako treniraju sa nama to ne znači da hoće da se vrate, zato ćuti i radi (šta god da radiš) umesto što imaš ovakve medijske istupe.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Јовановић је јасно и гласно рекао зашто не жели да се враћа у наш фудбал,и због тога заслужује поштовање.

Степанов за разлику од њега и даље форсира причу "волим Војводину али ми је драже иностранство",а реално он за разлику од Ланета не може да заинтересује неки амбициозан инострани клуб (као што је Шандонг),и уопште неки клуб за који можемо рећи да је бољи од Војводине,и на крају крајева чак и за нас не би био појачање пошто би вероватно дошао као замена за Трајковића који је у овом тренутку бољи играч и за којег сам уверен да ће направити бољу каријеру од нашег бившег капитена.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Trajković na korak od odlaska u Tursku

Štoper Vojvodine Branislav Trajković blizu je napuštanja novosadskog superligaša i karijeru bi trebalo da nastavi u Turskoj.

Za njegove usluge su zainteresovana dva elitna turska tima, a jedan od njih je spreman da ove nedelje pošalje Voši i zvaničnu ponudu. Ukoliko ona bude zadovoljavajuća, Novosađani mu praviti problem da napusti klub, ali je za očekivati da će zahtevati da ostane u naredna dva meča protiv Burse.

"Naš klijent je veoma blizu odlaska u Tursku, ali u ovom trenutku ne možemo da kažemo ime zainteresovanog kluba, pre nego što se dva tima dogovore", rekao je Trajkovićev menadžer Miško Bogdanović.

Ostaje da se vidi kako će pregovori teći, pošto su ga skauti turskih klubova već gledali na obe utakmice sa Honvedom. Trajković je posle revanša sa Mađarima najavio da će se uskoro oprostiti od dresa Vojvodine.
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... a-u-Tursku" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ivan fatic je nas novi igrac..
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Transferi

Post by lesa »

jel to znaci nista od lekovica posto ako se ne varam Fatic je levi bek? mada moze i stopera da igra
...ti si nasa prva ljubav...
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/odbra ... ic-i-fatic" onclick="window.open(this.href);return false; kazu stizu i jedan i drugi..fatic bi igrao stopera a lekovic na levu stranu
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Трајко је у овом моменту убедљиво најбољи штопер у лиги,заслужио је да оде и да заради,а наравно и Војводина на његовом трансферу,е сад какав је овај што је дошао...само шест утакмица у протеклом првенству је јако мало,мада ајде нећу да критикујем терен је једино мерило.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Image
Ugovor između Vojvodine i Lekovića potpisan je na 2 + 1 godinu.
http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/nikol ... veno-beli/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Tony Starks wrote:Image
Ugovor između Vojvodine i Lekovića potpisan je na 2 + 1 godinu.
http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/nikol ... veno-beli/" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/ivan- ... rsci-bedem" onclick="window.open(this.href);return false;

Pre svega, da poželim Ivanu dobrodošlicu u naše redove i da već u prvoj sezoni uspe da se izbori za tim, što duži boravak na Evro sceni, kao i da doprinese osvajanju (nekog, nekih...) trofeja u Srbiji !!!

Kakav utisak Marko i igrači ostavljaju na terenu, vrlo sličan uprava i operativci Voše ostavljaju van njega...
Današnja dva potpisa su ono što je zaokružilo celinu i sada treba stati - ne treba zaboraviti da mi imamo Šampione u omladinskom uzrastu na koje se treba osloniti, bar u rotaciji igrača u timu...

Šlag na tortu može da predstavlja potpis Laneta ili Stepanova, ali već sa ovim odrađenim smo napravili kvalitetan tim ne za ove okvire, nego i za ostavljanje traga u Evropi...

Ljudi, terate me u trošak, ima da prekinem boravak u Kremnima i dođem uživo da vidim meč protiv Burse, jer pre svih - Marko i momci su to svojim igrama zaslužili...

PUN STADION PROTIV BURSE - JEDINA OPCIJA :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Post Reply