Liga Evrope - sezona 2013/14

Zaključana tema
Mert16
Postovi: 11
Pridružio se: Pet Jul 19, 2013 2:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Mert16 »

lets say something about the game..

we dont underesimate vojvodina. we shouldnt. we played 2 years ago against gomel and last year kups kuopion. for sure vojvodina 1 class better those teams.

i dont know too much about vojvodina. i watched the second game against honved in budapest. but i must say i cant understand your game quality and playing style with that game because honved was soo poorr. its not true to have an idea by watchin that game. but all i can say is your team is dangerous in counters.

our team has 3 new players in defence line(exp gk). so players dont know each others very well specially in defence. so we cant play our reall football yet. this is an advantage for ur team. so that i think it will be a tight game in first round. maybe a draw or a win by one for Bursaspor. can go your side too, this is footy.

but i dont see too much chance for vojvodina in second game in Bursa. with a great athmosphere it will be hard for ur team.

have a good night evryone.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od ultra komsa »

my friend bee reeady for hell of novi sad,you can try but here you will be in karadjordje and you will lose! i wiss you luck next year
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Passion »

More luck next year my friend!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Salvador »

Mert16 napisao:lets say something about the game..

we dont underesimate vojvodina. we shouldnt. we played 2 years ago against gomel and last year kups kuopion. for sure vojvodina 1 class better those teams.

i dont know too much about vojvodina. i watched the second game against honved in budapest. but i must say i cant understand your game quality and playing style with that game because honved was soo poorr. its not true to have an idea by watchin that game. but all i can say is your team is dangerous in counters.

our team has 3 new players in defence line(exp gk). so players dont know each others very well specially in defence. so we cant play our reall football yet. this is an advantage for ur team. so that i think it will be a tight game in first round. maybe a draw or a win by one for Bursaspor. can go your side too, this is footy.

but i dont see too much chance for vojvodina in second game in Bursa. with a great athmosphere it will be hard for ur team.

have a good night evryone.
Mert, I have similar opinion as yours, hopefully we will win tomorrow, but it will be much more difficult in Bursa. Nevertheless, I expect that our new coach will prepare our players properly, so that they will resist to the pressure of your fans. Then we might have some chances to pass in the next stage..
Anyway, hope we will watch great games from both sides, and let the better one win! :cheers:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Stexman »

Danas, svako od nas koji budemo na stadionu Karadjordje moramo dati svoj maksimum kao sto to ocekujemo i od igraca! Srce na tribine, to treba da nam je moto. Turci su navikli na jaku atmosferu, ali nasima ce to puno znaciti.
Ovu bitku moramo zajedno da dobijemo! Neka nas Karadordje oseti slast jos jedne pobede nad Turcima! :devil:

Vidimo se na tribinama :cheers:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Marcello »

Ne pričaj sa njim - nabodi ga :devil: :mrgreen:

Najjadnije mi je, što se ovi likovi iz Burse predstavljaju, kao da su, u najmanju ruku Real Madrid. Bolje da pripaze, da ne budu neprijatno iznenađeni. Jaki smo, ali stvarno!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od PanonskiFantom »

I meni deluje da su nas malo potcenili,sudeći po izjavama u štampi, komentar na SOS u je bio da im je lista želja bila kao kod Roling Stones-a ili Pepersa. Očigledno je da su nafurani i mislim da svi treba da se potrudimo da sa zapadne tribine ne bude ni minuta tišine. I pored klasične fudbalske demagogije cenim da očekuju lagani prolaz. To može da ide samo nama u prilog i da proradi inat, da damo 150% mogućnosti na terenu i tribinama.
Protiv Honveda mi se svidelo to što smo pratili igru i žviždali svakom njihovom kontaktu sa loptom. Ajde svi da se potrudimo da turcima zagorčamo ovo veče

:cheers: :whip:
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od N13 »

Ja se bojim da smo mi nas malo precenili, pa svi nesto u fazonu "pokidacemo ove turke". Tacno je da su neuigrani, pogotovo zadnja linija... ali stanimo na zemlju ljudi, pa i sami znate da vec dugi niz godina unazad, kad god pomislimo da smo prejaki, bas tada se i razocaramo... Bursa je individualno kvalitetnija, ali verujem da imamo vece srce.

Sto se tice Turaka na forumu, sto se obazirati na njih... to su obicni klinci, koji stadion u zivotu nisu videli, vec kad vide protivnike trce na google, kucaju ime protivnika, traze neki navijacki forum, citaju komentare, al evo ovi Turci dostigli i taj level da se registruju i smaraju...
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od madda fakka »

Ljudi jel ima maxsport opet live stream? Za moje gastarbajtere trazim....
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Toto Riina »

Bilo bi odlično da neko snimi utakmicu, pa kasnije da možemo na miru da je pogledamo.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=FX99wbUHBXk[/video]
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od laki »

Neizlecivi napisao:Turcine sutra da vas doceka i 100 SLANINARA nece vam biti dobro. Koristi google translate jer ne znam da napisem SLANINARI na engleskom. :wink:
BACONEATERS :devil: :rolll:
Slika
Ljubomir1996
Postovi: 291
Pridružio se: Sub Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Ljubomir1996 »

madda fakka napisao:Ljudi jel ima maxsport opet live stream? Za moje gastarbajtere trazim....
Možeš gledati RTV1 preko neta...
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od DUB »

Toto Riina napisao:Bilo bi odlično da neko snimi utakmicu, pa kasnije da možemo na miru da je pogledamo.
Bice snimak na RTS2 u 23:24 po programskoj semi.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od trelos gia fcv »

N13 napisao:Ja se bojim da smo mi nas malo precenili, pa svi nesto u fazonu "pokidacemo ove turke". Tacno je da su neuigrani, pogotovo zadnja linija... ali stanimo na zemlju ljudi, pa i sami znate da vec dugi niz godina unazad, kad god pomislimo da smo prejaki, bas tada se i razocaramo... Bursa je individualno kvalitetnija, ali verujem da imamo vece srce.
SUŠTINA.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
Joe
Postovi: 109
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post od Joe »

Nadam se da nije opet pušteno u prodaju manje karata za istok zbog bezbednosti. :roll:
Zaključana tema