Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by ФКВ »

Bice vremena u ligi da omladinci igraju, sad ako ubacimo omladince stariji igraci Burse bi ih unistili iskustvom.
Hteo bih samo da dodam da sam ja licno imao iskustva igranja sa mnogo starijima igracima i znam da to nije bas toliko jednostavno.
To sto su se oni dobro pokazili dok su igrali za omladince ne mora NISTA da znaci. Pa koliko znate igraca koji su obecavali
mnogo dok su igrali za mladje kategorije pa na kraju nista nisu napravili..
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by playmaker »

Naravno, nisam ni mislio sve i odjednom po Mihinom reprezentativnom receptu. :greenbutt:

Ali evo Radoja i Poletanovic su iskusniji za ono sinoc, za mene su skroz zadovoljili pogotovo Radoja, Polet se kasnije gubio malo ali zato je i zamenjen, nista strasno.

Radoja,Poletanovic,Nastic,Gacinovic,Milinkovic-Savic itd ne smeju da nestanu zbog grejanja klupe limitiranim igracima tipa Kaludjer itd.
U onakvim utakmicama kao sinoc jos i djene djene ali da u nasoj tuznoj ligi ti momci nemaju minutazu to bi bilo pogubno!

Zato treba postaviti pitanje da li nama uopste trebaju Kaludjerovic,Babovic,Zuka(vidim danas se pominje) i slicni, koliko to kosta, da li oni nama trebaju sta nam donose sta "odnose".

Ne zelim da zavrsimo kao Zvezda a krenuli smo tako nismo ni svesni!

Mozda sam skrenuo sa teme ali imamo dosta mladih perspektivnih igraca kojih cemo se bojim se odreci olako.


Momci hvala vam za sinoc jos jednom, u Turskoj srce na teren i do sada pa sta god da bude uzdignute glave nazad u NS a bice vremena, cekamo ih dogodine! :twisted:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by PanonskiFantom »

Jel zna neko kolko novca je prikupljeno za našeg brata Stoleta?
Vise nista nije isto!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by KoKanidja »

Штета што голман прави онакву грешку у задњим секундама. фали и даље тај победнички менталитет.
Не сме да нам гол виси у ваздуху јеботе код куће у задњим секундама, то је недопустиво.
Недопустиво је да наш цео тим стоји у 10 метара и да се они ту играју главом у казненом простору у неколико ситуација на крају после корнера. Пре њихоог другог гола исто је био корнер после којег срећом нисмо примили гол.
Ужас на крају иако је резултат релативно реалан, на крају сам се осећао као да је било 0:5.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Passion »

Сада хладне главе могу да пишем, тако да ево неки коментар о утакмици и од мене. Као прво, у првих пар минута се видело да су их мало више респектовали него што треба(онај део на почетку кад нисмо могли лопту да им узмемо и оставили смо им доста простора на средини). Након тога, мислим након оне прве шансе за нас кад је била гужва у 16, мислим да су момци схватили да апсолутно могу да им парирају из једног простог разлога. Јесу они квалитетнији, али у овом тренутку они имају само више индивидуалног квалитета, јер се јако добро могло видети у многим ситуацијама да нису уиграни и да је за њих ово стварно почетак сезоне. Немам буквално ништа да замерим ниједном играчу ништа осим Полетановићу. Од 1 до 10, одиграо је за неку бедну 6. Шећкање, незаинтересованост....у оваквом мечу недопустиво и незамисливо. Абубакар исто испод свог просека, мада и добро је био чуван. Шкулетићу(касније Калуђеровићу) су Турци оставили много више простора неко Абубакару, што је било и за очекивати. Да ли је био пенал или не...не знам, али свакако да с обзиром како је ш(с)кот судио целу утакмицу, апсолутно је било јасно да ће оно окарактерисати као пенал. Тако да, могли су и наши мало да укључе мозак и припазе. Калуђеровић ме је позитивно изненадио с обзиром да сам био против његовог доласка. Има много, много боље кретање од Шкулетића. Центаршут за Абуо је био вансеријски, и то добро обратите пажњу одакле је упућен. А Север...шта рећи...да није било Северозапада мислим да би се само Турци чули. Оно што ме је изузетно обрадовало је да се тај Северозапад све више и више шири. Бога ми синоћ је Запад био активан до половине трибине, значи да није био само онај део до Севера. Све у свему, могли смо синоћ видети да Бурса уопште није непремостива препрека и да имамо реалне шансе за пролазак и даље. Играј Вошо - растури их све!!! 8)
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by the Gari »

Ja zadovoljan! Igra, atmosfera, sve je bilo poprilično lepo iz mog ugla. Bio sam na stadionu prvi put posle nekoliko meseci i bio napaljen k'o popozdeo. Ne znam, ja sam nekako napravio u glavi sliku da su ovi baaaš bogat i jak klub (dobro, ovo prvo je činjenica) i da mi samo treba da pokađemo muda i da ću ja biti zadovoljan. A mislim da smo ih dobro stisli nekoliko puta, da smo igrali, trčali, krljali... Ja to najviše volim da vidim. Doživeli smo da Sebastijan Frej na našem stadionu odugovlači igru kao da je Damir Kahriman. Naravno, taj gol na kraju i sve oko toga (kako je to KoKanidja objasnio) jeste malo sve pokvario. Posebno što se to stalno ponavlja da na važnim utakmicama primamo golove iz penala (nije mi delovalo da je bio penal, al' možda nisam dobro video; ni neću da analiziram snimak, sada je to nebitno) i u poslednjim minutima. Mislim i dalje da su oni veliki favoriti, iskusni su k'o nezdravi, ali i pored ne nekog preteranog rezultata, ja sam danas više ubeđen da mi možemo da ih pobedimo nego što sam to bio pre dva dana.

I da, dajte nam Totenhem :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mert16
Posts: 11
Joined: Fri Jul 19, 2013 2:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Mert16 »

was a cool game. but you were a bit lucky specially in first goal. many said that alivodic is a good player but i didnt see anything on him, only black guy seem a bit good player.

and for the athmosphere, you guys really call it hell and it was great? i am asking this seriously, im not being sarcastic.

well anyway it was our first game, and 5th official game for vojvodina this season. so we already waiting not to play so good, and we saw it last night.

however we were leading 1-0 your team didnt attack too much, they waited for counters. and now score is 2-2 and your team need goal(s) in Bursa. i really wonder if vojvoina still wait for us to attack and fast counters? or they will try to play open football? lets wait and see.

but i dont see any chance for vojvodina in Bursa in front of fans who is hungry for football for months. :)

btw thank you for everything in Srbja, i hope to play with u again soon.
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Stexman »

Mert16 wrote:... many said that alivodic is a good player but i didnt see anything on him,
Dont worry, you`ll see on the next game for shure. Hi will score two times just for you. :cheers:

As for the atmosfere, you know nothing about us so you realy cant understand how great last night was.
Mert16 wrote: but i dont see any chance for vojvodina in Bursa...
Are you shure about that? I would say that our chance is much higher than last night.
:cheers:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Passion »

the Gari wrote:I da, dajte nam Totenhem :mrgreen:
Стрпи се мало, само да отресемо ову буранију! :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Neizlecivi »

Kako mi ide ovaj turcin na zivce, oterao bih ga u 3 lepe. Elem aj da dodam, atmosfera meni slaba, osim posle golova, mislim da nam treba jos ovakvih tekmi da napravimo haos od atmosfere... Momci koji vode sever moraju malo da se zapitaju da li zaista to sto rade i kako rade vredi, posto je ono sinoc bilo sramota...sada ne znem dal njih to dotice ili ne, ali mi je krivo sto stvari idu na to da propadne jedna lepa prica. Sada o tekmi samoj, turci su jaki dosta, misljenja sam da su nas dobrano drzali po svome. Imali smo srece kod tog prvog gola, sto je diglo atmosferu u ekipi pa je drugi gol dosao tako da vide da mogu sa turcima da igraju. Izjednacenje necu da komentarisem, mislim da nema svrhe, prava rec je jebiga... Momcima svaka cast i zelim im samo mnogo hrabrosti i sportske srece u cetvrtak, mene su za ovi sezonu fino obradovali i imace moju punu podrsku do kraja...!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Firmson89 »

Neizlecivi wrote: Momci koji vode sever moraju malo da se zapitaju da li zaista to sto rade i kako rade vredi, posto je ono sinoc bilo sramota...sada ne znem dal njih to dotice ili ne, ali mi je krivo sto stvari idu na to da propadne jedna lepa prica.
Дефинитивно позитивни утисци преовладавају, али овај се свакако не може превидети...Утакмице оваквог ранга пред тако празним севером, све више нам трибина стреми ка дну. Недовољна бројност чак и за кореографију! Елем, не сећам се када сам последњи пут био тако срећан као после нашег 2. гола, момци су пустили муда и притиснули Бурсу и само тако треба наставити у реваншу јер се дефинитивно тада види одређена доза панике и неуиграности код њих. Леп центаршут Калуђера за други гол, морам признати, и наравно све похвале за капитена који трчи као полудео, а гол (случајно постигнут или не :mrgreen: ) је сувишно и спомињати! Све у свему за реванш бих дефинитивно уместо Шкунтелара дао прилику Калуђеровићу јер мислим да има више да пружи, као и Тумбу уместо Полетановића јер је дечко очигледно у паду форме и треба мало да се сабере. Делач и поред грешке на самом крају када је примљен тај несретни изједначујући гол, одаје одличан утисак и има моју подршку. Само храбро момци, за недељу дана да схватите да није Бурса непремостива препрека и да и они умеју да се усеру као људи, тако да има да се игра на гол више! ИДЕМО ДАЉЕ! :cheers:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by nboya »

Neizlecivi wrote:Kako mi ide ovaj turcin na zivce, oterao bih ga u 3 lepe.
A koga ces za sedam dana da zajebavas ako ga sad oteras u 3 lepe
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by gospodinFKV »

nboya wrote:
Neizlecivi wrote:Kako mi ide ovaj turcin na zivce, oterao bih ga u 3 lepe.
A koga ces za sedam dana da zajebavas ako ga sad oteras u 3 lepe
Ponasaju se kao da navijaju za Barsu, a ne Bursu :rolll:

Utoliko ce biti sladje sledeceg cetvrtka :cheers:
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Firmin mali »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=B7rNnj1N ... e=youtu.be[/video]

jos jedan video mojih ruku delo,malo svacega od sinoc,za uspomenu,svi komentar i sve ostalo sto ide uz youtube pozeljno,obavezno gledati u HDu :cheers:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa 2:2

Post by Firmson89 »

Свака част за клип!
5:19 какав тренутак, како се цео запад диже на ноге да испрати акцију! :mrgreen:
Locked