Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Brick Liman »

SIROVOST :gospodin: :cheers: :hurray:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by laki »

English style! 8) Originalnost do jaja, jbno sam odusevljen!! :cheers:
Image
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by KoKanidja »

Да додамо још мало гаса пред Финале :cup:

ПАРИСКЕ КОМУНЕ ВОЛЕ ТЕ !!!

http://www.dodaj.rs/f/36/cd/f5ZNyv/fotografija0122.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dodaj.rs/f/2X/cR/44LpWoKN/fo ... ja0124.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 9285_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dodaj.rs/f/3q/ZR/2k3Jqj6W/fo ... ja0125.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Telep »

Jednostavno i mnogo mocno!! :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by the Gari »

Telep wrote:Jednostavno i mnogo mocno!! :cheers:
:!:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by PanonskiFantom »

Odlično, sve pohvale!! :cheers:
Vise nista nije isto!
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by salefkv »

Mene je lepo tata uzeo za ruku, i odveo na stadion, ali ipak ja sam mladja generacija, ta utakmica igrala se 2006-te, Vojvodina-Bezanija, ne secam se tacnog rezultata ali znam da sam bio na zapadu i da sam vise gledao navijace sa severa nego utakmicu. I dan danas imam ulaznicu sa tog meca, i ne mogu da verujem da posle tolikog divljenja i idealisanja firmasa sa severne tribine nastavim da idem na zapad i istok. Moja prica i nije toliko zanimljiva ali voleo bih sa vama da podelim pricu mog drugara. On je rodjen u Subotici ali se preselio u Novi Sad, ne znam koliko je tad imao godina. Uglavnom, kada je upalio TV u Novom Sadu sticajem okolnosti bilo ja na RTV-u i emitovala se reklama budi novosadjanin navijaj za Vojvodinu. I eto, zbog te reklame je poceo da navija za Vojvodinu :D
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Marcello »

salefkv wrote:Mene je lepo tata uzeo za ruku, i odveo na stadion
Pa, ovo je najdragocenije od svega! Veliko poštovanje za tvog ćaleta! Za to se i borimo, dakle, nemoj "moja priča nije zanimljiva" :cheers: .
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Minja »

Moj brat hteo da vodi dvoje dece na utakmicu, ali mu na blagajni rekli da dete mora da plati punu cenu. Nista gratis, nista popusti, nista familijaran odlazak. Bice guzva i slicne gluposti, neka kupi dete kartu.

Pa nece valjda dete da se napali na Vojvodinu kada na utakmici bude 100 gledalaca!!!?????

F*** da li si ti platio kartu za utakmicu juce?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Junior »

Protiv Honveda(ili Hibsa, ne sećam se) je jedan čovek ušao ispred mene, sa troje dece čini mi se i svi su imali karte, a redar mu je rekao da ubuduće ne mora da uzima karte za decu mlađu od 8 godina.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by madda fakka »

Junior wrote:Protiv Honveda(ili Hibsa, ne sećam se) je jedan čovek ušao ispred mene, sa troje dece čini mi se i svi su imali karte, a redar mu je rekao da ubuduće ne mora da uzima karte za decu mlađu od 8 godina.
A juce ulazim i ispred ulaza i ispala frka jer je jedan covek isto tako vodio 3-4 dece i nisu mu dali da jedno dete udje...
I Bog je Slaninar...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by the Gari »

Junior wrote:Protiv Honveda(ili Hibsa, ne sećam se) je jedan čovek ušao ispred mene, sa troje dece čini mi se i svi su imali karte, a redar mu je rekao da ubuduće ne mora da uzima karte za decu mlađu od 8 godina.
Tako to obično bude, ali juče, koliko sam uspeo da vidim, nisu puštali decu bez karata. Moj drugar je vodio bratića kojeg uvek puštaju, a juče je morao da kupi kartu. Takođe, ispred mene je bio Vasa Mijic koji je čak imao kartu za starijeg sina, ali je morao naknadno da kupi i za mlađeg.

Trebalo bi da postoji neko pravilo kojeg će se uvek držati. Mislim da je jako neozbiljno da tako zezaju ljude. Posebno u kontekstu ove teme ("Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?") jer velik broj nas je počelo dolaziti na stadion upravo s ćaletom. Koliko se sećam, tek sam negde sa 11 ili 12 godina kupio svoju prvu sezonsku kartu. I tako ćaleta privremeno pomerio na Istok. Bio je to ozbiljan generacijski jaz. Mada, sad kad prevrtim tu svoju "istoriju", shvatam da sam u različitim periodima imao sezonske karte za sve četiri tribine na stadionu.
:)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by salefkv »

Minja wrote:Moj brat hteo da vodi dvoje dece na utakmicu, ali mu na blagajni rekli da dete mora da plati punu cenu. Nista gratis, nista popusti, nista familijaran odlazak. Bice guzva i slicne gluposti, neka kupi dete kartu.

Pa nece valjda dete da se napali na Vojvodinu kada na utakmici bude 100 gledalaca!!!?????

F*** da li si ti platio kartu za utakmicu juce?
Zvanicno, dete do 12 godina moze da udje zajedno sa roditeljom sa jednom ulaznicom. Eh sad ne znam kako stoje stvari sa dvoje dece, verovatno treba 2 karte ali za ovo nisam siguran.
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Panucci »

Da se pohvalim i ja na ovu temu...
Imam klinca od 2 godine, i protiv Hibsa je prvi put prisustvovao celoj utakmici...Iako jos uvek ne zna di mu je dupe a di glava, bio je jako vazan, u crvenoj trenerci i majici FK Vojvodina...Svima prica kako "Ide Vuki geda Vosa"...Uglavnom, bio je prilicno zbunjen desavanjima, navijanje kada je bilo na tribini je kulirao, ali je u jednom momentu, dok je na tribini bila skoro potpuna tisina, dreknuo iz sveg glasa "Ajdeeeeeeeeeeeeeeeee Vosaaaaaaaaaaaaa" i napravio facu u fazonu "Hoce igrati ovi ili sta?" :mrgreen:
Elem, "bedijo Vosa" i svi srecni :)
Isao je i na Honved, ali tu mu je vec bilo frka :D

P.S. Flasica na cuclu,sa sokom za bebu je opasan rekvizit i kao takav nepodoban za utakmice, ali smo je prosverali :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by salefkv »

Panucci wrote:Da se pohvalim i ja na ovu temu...
Imam klinca od 2 godine, i protiv Hibsa je prvi put prisustvovao celoj utakmici...Iako jos uvek ne zna di mu je dupe a di glava, bio je jako vazan, u crvenoj trenerci i majici FK Vojvodina...Svima prica kako "Ide Vuki geda Vosa"...Uglavnom, bio je prilicno zbunjen desavanjima, navijanje kada je bilo na tribini je kulirao, ali je u jednom momentu, dok je na tribini bila skoro potpuna tisina, dreknuo iz sveg glasa "Ajdeeeeeeeeeeeeeeeee Vosaaaaaaaaaaaaa" i napravio facu u fazonu "Hoce igrati ovi ili sta?" :mrgreen:
Elem, "bedijo Vosa" i svi srecni :)
Isao je i na Honved, ali tu mu je vec bilo frka :D

P.S. Flasica na cuclu,sa sokom za bebu je opasan rekvizit i kao takav nepodoban za utakmice, ali smo je prosverali :)
Hah, svaka cast :)
Post Reply