1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by DUB »

Ken mahniti wrote:Savrseno me zabole za Toleta i ostala go**a,sutra idem na stadion da pozdravim velike pobednike i jos veceg gospodina Marka Nikolica.A mi ako budemo igrali ovakav fudbal nece musavima ni svevisnji pomoci a ne ona gnjida.Pokazimo sutra da smo gospoda :D
:!:

Sto je neko vec napisao, vece su nam sanse da osvojimo Ligu Evrope nego ovo tzv. takmicenje.
Igrajmo nasu igru, kao sto Marko Nikolic rece, pa sta bude.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Stexman »

Samo opusteno i skupljajmo dokaze!!! Kad tad ce ovaj cirkus u JSL dospeti na sud, pazite sta vam kazem!
A mi cemo da ih sada vec tradicionalno otresamo po BG-u ;) a oni nek se slade namestenim titulama.
Za mene postoji samo jedan sampion bio on zvanican ili ne!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by DUB »

Stexman wrote:Za mene postoji samo jedan sampion bio on zvanican ili ne!
Image

A mogli bi i maje odraditi? 8)
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ogi »

Ljubomir1996 wrote:https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater On this FB page admin said that broadcast will be 90%...
Yeah, he is bullshiting.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by shecky »

E vidite ,ignorisati kradju od sinoc,i ponasati se kao da je sve cool je prilicno pickasto ..
Ti isti glodari su nas opljackali u finalu kupa ,izgleda da su ljudi ovde brzo zaobravni .. omadjijani uspehom na evropskoj sceni.
Sutra ce se nama desiti ono sto se desilo Pazarcima sinoc ,pa ce onda ipak proraditi bes jelte?

Ja jos pre nekoliko godina postavih pitanje .. ako je nama zabranjeno da budemo prvi, zasto onda uopste igramo nasu ligu?
Koliko ja znam postoji mogucnost da se jedan klub takmici u tudjoj ligi kao sto je valjda i Vaduz radio.. ko nam brani?
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by King »

Planirao sam da dodjem na utakmicu večeras,ali posle one kradje sinoć mi se ne ide uopšte.Zbog čega da idem i da trošim pare?Koja je svrha ove lige? Lepo ću gledati samo evropske utakmice i tamo ćemo pokazati ko smo i šta smo, treba da stavimo akcenat samo na LE. Stvarno skandalozno sudjenje, Bajern bi bio treci u nasoj ligi,više bih voleo da živim u Albaniji nego u ovoj smrdjivoj korumpiranoj drzavi, nek se blizanci smenjuju i neke se lože i ovako će ispadati od konobara iz Irske, a Tole i Vučić neka stave prst na čelo...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by DUB »

Taman jedno slobodno mesto za Ziku, on nas podrzava i simpatise.
Znate, on je alkoholicar, ne znam dal sam va to vec pricao?
:wink:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by FCVNS »

King wrote:Planirao sam da dodjem na utakmicu večeras,ali posle one kradje sinoć mi se ne ide uopšte.Zbog čega da idem i da trošim pare?Koja je svrha ove lige? Lepo ću gledati samo evropske utakmice i tamo ćemo pokazati ko smo i šta smo, treba da stavimo akcenat samo na LE. Stvarno skandalozno sudjenje, Bajern bi bio treci u nasoj ligi,više bih voleo da živim u Albaniji nego u ovoj smrdjivoj korumpiranoj drzavi, nek se blizanci smenjuju i neke se lože i ovako će ispadati od konobara iz Irske, a Tole i Vučić neka stave prst na čelo...
Ekipa je zasluzila podrsku na svakom frontu,pa i u ovoj cudnoj JSL,nema izgovora za nedolazak...a odlasci na gostovanja vec zavise od avanturistickog duha pojedinca koji navija za klub...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Helm »

Da li neko zna posto su karte?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by laki »

Dolazite zbog ljubavi prema Vosi veceras a ne zbog toga sto imamo ili nemamo sanse da osvojimo titulu ove sezone! Dolazite jer nam je sto godina kluba, jer igramo bolji najbolji fudbal u proteklih ko zna koliko godina i treba se zahvaliti igracima i treneru na tome. Kako neko moze tako sebicno da razmislja i da se u opste pita zasto da dolazi veceras na utakmicu protiv Donjeg Srema??! Treba, bre, da napunimo stadion svaku tekmu koju igramo na Karadjordju isto kao i protiv Burse. Krivo mi je samo sto je ona navijacka tribina onoliko velika, trebalo bi ogradu na zapadu pomeriti jos prema severu da se prosiri ta tribina za barem 20 metara i taj cosak da pripada zapadu. Treba skinuti ogradu na istoku kojom je ogradjen boks, gostujuce navijace slati na tribinu sa semaforom a mi ako smo pametni i normalni treba da napunimo tih 2500 hiljade odnosno 4000+ hiljada na zapadu svaku utakmicu zbog nas samih, zbog nase Vose koja ove sezone zaista dominira kao Barsa, zbog trenera Nikolica koji nam je pruzio toliko radosti koliko ostali nisu u proteklih ko zna koliko godina... Vidimo se veceras na Karadjordju!
Image
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by DUB »

Helm wrote:Da li neko zna posto su karte?
http://www.fkvojvodina.rs/2013/08/stara ... u-od-2030/
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Helm »

Hvala. :cheers:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Ken mahniti »

FCVNS wrote:
King wrote:Planirao sam da dodjem na utakmicu večeras,ali posle one kradje sinoć mi se ne ide uopšte.Zbog čega da idem i da trošim pare?Koja je svrha ove lige? Lepo ću gledati samo evropske utakmice i tamo ćemo pokazati ko smo i šta smo, treba da stavimo akcenat samo na LE. Stvarno skandalozno sudjenje, Bajern bi bio treci u nasoj ligi,više bih voleo da živim u Albaniji nego u ovoj smrdjivoj korumpiranoj drzavi, nek se blizanci smenjuju i neke se lože i ovako će ispadati od konobara iz Irske, a Tole i Vučić neka stave prst na čelo...
Ekipa je zasluzila podrsku na svakom frontu,pa i u ovoj cudnoj JSL,nema izgovora za nedolazak...a odlasci na gostovanja vec zavise od avanturistickog duha pojedinca koji navija za klub...
+1 :cheers:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by kej »

Videćemo večeras da li je Nikolić pronašao lek za našu najveću boljku prošle sezone- probijanje bunkera. Bursa jeste 1000 puta jača od Donjeg Srema, ali ovo je sasvim neki drugi tip utakmice. Koliko smo samo bodova prošle sezone prosuli jalovo napadajući te JSL bunkere.. Nadam se da je trener dobro pripremio ekipu za ovakve utakmice, biće ih dvadesetak u sezoni. Važno je i posle dužeg vremena pobediti u prvom kolu. Momci zaslužuju jednu respektabilnu posetu!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Chana »

kej wrote:Momci zaslužuju jednu respektabilnu posetu!
RED JE DA MOMKE NA STADIONU ZATEKNE ZASLUŽENA ATMOSFERA :!: :!: :!:

Odlazak Abua ne treba shvatiti tragično, pa ni ono "dečije objašnjenje" dato tim povodom...
Za prvo je najveća žal što nije ostao još par nedelja, a za :frown: (ovo drugo) žalim što nas tretiraju kao da smo maloumni ili na nivou 4-godišnjaka. Bar da smisle neko "pametno" objašnjenje...

NE TREBA KVARITI OVAJ SPORTSKI TRENUTAK, NEKA STADION ODZVANJA OD APLAUZA I SKANDIRANJA :!:

Budimo svi na nivou ovogodišnjih igara naših momaka u kvalifikacijama za LE :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked