Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by kowalski »

Image
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Red Marquis »

Boske87 wrote:Najbrži ban u istoriji :D, čergar jedan našao da soli pamet
Takve volem!
Muka mi je od ovih što nas simpatišu, lepše mi je da me mrzi onaj koga mrzim :D
Io odio Belgrado
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by kowalski »

Image
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by gospodinFKV »

Image

To je sve sto imam da kazem!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by DUB »

Vlado Capljic na SOS kanaliziji: "Super Jelen Liga"!
:rolll: :rolll:

Image

Za mladje, koji nisu upoznati sa likom i delom doticnog,
lik i delo doticnog:
Image
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Milan »

Boske87 wrote:@Zika Pavlovic
Verujem da nisi došao da provociraš, da si dobronameran ali moraš da shvatiš ogorčenost ljudi ovde, ponekad idemo u krajnost ali to je opravdano s obzirom šta nam rade. Svima je kratak fitilj jer smo oguglali na ovakve utakmice blizanaca, krađe na štetu svih drugih timova a najviše Vojvodine jer smo po kvalitetu najjači. Nivo tolerancije je 0. Ako si ti kao navijač partizana, odnosno nkp kako ga mi zovemo (jer idemo u krajnost :mrgreen: ), shvatio kakav je sistem ,ako ti se smučilo onda moraš da shvatiš da je kod nas 1000x veće gađenje. Razumem ja navijačku strast i opredeljenost, nkp je tvoj klub izbora od detinjstva i to poštujem ali na ovom forumu ili bilo kom drugom mestu nećeš moći voditi "politički korektnu raspravu" sa navijačima Vojvodine jer smo dva različita sveta, jednostavno prejake su emocije u igri. Emocije nepravde i nemoći koje ne možeš da shvatiš ako ih i sam nisi doživeo, a nisi. Kada preživiš jedno finale kupa 2011, kada ti sopstvena uprava ustukne pred državnim moćnicima iz vašeg kluba, kada vas budu krali u situacijama kada im to uopšte ne treba, kada vam sudi deklarisani grobar sa fejsa, kada si konstantno u manjini i osećaš se kao da ploviš u brodu/državi ludaka itd itd, mogao bih ovako do sutra ali shvataš poentu.
Pisanjem na ovom forumu nećeš ispraviti krive Drine, ako baš imaš želju idi na neki forum nkp pa tamo iznosi svojem verujem iskrene stavove, prosvetli druge ljude jer smo mi odavno svesni svega. Ovako samo praviš kontra efekat, ljudi te napadaju u čoporu jer personifikuješ "neprijatelja" tj klub koji je zajedno sa crvenom sestricom uništio fudbal u Srbiji. Toliko od mene
Lepo pojasnjeno!

p.s. Ko je i zbog cega banovan?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Milan wrote:p.s. Ko je i zbog cega banovan?
Ma dosao neki cigan da nas napusava kako smo provincijalci i jadnici, kao oni nas podrzali nakon onog finala kupa a mi kompleksasi ih i dalje mrzimo i tako te price. nisi Nista propustio, ne brini.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by zukenp »

Sta reci posle onog juce?! NIsta !Ocekivano,desava se decenijama.Ne mislim sad da je ovo bilo nesto protiv naseg kluba(ko sto ovi nasi kukaju) vec je bilo za neki drugi klub.Cak i da niko sudijama nije dao nalog ni za sta ,oni bi opet okrenuli na partizanovu vodenicu!Iz navike,zato sto misle da to tako mora i moze,zato sto ih niko ne kaznjava!Pa onda veciti kukaju u evropi sto je ovako sto je onako!Pa zato sto ne igrate po istim pravilima tamo i ovde!Ne mozete da se naviknete.NIste ni svesni da vam samo steti,sve ste gori i gori,i to prevashodno zato sto brzo ispadate iz evrope i onda nemate para ,pa morate da prodajete sve zivo!Kad sam video koji tim nas izlazi na teren,uplasio sam se katastrofe,ne zbog jakog partizana ,nego zbog nekoliko mladih igraca(bihorac,zupic, kadric,svi igrali za omladince i plasirali se ove god u super ligu).Ali dzaba sam se plasio ,ovi su srcem i borbenoscu ,pa i hrabroscu ,uspele da nadomeste nedostatak iskustva i kvaliteta.Nedelju dana smo pre meca otisli za BG.Svi su trenirali ,i onih hajdukovih 8 igraca i teneri.I kao na sam dan se sazna da ne mogu da igraju?!Za to bi neko iz uprave morao da odgovara da smo normalan klub i normalna zemlja!Da su jos oni igrali,mislim da bismo prisustvali najvecem iznenadjenju sezone!
Ako sad ne osvojite ligu(bez obzira na sudije i na filijale),onda stvarno ne znam kad ce te!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Boske87 »

Na stranu politika ali svaka čast pazarcima, sjajan doček igrača u 3h ujutru
[video]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 4ZNzK6Hmjc[/video]
Evo zašto nama trebaju fudbalski centri a ne lažni stogodišnjaci i ostali klubovi iz kruga dvojke koji ne skupe ni 300 duša na stadionu. Sinoć su i Nišlije zaigrali pod reflektorima :cheers:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Firmson89 »

Boske87 wrote:Sinoć su i Nišlije zaigrali pod reflektorima :cheers:
И то колико сам приметио, завршен им је стадион и она трибина на спрат и изгледа одлично! Међутим кренуше узлазном путањом, а онда их узео СНС и лако је могуће да ће сад бити лизања са циганима.. Навијачки гледано Ниш лепо напредује, само кад би их и клуб у томе испратио.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Svaka cast za docek i za igru sinoc na JNA.
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Mg »

Fudbal iz doba kolere
http://www.sportske.net/vest/prva-stran ... 40660.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"I BOJE SE, jer si totalno drugačiji od SVIH, jer si ti stalna opasnost za NJIH, nešto si novo, a ne znaju ŠTA!"
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by zukenp »

Mg wrote:Fudbal iz doba kolere
http://www.sportske.net/vest/prva-stran ... 40660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"Zvezdino saopštenje je samo jauk što pozicija nije
obrnuta, oni bi hteli malo te super moći da osvajaš
beznačajne titule i lažeš sebe kako je svet u najboljem
redu."

Au kako covek pogodi u sredinu i sustinu zvezdinog problema!

A sto se tice doceka,ne slavimo mi poraze,da neko ne shvati pogresno :).Slavimo hrabru i borbenu igru igraca koji nikad zajedno nisu igrali i koji su bili na milost i nemilost sudija,a takodje i bez zamene.
Borbenost -to jesve sto trazimo!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... eni-sudija" onclick="window.open(this.href);return false;
Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije Dušan Mrakić rekao je da podnosi ostavku na tu funkciju jer ništa nije učinjeno da se promeni stanje u sudijskoj organizaciji, iako je dobio takva obećanja.

"Podnosim ostavku na mesto potpredsednika FSS. Više puta sam ukazivao
gospodinu Tomislavu Karadžiću da Srbija neće imati ni kvalitetno ni korektno prvenstvo sve dok se ne sredi stanje u sudijskoj organizaciji", rekao je Mrakić.

On je naveo da je na mesto potredsednika došao zbog promena pojedinih članova sudijske komisije, ali da obećanja koja je dobio od predsednika FSS Tomislava Karadžića nisu ispunjena.

"Moj dolazak na mesto potpredsednika kao bivšeg sudije, bio je vezan za promene pojedinih članova sudijske komisije i predsednika sudijske organizacije. To sam tražio ne iz ličnih, nego iz profesionalnih razloga, jer po mišljenju fudbalske i stručne javnosti svoj posao ne rade dobro. Nažalost, iako sam od Karadžića dobio takva obećanja, ništa nije učinjeno da se ovo stanje promeni", naveo je on.

Mrakić je rekao da su događaji u prvom kolu Super lige logična posledica stanja u Sudijskoj komisiji.

"Nedavno sam na Izvršnom odboru FSS ponovo izneo primedbe na račun Sudijske komisije. Posebno sam istakao da se u najelitnijoj grupi od 12 sudija nalazi sedam iz Vojvodine, kao i da su od šest članova sudijskog odbora trojica iz Vojvodine. Siguran sam da to nema veze sa Vojvodinom već Karadžićem, koji u tom delu fudbalske organizacije ima najveći uticaj. Nažalost i događaji u prvom kolu Superlige su logična posledica takvog stanja", rekao je Mrakić.

On je dodao da kao potpredsednik FSS "više ne želi da učestvuje u tome, dok se ne izvrše korenite promene u Savezu i sudijskoj organizaciji".

Fudbaleri Partizana pobedili su u prvom kolu ekipu Novog Pazara sa 4:3, a utakmicu su obeležile sumnjive odluke sudije Vladimira Nedeljkovića.
Potvrda iz vrha onoga sto vec znamo.
Locked