1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ogi »

MiSmoFKV! wrote: Ako si vec zaboravio, Bilbija je na svom poslednjem mecu(ne racunajuci ovu) imao gol i asistenciju.
Pa sta? Moj stav je da on nema kvalitet za Vojvodinu kao ni Skuletic. I corava koka...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Schteph_F89 »

Ajde iskulirajte pre nego sto napisete nesto. Sta ste mislili da cemo svaku utakmicu da dobijamo??? Ajde JEDNOM da podrzimo klub i kad ne ide! Nisam gledao utakmicu ali se moze zakljuciti da smo imali dosta sansi, i to je napredak u startu u odnosu na proslu sezonu...nismo cak ni izgubili,igraci su se verovatno i malo iscrpili posle SJAJNOG starta! I meni je muka od citanja komentara tipa izgubicemo od Serifa,propala sezona itd... A bogami i mi smo malo poleteli...
Last edited by Schteph_F89 on Sun Aug 11, 2013 10:38 pm, edited 1 time in total.
vdn slaninar
Posts: 1022
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by vdn slaninar »

ovo je vec mucno,opet rasprodaja bodova na karadjordju.mnogo smo energije potrosili na abua,a pisao sam ranije da ga zaboravimo i usmerimo sve snage na donji srem.steta, idemo dalje,podrska igracima.
Last edited by vdn slaninar on Sun Aug 11, 2013 10:43 pm, edited 1 time in total.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ФКВ »

Schteph_F89 wrote:Ajde iskulirajte pre nego sto napisete nesto. Sta ste mislili da cemo svaku utakmicu da dobijamo??? Ajde JEDNOM da podrzimo klub i kad ne ide! Nisam gledao utakmicu ali se moze zakljuciti da smo imali dosta sansi, i to je napredak u startu u odnosu na proslu sezonu...nismo cak ni izgubili,igraci su se verovatno i malo iscrpili posle SJAJNOG starta! I meni je muka od citanja komentara tipa izgubicemo od Serifa,propala sezona itd...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8[/video]
Ja mogu samo da kazem da sam razocaran. Iskreno sam verovatno da ove sezone mozemo da uradimo nesto!
Daleko od toga da nemamo sanse da prodjemo serif kao sto neki pricaju, ali mi od treceg mesta necemo odmaci..
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by gospodinFKV »

Schteph_F89 wrote:Ajde iskulirajte pre nego sto napisete nesto. Sta ste mislili da cemo svaku utakmicu da dobijamo??? Ajde JEDNOM da podrzimo klub i kad ne ide! Nisam gledao utakmicu ali se moze zakljuciti da smo imali dosta sansi, i to je napredak u startu u odnosu na proslu sezonu...nismo cak ni izgubili,igraci su se verovatno i malo iscrpili posle SJAJNOG starta! I meni je muka od citanja komentara tipa izgubicemo od Serifa,propala sezona itd...
:cheers:

Upravo to. Ne bih se slozio sa tobom, da nemamo Nikolica za trenera. Stvarno treba imati snage i probiti bunker, a igraci emotivno potroseni posle onakvog izbacivanja Burse. Neko je odvalio da nemaju pobednicki mentalitet. Da nemaju, Evropska avantura bi se zavrsila iskljucenjem Nastica u Novom Sadu. Imam puno poverenje u Marka Nikolica, i siguran sam da se ovakav rezultat nece ponoviti...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by MiSmoFKV! »

Schteph_F89 wrote:Ajde iskulirajte pre nego sto napisete nesto. Sta ste mislili da cemo svaku utakmicu da dobijamo??? Ajde JEDNOM da podrzimo klub i kad ne ide! Nisam gledao utakmicu ali se moze zakljuciti da smo imali dosta sansi, i to je napredak u startu u odnosu na proslu sezonu...nismo cak ni izgubili,igraci su se verovatno i malo iscrpili posle SJAJNOG starta! I meni je muka od citanja komentara tipa izgubicemo od Serifa,propala sezona itd...
Slazem se sa napisanim, a i ne zaboravite da su ovi igraci, pre tri dana igrali u turskoj, i ocigledno je da nisu bili 100 posto spremni. Ne zaboravite da smo poslednju sezonu koju smo dobro odigrali, na pocetku sezone igrali 0-0 sa jagodinom.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Passion »

Уопште нисам разочаран, играо се фудбал, није хтела у гол...и шта сада? Једино што ме иритира јесте Билбија коме се дефинитивно треба захвалити и предати му папире. Промаши Калуђер и тај пенал...али с обзиром какав је био пенал и боље што га нисмо дали. Све у свему...ЈАВНИ СЕРВИР ЛИЗАЋЕ НАМ ДУПЕ, НАША ВОША УЛАЗИ У ГРУПЕ!!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Boske87 »

Ja bih se zabrinuo da smo dobili :mrgreen: , bolje sezone smo uvek počinjali sa remijem 0-0. Čudi me samo što je Kaluđerović izveo penal, znam da je Vranješ bio napolju ali opet
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by kowalski »

Cujem da je i Nastic danas zacementirao mesto, na tribinama.
Image
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Nevernik »

ФКВ wrote: Ja mogu samo da kazem da sam razocaran. Iskreno sam verovatno da ove sezone mozemo da uradimo nesto!
Daleko od toga da nemamo sanse da prodjemo serif kao sto neki pricaju, ali mi od treceg mesta necemo odmaci..
Jebiga, nista onda. Da se razilazimo. Jos jedna propala sezona. Luzeri. Covek je sve ukapirao posle jedne utakmice. I to dok je gledao prenos na Mozzart sajtu.

Sto ja volem ove nase prelaze.
Pre dva dana osvajamo triplu krunu a danas vec ispadamo iz lige.

Nije to bilo lose veceras.
Stara boljke ostaju (za sada). Domaci teren, bunker, niko ne zna da zabije gol osim Abua.
Samo sto Abua vise nema.

Po meni mozda je i bolje ovako.
Smatram da je ulazak u grupe od neizmernog znacaja za klub.
Tako da bolje da izgubimo koji bod u prva dva kola nego da udjemo u meceve protiv Serife dok smo u oblacima.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3869
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Red Marquis »

Moglo se do pobede, ali sad je jasno i vrapcima valjda da Škuletić i Bilbija nisu kadar za Vojvodinu, čak ni u mečevima TSL lige. Penal po meni prestrog, ali sačekaću snimak. Kaluđer šutirao njonjavo i živu loptu mu skinuo golman.
Kowalski, Nastić uopšte nije bio loš. Naravno, Leković je bolji igrač, ne znam šta je s njim, nije ga ni na klupi bilo?
Io odio Belgrado
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Marcello »

Hmmm...konačno igra, koju nisam gledao još od Šauline generacije, a to znači - napad za napadom, svih 90 minuta. Iskreno se nadam, da smo svu nesreću, makar za ovu polusezonu, ispucali na današnjoj utakmici.

Vidim, većina napada Škuletića i Bilbiju. Danas sam se, definitivno, uverio, da Bilbija nema kvalitet za Vojvodinu (za Škuletića se podrazumeva). Međutim, ima jedna stvar koje počinjem da se pribojavam, a to je, da taj, toliko hvaljeni Nastić nikad neće postati igrač. Njegova svaka, ali svaka lopta ide na sigurno - u nazad. Nijedan proboj, ma ništa! Mislim da dečku nedostaju m..a, a to se je jako ozbiljan problem. Eh, da, broj njegovih godina ne priznajem kao opravdanje, jer ova liga ima toliko nizak kvalitet, da maltene i dobar kadet može da bude vođa prosečne ekipe.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Passazir
Posts: 41
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Passazir »

ФКВ wrote:
Schteph_F89 wrote:Ajde iskulirajte pre nego sto napisete nesto. Sta ste mislili da cemo svaku utakmicu da dobijamo??? Ajde JEDNOM da podrzimo klub i kad ne ide! Nisam gledao utakmicu ali se moze zakljuciti da smo imali dosta sansi, i to je napredak u startu u odnosu na proslu sezonu...nismo cak ni izgubili,igraci su se verovatno i malo iscrpili posle SJAJNOG starta! I meni je muka od citanja komentara tipa izgubicemo od Serifa,propala sezona itd...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8[/video]
Ja mogu samo da kazem da sam razocaran. Iskreno sam verovatno da ove sezone mozemo da uradimo nesto!
Daleko od toga da nemamo sanse da prodjemo serif kao sto neki pricaju, ali mi od treceg mesta necemo odmaci..
Vratio sam se sa stadiona i stvarno mi nije jasna ova kolicina gorcine koju neki ispoljavaju.

Da ne grsim dusu ali cini mi se da niko od vas nije gledao utakmicu. Igrali smo dobro, sve vreme napadali, imali bezbroj sansi koje je lakse promasiti nego pogoditi. Sremci su imali srece da ih lopta pogadja kada su vec svi mislili da ulazi u gol, a kasnije krecu sa klasicnim seljackim izlezavanjem. Penal necu da komentarisme posto nisam dobro video situaciju.

Da li je moguce da vam nije vazna pobeda od pre samo 3 dana i da svi vec dizete ruke od kluba posle prvog neresenog rezultata. Ej, NERESENOG! Pa ti momci su doputovali u petak vece a vec danas su trcali kao lavovi. Takve stvari su meni bitne i zato ih dans jos vise cenim a sreca ovaj put stavrno nije bila na nasoj strani. Sta mislite da ce oni turci dici ruke od Burse posto ih je izbacila ekipa realno slabija i 10 x siromasnija? E pa nece, doci ce ih opet 25000 i bice glasni kao i uvek.

Moja podrska i za igrace i za trenera.

PS

Namestena utakmica? FKV previse mracis.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by playmaker »

Napad za napadom, sansa za sansom ali jednostavno ne ide!

Podrska momcima i Nikolicu, falice nam Abu bojim se dosta... :frown:

p.s. Hvalio sam Nastica prvi priznajem ali ovo danas... mali skupi petlju majku mu!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by kowalski »

Red Marquis wrote: Kowalski, Nastić uopšte nije bio loš. Naravno, Leković je bolji igrač, ne znam šta je s njim, nije ga ni na klupi bilo?
Nisam gledao, preneli mi sa stadiona.

"Deca" godina kao sto su on i ostali nasi, po prosecnim evropskim ligama kidaju, donose prevagu i resavaju utakmice. Ne ocekujem da on i Poletanovic i ostali klinci budu glavni, ali nesto vise od 30 lopti prvom do sebe unazad se podrazumeva.
Image
Locked