1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Locked
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by lesa »

Sve u svemu solidna utakmica. Momci su trcali, trudili se i nema im se sta zameriti. Vrati ce nam se ovi promasaji od veceras protiv totenhema :D
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Само Војводина »

Ja već zaboravio kakve su to porođajne muke sa TSL bunkerašima... Razmazila me Evropa totalno...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Neizlecivi »

ФКВ wrote:Budimo realni, Vojvodina realno nema pobednicki mentalitet i to je nesto sto ne moze da se kupi. Nikolic je dosao i dosta toga je promenio na bolje, ali mi nikad necemo biti sampion zato sto nasi igraci u glavama nisu sampioni!
ФКВ wrote:Pa mi namestenu utakmicu ne mozemo da dobijemo. :frown:
Pun mi je da ne kazem sta onih koji sede kuci i kuckaju. Koja namestena tekma sta pricas ti? jesi gledao? Nemoj ni pisati ako ces da pljujes samo molim te. Penal je bio, igrali smo dobro, jbg nije htela u gol,a momcima nemamo sta zameriti! KRAJ.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Firmson89 »

Добро смо играли - то највише боли! Живце сам апсолутно изгубио, а после промашеног пенала одмах упутио ка излазу, али сам се ипак сабрао и остао да аплаудирам момцима који су ми пре 3 дана дали разлог да исто толико дана пијем! :D Нисам кренуо напоље због њих, већ наше среће. 28 шутева на гол колико сам чуо, око 15 корнера, притискали смо их константно али једноставно није хтела лопта да уђе! Можда је и добро то у неку руку, мало да нас охлади пред плеј-оф да се не умислимо превише. Али ова наша лига је једноставно створена за кидање живаца, па мислим да нисам у претходних месец дана псовао колико сам у претходна 2-3 сата, кад су са излежавањем почели мајку ли им безобразну ј**ем! Вриште, хватају се за ноге, урличу, као да сам ратни филм дошао да гледам, а не фудбал. Након свега ништа ново, настављамо традицију играња нерешено прво коло код куће, али добро. Одморите мало момци, биће боље већ на Вождовцу, а онда памет у главу па да одмеримо снаге са Шерифом!

П.С. Настићу мора то сигурније мајку му, тргни се!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Junior »

Meni se čini da je Leković dobio crveni u poslednjem kolu prošle sezone... Nisam siguran, možda grešim.

Ja nisam ni najmanje razočaran, ovo je jedna od onih utakmica kad lopta neće u gol pa da ga j*****. Ne pamtim kad smo ovoliko šansi stvorili, Škule prečka i stativa (sa metar i po), Bilbija sa iste udaljenosti ceo gol promašuje, a na sve to i njihov goša odlično branio.
Penal je u najmanju ruku smešan, jer je sudija prvo odmahnuo rukom kad je naš pao, a posle se predomislio i svirao penal. Da se nije predomislio Nikolić bi lagano bio isključen jer je, nakon što je sudija prvo pokazao da nema penala, ušao 3-4 metra u teren. Kaluđer šutira k'o žena i to je to.

Opustite se ljudi, ništa strašno, bolje sad da se ispromašujemo nego protiv Šerifa. :cheers:

edit: Ipak Leković nije isključen na poslednjoj utakmici prošle sezone, ne znam zašto nije bio danas ni na klupi...
Last edited by Junior on Sun Aug 11, 2013 11:18 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by fare »

Junior wrote:Meni se čini da je Leković dobio crveni u poslednjem kolu prošle sezone... Nisam siguran, možda grešim.

Ja nisam ni najmanje razočaran, ovo je jedna od onih utakmica kad lopta neće u gol pa da ga j*****. Ne pamtim kad smo ovoliko šansi stvorili, Škule prečka i stativa (sa metar i po), Bilbija sa iste udaljenosti ceo gol promašuje, a na sve to i njihov goša odlično branio.
Penal je u najmanju ruku smešan, jer je sudija prvo odmahnuo rukom kad je naš pao, a posle se predomislio i svirao penal. Da se nije predomislio Nikolić bi lagano bio isključen jer je, nakon što je sudija prvo pokazao da nema penala, ušao 3-4 metra u teren. Kaluđer šutira k'o žena i to je to.

Opustite se ljudi, ništa strašno, bolje sad da se ispromašujemo nego protiv Šerifa. :cheers:
Znaci precka i stativa i promaseni penal ? :frown: E stvarno smo baksuzi :x .
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by kowalski »

Dobro, eto hiljaditi put smo zakljucili da su Bilbija i Skuletic retardi za Borac i Zetu, ali cemo se i dalje nadati da ce nekad dati gol.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Turija »

Bolje što nismo dali gol iz tog penala (video sam ga na RTV).
Golman gostiju je opet junak utakmice, što znači loše smo šutirali (i kad pogodimo okvir gola).Već viđeno.
Ja sam ovde bio napisao da smo i u Turskoj loše šutirali. Osim gola Kaluđerovića, sve su se ušunjale u mrežu Freja.Čovek, verovatno, nikad neće zaboraviti ove 2 utakmice i ta naša 4 gola (čak i Abuov u NS - ne verujem da će ga Abu nekad ponoviti; iz onakve situacije glavom u malu mrežu - velemajstorstvo ili sportska sreća?).
Činjenica je da smo napravili igru, ali se mora srediti taj šut i to kod svih naših igrača.
Video sam večeras na RTV pregledu ove utakmice šta se sve mašilo.More amaterskih šuteva, od svih koji su se se našli u prilici za šut :oops:
Last edited by Turija on Sun Aug 11, 2013 11:21 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by shecky »

Aaaaaaaaaa! :(

I jesam besan i nisam.. jesam zato sto ne mogu da verujem da uvek moramo da zaseremo..
Sa druge strane nisam jer smo igrali dosta dobro ,ne bas fantasticno,previse smo silovali desnu stranu..

Nikolic je kasnio sa izmenama ,jako cudno pravi izmenu samo 4 min po pocetku drugog poluvremena o0
Moram reci i da me Poletanovic jako razocarava..igra jako slabo dugo vremena i mislim da je vreme da Kosovic bude starter.

Ipak ce biti da ce nam Abu itekako faliti,a jos ako odu Vule i Enver,ugasili smo ga.
Ne crnim ali to je realnost.

Mali Nastic i dalje ima moju podrsku,slazem se sa vama da ne igra hrabro ,i vidi se da ga saigraci dosta izbegavaju jer je otpr. 80% napada islo po desnoj strani.

Ovo je ona utakmica i kojoj si mogo i pobediti a i izgubiti ,mada su ipak Sremci imali vise srece,i fantasticnog golmana kojeg je nenormalno kenjalo ,i od mene ima ocenu 10.

Sto se penala tice ,ne znam,moram da vidim snimak ,mada mi je prvi utisak da nije bio.

Sve u svemu ,bolje kix sad nego protiv Serifa,vidi se da su momci bili ispraznjeni skroz nekako nisu igrali srcem,ali to se nekako i moglo ocekivati.

Jedino sto mi je zasmetalo veceras je publika ,ne mislim na brojnost,dosli su oni koji su zaista zeleli i to je dobro ,nego sama atmosfera ,kao da smo i mi bili ispraznjeni pa smo gledali tekmu kao da nas je bas briga dal cemo pobediti ili ne.. ni kod nas nije bilo srca.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Marcello »

Mogao bi Voždovac da plati ceh za ovo večeras :devil:

Ljudi, jeste rano, ali, hajde da se iscima što više nas, da odemo sledeće kolo u Bg i podržimo momke.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by trelos gia fcv »

Uh!
Da li iko vidi suštinu problema?
Abu-šta uradi?
Pokrenuo je lavinu pitanja o kojima nećemo ovde (jer ne vredi)!
Pitanja čije smo odgovore počeli da dobijamo već noćas (ali ne zato što nije igrao).
Op!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by DUB »

Ja ne mogu da verujem sta sve nije htelo da udje? Skroz sam zaboravio na bunkere Super Jelen Lige
I molim vas da se ne pocinje sa "eh da je Abu bio tu, igrali smo mi nemali broj puta bezuspesno protiv bunkera i kad je Abu bio u prvih 11.
I sta je sa nasim terenom? Igraci bas dosta proklizavaju u svim utakmicama ovog leta.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Sima Strahota »

I još jednom...imamo golmana! Nije skoro uopšte imao posla ali dečko toliko zrači sigurnošću u reakcijama da mi je uvek "tu negde" za igrača utakmice.

Inače igra skroz ok, trebaće malo "finog podešavanja" da bismo razbijali ove bunkere, i još jedan normalan špic umesto Škuletinha i Bilbije.

Najveći utisak utakmice je sigurno besmisao postojanja klubova poput večerašnjeg protivnika.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Box »

Sve je vec receno ... Igrali viktorije pred njihovim golom 89 minuta.Bilbija NULA!!! Metiljav sav, uvek mu drugi kriv i na sve to nema srece.Skuletic brat blizanac od Scebakadabre ali ovaj se bar (kao) trudi. Delac je imao ,cini mi se, 2 odlicne intervencije , a Enver kao da nije igrao pre 3 dana , trci kao zmaj!

Poletanovica treba na hladjenje 2-3 utakmice, nesto ga muci ocigledno.
Nastic... Imao je jedan centar-sut i jedan pokusaj proboja iz kog je izvukao korner.

Najjaci utisak od veceras sa zapada "Nikolic Marko!"
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ciribuciriba »

Kad igras u kontinuitetu dobro, zasluzice se i sreca i bice i pobeda u nizu.Greota sto danas od pocetka nisu poceli Ilic umesto Skuletica, a Spremo ili Gacinovic umesto Bilbije.
Treba dovesti centarfora, a prodati Skuletica i Bilbiju.
Ako ovako budemo igrali, verujem da mozemo do titule, bez obzira sto blizanci namestaju.Danas smo se ispromasivali, ali vratice se, jer takav pristup je kod trenera Nikolica i igraca.
Onjilo i Jovanovic umesto Bilbije i Skuletica.
Last edited by ciribuciriba on Sun Aug 11, 2013 11:51 pm, edited 2 times in total.
Locked