1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by ДушанСП »

Који вам је бре?Одиграли прво коло и толико свађа на једном месту.Мислим да је ипак испало најбоље могуће-одиграли смо одлично а нисмо дали гол,да смо им дали којим случајем 3,4 комада већ би медији брујали о томе како је Воша нови шампион,ово је права опомена пред шериф,али и пред Вождовац.Сигуран сам да је Николић увидео ко колико може,ко је за стартних 11,а ко није.Пошто видим да многи коментаришу пенал,овај пенал за Војводину и онај пенал за гробље небо и земља,могао је да га свира и није,тако да не видим да су пећинчани оштећени.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Helm »

Shecky, mozemo da pricamo i o tome, ali ne vidim bas poentu posto Mesi nece doci, a Lekovic i Vukcevic vec jesu. ;)

Pritom je Lekovic na dve utakmice pokazao da mozemo ocekivati da bude ozbiljno pojacanje, a Vukceviceva karijera je u najmanju ruku obecavajuca za nasu ligu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by borrissey »

Da bre, ajde smirite strasti, ne slažete se i to je to. Ni prvi ni poslednji put da sa nekim imate različito mišljenje o fudbalu.

Nego, iskreno ne razumem komentare da Škuletić nije za krilo. On nije za fudbal uopšte, a ne za krilo (barem u Voši - za druge klubove me ne zanima). Mogu da razumem da half promaši ono sinoć, ali C for to je ono baš tragično - njemu je prokleti posao da daje golove i ako neko očekuje da ćemo posle jednog ili dva gola protiv tamo nekih da likujemo kako je dao gol - grdno se vara. Pa naravno da je dao gol, katastrofa je što nije dao 10x više. Dok se ne nađe bolje rešenje, AK u špic, Denković/Mijat i Ali/Simon polušpicevi, tj. što ofanzivnija krila i doviđenja.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by kafe bagdad »

Одличан резултат и опомена пред Шериф. Ако погледамо двомече са Бурсом и Хонведом ми смо имали изузетан постотак реализације, једном је морао доћи крај, боље са Доњим Сремом него са Шерифом.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Ljubomir1996 »

Sve ja dobro, samo da izbacimo ova dva balvana...
Last edited by Ljubomir1996 on Mon Aug 12, 2013 2:25 pm, edited 1 time in total.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by shecky »

Helm pa slazem se ja sa tobom :) ali ,nisi me razumeo skorz do kraja ...
Ja sam rekao da Leka nije prosao pripreme sa nama tj nije poceo kad su nasi poceli i ne moze biti fizicki spreman kao starosedeoci.
To je verovatno i razlog zbog cega juce nije igrao.
Slazem se da je pokazao da je dobar ,na kraju krajeva da nije ne bi ni Nikolic toliko zapeo da ga dovede ,pogotovo kad znamo da smo otpustili Paju i Branka.

Ja samo zelim da istaknem da, Lekovic nema tu zustrinu koju Vule ima ,mozda jee bolji tehnicar ali to za beka i nije toliko bitno.
Stoga izlazi cinjenica da je Vule bolji.A to znaci da nam je trenutno desna strana svakako bolja.
Ako se Simon i Leka spreme a i dalje desna strana bude bolja, a pritom se desi da prodamo i Vuleta i Envera ,necemo se bas dobro provesti.

A sto se Skuletinja tice , nije da ga obozavam ,ali nije on uopste toliko los igrac kao sto ga ovde svi crne,samo iskreno on sem klasicnog spica ,nista drugo ne moze igrati.

To je bila moja poenta , ali nema veze ,ja o fudbalu svakako nemam pojma.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Helm »

Moje razmisljanje je bilo prosto da je rano jos govoriti koja ce strana biti bolja, ali da koja god to da bude, leva strana ce i dalje moci da zadaje ozbiljne probleme protivniku tako da ne moze da se kaze da ce nas zaustaviti oni koji uspeju da nas zaustave desno.

Ali naravno, ako odu Vule i Alivodic, onda smo u problemu svakako. I zato sto nemamo zamene, i zato sto oni dokazano dominiraju.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by DUB »

Au jbt!
Admini, BANUJTE ME!
Molim vas!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by shecky »

Slazem se, na kraju smo dosli do mog pocetnog stava :)

Mene bas zanima kako ce se taj Baric pokazati na desnom beku ,cak sta vise voleo bih da igra protiv Vozdovca a Vule malo da kulira,zasluzio je.

Nikolic mora jednostavno da rotira igrace,jer ti ako ubacis 2-3 nova igraca ,nece se to toliko primetiti na terenu,ali ako ubacis maltene novu postavu ,to vec nije to ...
Morao bi nekako da iskombinuje za svakog pojedinacno , 2 igras ,na trecoj si slobodan ,i tako u krug ,osim ako se povrede i kartoni ne umesaju u plan.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by DUB »

DUB wrote:Au jbt!
Admini, BANUJTE ME!
Molim vas!
Predomislo sam se, ugasite mi nalog!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Helm »

shecky wrote:Slazem se, na kraju smo dosli do mog pocetnog stava :)
Jesmo li?
shecky wrote:Dok nama sada ceo napad se svodi na desnog beka??!! I naravno partnera mu Alivodica.

To ko zaustavi ,zaustavio je Vosu.
U svakom slucaju, ne slazemo se oko tvog pocetnog stava, ali ne bih duzio ovu raspravu. Ako hoces ipak da razmenimo jos argumenata, javi se na pm. ;)
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by kej »

Milion puta sam oštro kritikovao i Bilbiju i Škuletića, čupao kosu kad ih vidim na terenu, ali nikad ne bih pravio ogroman poster preko pola strane sa porukom ''Marš iz kluba''. I još okačen na dve teme. Loša igra ili slaba realizacija nisu razlog za tako nisku poruku. Voleo bih da ga baš Škuletinjo zakuca Šerifu, pa da pravimo nove postere..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Toto Riina »

kej wrote:Milion puta sam oštro kritikovao i Bilbiju i Škuletića, čupao kosu kad ih vidim na terenu, ali nikad ne bih pravio ogroman poster preko pola strane sa porukom ''Marš iz kluba''. I još okačen na dve teme. Loša igra ili slaba realizacija nisu razlog za tako nisku poruku. Voleo bih da ga baš Škuletinjo zakuca Šerifu, pa da pravimo nove postere..
+1
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Ljubomir1996 »

kej wrote:Milion puta sam oštro kritikovao i Bilbiju i Škuletića, čupao kosu kad ih vidim na terenu, ali nikad ne bih pravio ogroman poster preko pola strane sa porukom ''Marš iz kluba''. I još okačen na dve teme. Loša igra ili slaba realizacija nisu razlog za tako nisku poruku. Voleo bih da ga baš Škuletinjo zakuca Šerifu, pa da pravimo nove postere..
Ovaj sam obrisao radi mira u kući, ali ako još jednom omaše neki zicer, napraviću tri puta gori... :devil:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by kej »

Ljubomir1996 wrote:
kej wrote:Milion puta sam oštro kritikovao i Bilbiju i Škuletića, čupao kosu kad ih vidim na terenu, ali nikad ne bih pravio ogroman poster preko pola strane sa porukom ''Marš iz kluba''. I još okačen na dve teme. Loša igra ili slaba realizacija nisu razlog za tako nisku poruku. Voleo bih da ga baš Škuletinjo zakuca Šerifu, pa da pravimo nove postere..
Ovaj sam obrisao radi mira u kući, ali ako još jednom omaše neki zicer, napraviću tri puta gori... :devil:
Jbg, ako verujemo Nikoliću treba da poštujemo njegov odabir igrača. Škule je čak bio solidan na ovim evropskim utakmicama, Bilbija je metnuo vrlo važan gol Honvedu.. Dali su doprinos, ne može se reći da nisu. Juče nas jesu ponovo podsetili koliko mogu biti loši, ali može i bez tog ''marš''. Važno je da održimo dobru atmosferu pred Šerif, svi kao jedan i te fore. :cheers:
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked