Liga Evrope - sezona 2013/14

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

"Postavice" ogradu? Je l' ti ides na zapad ili neku drugu tribinu? :deal:

Msm, ograda postoji vec, pa ne znam tacno, ali vala duuugo. :D
User avatar
N13
Posts: 2061
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by N13 »

Pa je l' ta ogradaica sto postoji sprecava ljude da se krecu sa jednog kraja tribine na drugi kraj? :D ne

Cim su cene razlicite za odredjene delove zapada, nesto se mora preduzeti da se ljudi ne bi premestali po tribini, zbog te razlike u ceni (jer ako neko udje na ulaz 6 a sedne pored ulaza 3, koja je svrha razlicitih cena? A ograda koja postoji, to nece spreciti). A sta ce se preduzeti, ne znam... samo da ne bude haos pred utakmicu.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Passion »

Не разумем уопште полемику око цене карата? Људи, четвртко (последње) коло квалификација за Лигу Европе, погледајте цене по Европи и све ће вам бити јасно. Немојте сада као није исти стандард...последње коло је последње коло и ту нема шта да се прича. Историјска утакмица дефинитивно! Ко до сада није узео сезонску - е па сада бато плати и крај! Стварно мора увек нешто да нам смета. Крај месеца, људи се истрошили...па дајте молим вас. Па ко је хтео да иде на утакмицу није то одлучио 21. увече у то будите убеђени. Значи поновићу још једном, ако нисте узели сезонску или још горе неко ко прати Војводину од утакмице до утакмице, а не константно...стварно нема ни трунке права да се буни! ПУНИ БУРАНИЈУ - ГРИЗИ ВОШО! Прави ће бити уз тебе. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Tancha »

Цене карата су, да употребим најизлизанији термин за ту прилику, популарне. Без трунке ироније ово пишем.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by prijatelj fudbala »

Povećanje cena ulaznica je, sa moje strane, očekivano.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Ken mahniti »

Chana wrote:Ne razumem KONSTANTNU sekiraciju oko cene karata :?:

Ko nema novca (a takvih je dosta) - neka ode u svoju banku, uzme gotovinski kredit u iznosu od 4000 RSD ili manje, i kupi godišnju kartu koja važi za sve utakmice prvenstva, Kupa i Lige Evrope...

TA KATEGORIJA I POSTOJI ZBOG NAVIJAČA "VOJVODINE" :!: :!: :!:

Razumem kada nekog (kao i mene uostalom) povredi ono obećanje od 50% popusta, pa naknadno ponašanje Kluba na tu temu - po sistemu "ZABOLI ME...",
ali biti NAVIJAČ pa kupovati pojedinačne karte od prilike do prilike - E, TO NE MOGU DA SHVATIM :!: :!: :!:

:frown:
:cheers:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Buca »

Evo da prenesem ukratko i intervju sa gradonačelnikom iz jutrošnje emisije RTV-a.
- Video bim će biti postavljen, već su kontaktirane kompanije koje poseduju tu opremu, ali pre svega mora da se zna da li će prenosa UOPŠTE biti
- istaknut je i naš mentalitet, uz navode da je pred finale kupa više raspravljano o tome kako će se organizovati proslava nego o samoj utakmici, i da je neohodno da igrači i stručni štab ne podlegnu euforiji
- danas će biti održan sastanak u Gradskoj kući sa čelnicima kluba. Teme će biti: stadion, proslava stogodišnjice kluba i naravno postavljanje video bima
- pohvaljen je rad trenera Nikolića
- za kraj na pitanje novinarke da li će on lično prisustvovati mečevima, rekao je uz smešak (koji mi se uopšte nije dopao, i koji po meni nije iskren) da će 22. biti na Karađorđu sa starijim sinom
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by PanonskiFantom »

Za taj smešak sam isto i ja pomislio... Bio je poprilično ljigav osmeh.
Najviše me iznerviralo što je prokomentarisao da do peticije nije ni bilo potrebe da dođe jer su oni "svakako planirali to da organizuju"...
Još će neko i da poveruje..

Sve u svemu, ne sviđa mi se uplitanje političara u ovu priču ali se valda bez njih ne može..
Vise nista nije isto!
Pripadnik
Posts: 62
Joined: Wed Oct 14, 2009 10:49 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Pripadnik »

Nemojte preterivati, ovaj kratki intervju i njegove izjave bile su bolje nego što sam očekivao. Rekao je da će voditi, valjda Mihajla, na "Karađorđe" i sasvim korektno i realno je govorio o svemu i prenosu i o klubu i o skupu...
Treba iskoristiti to što ovaj gradonačelnik zna šta je fudbal i stadion...
Mi smo jedno to je naša snaga...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Jako mi je drago za video bim, nadam se da ce se svi Vojvodinasi i sire okupiti u centru i da ce biti priredjen nezapamcen spektakl. :cheers: Pohvale svima koji su ucestvovali u sprovodjenju ideje i peticije! :cheers:

N13 wrote:Pa je l' ta ogradaica sto postoji sprecava ljude da se krecu sa jednog kraja tribine na drugi kraj? :D ne

Cim su cene razlicite za odredjene delove zapada, nesto se mora preduzeti da se ljudi ne bi premestali po tribini, zbog te razlike u ceni (jer ako neko udje na ulaz 6 a sedne pored ulaza 3, koja je svrha razlicitih cena? A ograda koja postoji, to nece spreciti). A sta ce se preduzeti, ne znam... samo da ne bude haos pred utakmicu.
Potrebno je 4 redara koji su u kontaktu sa 2 zandarma da bi se sprecilo preskakanje. :deal:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by playmaker »

Pripadnik wrote:Nemojte preterivati, ovaj kratki intervju i njegove izjave bile su bolje nego što sam očekivao. Rekao je da će voditi, valjda Mihajla, na "Karađorđe" i sasvim korektno i realno je govorio o svemu i prenosu i o klubu i o skupu...
Treba iskoristiti to što ovaj gradonačelnik zna šta je fudbal i stadion...
Ja bih ga upitao da li on zna da ovo sto mi imamo je sve samo ne stadion!
Niti lici na isti niti zadovoljava kriterijume UEFE, prosto ne mogu da prebolim da cemo da udjemo(dace bog) u LE a utakmice ce se igrati pred polu praznim Beogradskih stadionima... :evil:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Marcello »

Strašno ne volem kada se političari motaju oko naše Vojvodine. Ne znam da li ste primetili, ali oni su tu samo kada je dobro. Malo intervjua, slikanja nije na odmet. Čim kola krenu nizbrdo - nestanu kao balon od sapunice.

Sakupljaju jeftine političke poene, a niko (ni iz jedne stranke) nam nije pomogao kada je bilo teško. Sve smo sami izneli na svojim leđima.

Zato, ne dajte, deco, da vas zavaraju. Sve su to poltroni i baš ih briga za FKV!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

playmaker wrote:
Pripadnik wrote:Nemojte preterivati, ovaj kratki intervju i njegove izjave bile su bolje nego što sam očekivao. Rekao je da će voditi, valjda Mihajla, na "Karađorđe" i sasvim korektno i realno je govorio o svemu i prenosu i o klubu i o skupu...
Treba iskoristiti to što ovaj gradonačelnik zna šta je fudbal i stadion...
Ja bih ga upitao da li on zna da ovo sto mi imamo je sve samo ne stadion!
Niti lici na isti niti zadovoljava kriterijume UEFE, prosto ne mogu da prebolim da cemo da udjemo(dace bog) u LE a utakmice ce se igrati pred polu praznim Beogradskih stadionima... :evil:
Hocete li mi vec jednom odgovoriti na pitanje koje kriterijume ne ispunjavamo pa da igramo u Beogradu? :roll:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by shecky »

Passion opet cu uzeti tvoju mladost kao izgovor ,ali stvarno ne mozes kontati jos neke stvari.. ti kao mlad momak ,verovatno jos ne radis ,ne znas kako je da radis krvavo za sicu od para ,pa jos ako imas porodicu da izdrzavas ,a pa jos ako imas sincica koji zeli s tobom na tekmu a ti moras da platis i njemu kartu ..razumes ..tj znam da ne razumes ,ali pokusaj.
Pritom zelim da naglasim da ja ovde uopste ne govorim o sebi licno, nego ne zelim blamazu tipa Atletiko kad nam je eto dosao najveci klub u bog zna koliko decenija unazad a na stadionu 3000 ljudi.. a sve to zbog cena karata...

Stvar je jasna ,dok standard u drzavi ne bude na nekom prosecno Evropskom nivou ,to tada cene karata moraju biti simbolicne , ali svakako ne free.

Slazem se na u Evropskim okvirima 700din je smesna cena , ali nije poenta u 700din ,nego u tome sto po svakom sledecem kolu cena se povecava , a to ama bas nikakve veze nema jedno sa drugim.. ,tako da sticem utisak da ispada kao da neko zeli da nas bude sto manje na tribinama ... u prevodu ,iskoristi momenat da otmes sto vise para sopstvenim navijacima.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

A sta mislis shecky, sta bi bilo da su ulaznice 200, 100 i 50? Na otvaranje blagajne bi doslo tuce ljudi koje bi kupilo 4 puta vece tuce karata, i onda kad brzo nestanu iste (jer su cene atraktivne i onima koje ne interesuje Vojvodina) prodavali bi ih pred stadionom za po 2.000. Karte su skoro iste cene kao prethodne tako da zaista ne vidim u cemu je problem.
Locked