Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Gde su, šta rade...?

Post by borrissey »

Jel zna neko da li je Meda bioo na klupi protiv Herte? Znam da nije ulazio u igru, ali ne mogu da pronađem podatak da li je bio na klupi ili na tribinama...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

borrissey wrote:Jel zna neko da li je Meda bioo na klupi protiv Herte? Znam da nije ulazio u igru, ali ne mogu da pronađem podatak da li je bio na klupi ili na tribinama...
Зелени су довели пре пар дана Луис Густава из Бајерна који је јуче дебитовао тако да се Медојевић неће наиграти ни ове сезоне,но све ми личи на то да ће он до краја августа напустити Волфсбург јер не исплати се ни њему а ни клубу да још једну сезону проведе на клупи или трибинама.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9749
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Medojevic nije bio ni na klupi
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Gde su, šta rade...?

Post by borrissey »

vojvodina jedna jedina wrote:
borrissey wrote:Jel zna neko da li je Meda bioo na klupi protiv Herte? Znam da nije ulazio u igru, ali ne mogu da pronađem podatak da li je bio na klupi ili na tribinama...
Зелени су довели пре пар дана Луис Густава из Бајерна који је јуче дебитовао тако да се Медојевић неће наиграти ни ове сезоне,но све ми личи на то да ће он до краја августа напустити Волфсбург јер не исплати се ни њему а ни клубу да још једну сезону проведе на клупи или трибинама.
Hvala, vidim da sam napravio omašku, mislio sam na Šalke a ne Hertu. Kakogod, krivo mi je zobg Mede... Aki, ako tako stoje stvari, bolje je da ide.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grof Žekula »

Još jedna briljatna partija Tadića...Šta čovek uradi na prethodna 2 meča...Maestralno!
U ovakvom Wolfsburgu, Meda neće moći ni na prijatelskim da igra...Ako ima priliku da ide, to mora pod hitno da uradi!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Friend »

http://www.youtube.com/watch?v=XPwZEOPG ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;

Abu ušao u drugom delu i bio najopasniji igrač Beverena.Imao je tri lepe šanse.Tek ima da vidimo kakvog smo igrača izgubili.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Radoye »

Kolko vidim igrao je desno krilo, sto kod nas ne znam da li je i jednom igrao. Mora da su ovi poverovali u onaj idealni sastav TSL za proslu sezonu. :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9749
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Abua je na tom mecu bilo svuda,dobio je gotovo sve jedan vazdusni duel,ostavio je odlican utisak,par puta je bio malo brzi od lopte,jednom lepo asistirao u dubinu,ali saigrac nije razumeo ideju.Steta sto je u ovako losoj ekipi.Totalno su anemicni,jedino im Milos Maric ima smisla za fudbal i s njim dok je bio u ekipi su drzali 0:0,bio je najbolji na terenu,i onda ga trener ni sam ne znam zasto menjao,i za 15 minuta primise 3 komada.Do tad Anderleht bezopasan
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1274
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... eti-Milana" onclick="window.open(this.href);return false;
Kacar u Milanu?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Junior »

Abu od početka na terenu, Bojović dao gol.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Nevernik »

http://www.whoscored.com/Blog/r30ayi8t8 ... ound-Tadic" onclick="window.open(this.href);return false;

The wizard of Bačka Topola 8)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4815
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Susnjar strelac za Jagodinu!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grof Žekula »

Blic wrote:Kačar na meti Tomska, direktor Hamburga najavio transfer

Očekuje se da Gojko Kačar napusti Hamburg ove nedelje, što je potvrdio generalni direktor kluba Oliver Krojcer. Prema poslednjim informacijama, ruski Tom Tomsk je "zagrizao" za bivšeg igrača Vojvodine i Herte.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Toto Riina »

Samozvani Runi ce najverovatnije nastaviti karijeru u Bezaniji, ali je mnogo aktivniji u nocnom zivotu u nasem gradu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4815
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:Samozvani Runi ce najverovatnije nastaviti karijeru u Bezaniji, ali je mnogo aktivniji u nocnom zivotu u nasem gradu.
Grejace on klupu i tamo, a i barske stolice...
Post Reply