Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by N13 »

Nas klub nema veze sa tv pravom za drugu utakmicu... zavisi iskljucivo od volje nasih tv kuca (pre svega javnog servisa) da otkupe pravo na prenos od Moldavaca...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Upravo zbog toga i kazem da treba klubu prepustiti odluku ko ce da prenosi utakmicu u Novom Sadu. Ne sad da mi forsiramo rts, oni ugrabe priliku, i posle kazu boli na du*e necemo da placamo prava, platite vi ako hocete da prenosimo. E zato neka klub sedne sa 5, 6 tv kuca i neka se dogovore sa onima koji ce sigurno kupiti od Moldavaca. Arena/B92/Sport klub sigurno imaju para. E sad, Sport klub se slabo bavi domacim ligaskim sportom, zato prva dva treba ganjati. Arena prenosi domaci fudbal i domacu kosarku, njima bi moglo biti zanimljivo, a B92 je par puta kupovao prava za prenos Lige Evrope tako da bi i oni mogli biti zainteresovani. A mozda i rtv smisli nacin da se iskupi. Zato, ako nekoga treba pritiskati, to je klub.
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Zelja95 »

Prema informaciji sa NSBuild foruma,zavrseno je betoniranje juga. Sad preostaju verovatno da se postave stolice,ograde i neke zavrsne sitnice.
Opet sam skeptican po pitanju prolaska u LE,ali idem nekom logikom(koja naravno moze a i ne mora da bude pogresna),sad je zurba da se zavrsi stadion u koji je po prilicno ulozeno :deal: ,dovedeni su skupi igraci na ugovor od godinu dana itd itd itd. Generalno gledano,kao sto se i spominjalo ovde,mi jednostavno moramo da udjemo u LE inace tesko cemo izaci na kraj sa dugovima. A i koliko cujem,ako udjemo docice nam i generalni sponzor,pa bice tu para,ali i lepih utakmica itd. Dace Bog,idemo dalje! :cheers:
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by vdn slaninar »

zapad + istok=8.000 ljudi(karata) po u proseku 5 eura dobijemo 40.000 eura od karata,kad bi odigrali jos 3 u grupi lepo bi zaradili i od karata,plus i veca brojnost i na prvenstvenim utakmicama,navukli bi jedno 200.000 eura.sever treba da kosta 400 din,jer pravi firmasi imaju sezonske a ostalo ce doci padobranci koji bi da vide ligu evrope za manje pare,kad su sve trzisne cene nek bude i sever.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Neizlecivi »

vdn slaninar wrote:zapad + istok=8.000 ljudi(karata) po u proseku 5 eura dobijemo 40.000 eura od karata,kad bi odigrali jos 3 u grupi lepo bi zaradili i od karata,plus i veca brojnost i na prvenstvenim utakmicama,navukli bi jedno 200.000 eura.sever treba da kosta 400 din,jer pravi firmasi imaju sezonske a ostalo ce doci padobranci koji bi da vide ligu evrope za manje pare,kad su sve trzisne cene nek bude i sever.
Necu da kazem da sam 100% upravu, ali pare od ulaznica sa severa ne idu u klupsku kasu, nego u Firminu kasu... :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9783
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Voja »

Dvomec sa Serifom igraci prvo igraju za sebe,za potvrdu sopstvenih vrednosti,to im je putokaz za dalje karijere ili ce se predstaviti jacim timovima na evro pijaci ili ce se zadovoljiti raznim Beverenima (gledam juce,pa Vosa je Barsa za Beveren) isl.Zatim tek igraju za klub,pa na kraju i navijace. Sto se mene licno tice,voleo bih da prodjemo i prvi put bih pristao da rezultat bude ispred igre. Ove dve utakmice uopste ne moramo igrati lepo,bitno je samo da se prodje,pa makar i sa poklonjenim penalom u 95.minutu revansa. A gledano sa stanovista statistike,kada bi i ovaj dvomec prosli neokrznuti,tj.bez poraza,ubedjen sam da bi mnogi evropski velikani pozeleli da ne budemo u njihovoj grupi.

I opet,po ko zna koji put,samo sada i u Evropi... ne plasim se Serifa nego Vojvodine. Da li je odlazak Abua i kraj goleada u Evropi? Voleo bih da Skuntelar i Kaludjer sad budu na nivou koji se od njih ocekuje,pa makar vise ne dali nijedan do kraja sezone.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by shecky »

Lepo receno Vojo.

I ja se slazem sa konstatacijom da klub treba da forsira medije , jer oni jedini mogu direktno face to face da obrajsne i dogovore eventualno stvari sa tv kucama.

Iskreno ,ja bih bas voleo da bude prenosa a da to ne rade ni RTV ni RTS!! Koji ce nam k***c.. ako nas nisu zeleli do sada ,onda nam i ne trebaju.

Ovo meni nekako dodje kao ona varijanta , da moramo biti i protiv glodara i protiv cigana ,da ne bude sjase murta...
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Qr0nJa »

Izbacene kvote za mec i po njima smo favoriti 1.70 3.60 4.55
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Mackycool »

Qr0nJa wrote:Izbacene kvote za mec i po njima smo favoriti 1.70 3.60 4.55
Te kvote su bile izbačene još prošle nedelje. :deal:
Koga zanima, ovde je pregled svih kvota koje su stavile velike kladionice: http://www.oddschecker.com/football/eur ... iff/winner" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by stormer »

Jel se zna kad sutra pocinje prodaja karata tj. od koliko sati radi blagajna?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1278
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by MiSmoFKV! »

Od 10.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Baltazar »

Nekad je na velike utaknice dolazilo 20.000 gledalaca. Sad ćemo napraviti rekord sa 11.000, a grad ima 100.000 ljudi više.
Karte za sever bi trebalo prodavati i na blagajni stadiona kako bi popunili malo tribinu. Mislim da je greška prodavati samo u firma šopu. Voša sve bolja a firmaša sve manje . Kako to? Nešto je trulo u državi Danskoj?
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Nevernik »

Baltazar wrote:Nekad je na velike utaknice dolazilo 20.000 gledalaca. Sad ćemo napraviti rekord sa 11.000, a grad ima 100.000 ljudi više.
Karte za sever bi trebalo prodavati i na blagajni stadiona kako bi popunili malo tribinu. Mislim da je greška prodavati samo u firma šopu. Voša sve bolja a firmaša sve manje . Kako to? Nešto je trulo u državi Danskoj?
Sever je valjda i najveca tribina. Zvrji prazna.
Na ovakvim utakmicama se karte za sever moraju prodavati na blagajni.
Neka ga podele.
Pola za firmu pola za obican narod.
Dosta ljudi i nece da ide na sever jer smatraju da nece moci na standardan nacin da gledaju utakmicu.
Tako se gube pare i ima se manja podrska.

Inace, ne svidja mi se to sto se od ove utakmice pravi biti ili ne biti.
Istorija nas uci da se to kod nas obicno zavrsi sa ne biti.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Plavim Dunavom »

Na severu ima lufta, jug je još nedovršen i godinama je bio problem, a uskoro će barem za evropske utakmice istok biti problem (ionako jeste kada igramo sa blizancima).Naravučenije je, nešto se tu mora uraditi.Nadam se da barem jug kada bude završen neće zjapiti prazan naravno kada bude bilo potrebe da se puštaju gledaoci na tu tribinu.
Dok se sve to ne reši, protiv Šerifa se sve mora dati od sebe na već dobro poznat i ustaljen način, na nama je, a nadam se da će i igrači umeti to da nam uzvrate i da nas ovi iz uprave neće iznenaditi nekim novim biserom kako redovno umeju.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by njaks »

Mislim da nema potrebe za sirenjem negativne enrgije, sever je navijacka tribina tako ce i ostati. Na grupi je da radi i da svojim radom dodje do punog severa jednog dana, vi ovakvim pisanjem necete doprineti tome.
Locked