Liga Evrope - sezona 2013/14

exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by exlimanac »

Da li neko ima informaciju hoce li biti pustene u prodaju karte za jug i mali jug ?
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Chana »

Neizlecivi wrote:Chana ne mogu a da te opet ne zamolim, leba ti pisi normalno sa malo manje tih velikih, boldovanih slova i ostalih zajebancija... Jednostavno ubijaju za citanje, nemoj da zameris! :cheers:
Neizlecivi, izvini na tom boldovanju - probaću da promenim stil pisanja, da ne oćoraviš mojom krivicom
(tim boldovanjem sam samo hteo da naglasim važnije u odnosu na nevažnije...)
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by shecky »

Nikola ne igraju tereni i budzeti nego igraci.
Ne verujem da je ovde iko potcenio kauboje , ja od njih ocekujem tezinu Burse.
Dakle bice 50-50 , stim da ih je Dinamo tamo otresao , tako da ocigledno imamo rivala koji je jako slican nama, tj bolje igra na strani nego kod kuce ,tako da ,sutra ocekujem neko mucenje, ali ocekujem overu grupe u revansu.

Samo treba da igramo pametno strpljivo i da ne srljamo kao sto nekad umemo ,jer je jako bitno da ne primimo gol.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by laki »

Pa ja ne znam realno ko je potcenio Serif?! Mislim da su to jedino uradile kladionice, nadam se nasi igraci cvrsto stoje na zemlji.

Sto se tice karata za jug, ja licno verujem da ih za ovu tekmu nece pustati u promet na zalost, a kazem na zalost jer je puno ljudi koji bi ladno kupovali karte za tu novu tribinu. Kad se zapad i istok razgrabe, mnogi nece da kupuju sever jer kontaju da ce im neko kenjati jer ne navijaju i onda ni ne idu na tu tribinu. Zato me raduje sto je jugo-istok u prodaji i cak bih voleo da se jug pusti u promet cisto da bi se uterao k***c tapkarosima ako ih bude bilo da tapkaju karte za istok i zapad pa da moraju da ih prodaju po normalnim cenama.
Image
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

exlimanac wrote:Da li neko ima informaciju hoce li biti pustene u prodaju karte za jug i mali jug ?
Mali jug da, jug ne.

laki wrote:Pa ja ne znam realno ko je potcenio Serif?! Mislim da su to jedino uradile kladionice, nadam se nasi igraci cvrsto stoje na zemlji.
Fudbalska javnost u Srbiji, nazalost... stvorila se slika da smo u Ligi Evrope, da smo ponos Srbije, svi nas vide u grupama... ako (ne daj boze) ne bude tako kako se slika stvorila, opet cemo biti Madjari i slicno.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

Chana wrote:
Neizlecivi wrote:Chana ne mogu a da te opet ne zamolim, leba ti pisi normalno sa malo manje tih velikih, boldovanih slova i ostalih zajebancija... Jednostavno ubijaju za citanje, nemoj da zameris! :cheers:
Neizlecivi, izvini na tom boldovanju - probaću da promenim stil pisanja, da ne oćoraviš mojom krivicom
(tim boldovanjem sam samo hteo da naglasim važnije u odnosu na nevažnije...)
Ma shvatam, nego na kraju sve izgleda nepreglednije :)
Inace sto se tice ovog sa kartama, to jugo-istok je deo kod semafora i on je u prodaji, a veliki tj najnoviji deo mislim da nece biti. Elem ovde imate sliku kako bi trebalo sve da izgleda

Image
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by slanina »

Evo njihovih golova protiv Sutjeske,imaju par Brazilaca što znaju sa loptom,ali misli da fizički nisu nešto jaki i naši su jači i višlji(imaju par igrača tipa Kadu).



[video]http://www.youtube.com/watch?v=w5v7wUHimc4[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Само Војводина »

Nikola wrote:Mislim da smo mi navijaci veoma potcenili Serif! Klub od 18 stranaca, 5 puta vecim budzetom, sportskim kompleksom od 17 terena, bazenima itd. Imamo sanse, ali protivnik je bogatiji i iskusniji!
Samo da Sheriff ne bude John Wayne i sve će biti u redu.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Grof Žekula »

User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Box »

Jeste da je protiv Sutjeske , ali , ovi iz Serifa znaju da daju gol. Nama to ide malo teze.

Je l' zna neko kakva je situacija sa kartama (koliko je prodato za sada) ?
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Firmin mali »

Chana wrote:Ovako, IZGLEDA da Ti je POZER Abu smetao, a Nikolića nema "ni u pismu"...

Pošto si tako "duboko" prokljuvio pitanje paranoje, imaš li nešto da me prosvetliš i po pitanju komentara sa oficijelnog sajta koji je volšebno nestao sa stranice:
"Krv nije voda..." (da se ne ponavljam, imaš ga u "quote" delu)

Ni ja ne volim podele, ali podele ne idu od mene, kao ni sujeta - nemam razloga...


Iako si mi slomio srce time što me ne poštuješ...
Necu stvarno da sirim raspravu i sta ti ja znam,izvinjavam se adminima ako nesto pogresno uradim nije namerno korigujte me molim vas.
1. Sto se tice oficijalnog sajta znas ko je urednik i koga treba da pitas,ne mene,posto ja "samo" fotografisem,i nemam veze s tim,niti me zanima problem nestajanja jednog reda,neko je korigovao "od gore" ocigledno i tako je kako je,ni vi,ni ja ne mozemo nista povodom toga.
2. Sto se tice fotografije,ne znam da li ste bili sinoc na trgu i ne znam da li se bavite fotografijom pa znate kako to ide,ili samo znate sta ne valja,toliko je ljudi bilo oko igraca (sto je stvarno super i meni je srce bilo puno) da nije bilo teoretske sanse da se uhvati ceo spalir,trener ne znam gde je bio,a kada sam ja to fotografisao,tj kada sam se probio do te pozicije abu se sklonio,sto ce te moci da vidite na video snimku koji ce biti postavljen veceras/sutra.

Moram jos samo da napomenem,sto mnogi ljudi govore,da ova popularnost donosi i mnoge negativne stvari i raznih ljudi koji ne prate ovu pricu kao neki,i ovaj forum dosta gubi na kvalitetu zbog nepotrebnih rasprava i polemika,koje samo adminima prave problema,i zao mi je zbog toga jer pre svega postujem te ljude jer znam sta rade koliko se muce,i koliko vole Staru Damu.Da ne sirim u nedogled,ne znanima me uopste ko je ko u klubu,ko sta radi,ko sta pise/crta,ja to sto radim,radim iskljucivo zbog ljubavi prema klubu i grbu koji ti momci nose na dresu,jedino sto mi je bitno je to kako se ti momci budu borili sutra na tom terenu i sta semafor pokaze u 90. minutu,za to jednu recenicu na zvanicnom sajtu stvarno me je briga i necu da trosim energiju.

Do nove pobede.... :cheers:
noxterns
Posts: 7
Joined: Wed Aug 14, 2013 8:52 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by noxterns »

Ovom PR-u(super riba) kao da je srpski drugi rezervni jezik ili ga je barem kasnije naucila :D
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Djisa »

noxterns wrote:Ovom PR-u(super riba) kao da je srpski drugi rezervni jezik ili ga je barem kasnije naucila :D
Pa, normalno kad je Slovenka.
Kup je nas!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by severozapad »

Werder, Slavia, Austria, Vaduz, Rapid..
Sutra naplaćujemo ostatak dugova i teških momenata.
Leteće šešir kaubojski.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Passion »

Сутра наплаћујемо све дугове! Мора да грми цео стадион још на загревању!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked