Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Само Војводина »

Ja sam sad video da smo napravili 23 faula na meču, mnogo više nego na ranijim utakmicama...
Kad smo kod igrača Šerifa štoper crnac sa kikicama nam je krv popio. Kad bi moglo da on ne igra u revanšu... Inače, dotični je do pre dve godine igrao u Banatu.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by kej »

Prvo par reči o spikeru. Tačnije, samo jedna: sramotno.
Lepo sam rekao da će Škule da upuca Šerifa. A sledeće nedelje će da ga upuca još jednom. Plakaće cela Moldavija.
Moram da priznam da je cigojner Kadu ustvari dosta dobar igrač, ne pamtim ga takvog u dresu musavaca. Ako ne igra u revanšu, oni su dosta slabiji. Jesu oni generalno bolja ekipa od nas, ali s nama onako obezglavljenima u prvom poluvremenu mogao je da se poigra bilo ko. U drugom poluvremenu su se sabili nazad i bili bušeni po svojoj levoj strani skoro u svakom napadu.
Vukčević ima snage za 5-10 minuta kvalitetnog fudbala s tim što je u tih 5-10 minuta igrač koji odskače od svih ostalih na terenu.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Passion »

Шта рећи осим дупе гаће жваће. Па они су се усра*и овог Шерифа више него Бурсе и то је било и више него очигледно. Да су имали више му*а можда бисмо и добили ову. Врањеш очајан, али буквално. Заједно са целим везним редом. Трајковић без грешке, Ђурића стварно нећу коментарисати - испод сваког просека. А у Абуа ћемо још јако дуго да се кунемо, то је већ сада јасна ствар, мада морам рећи да у Симону видим велико појачање, само да се спреми боље. Све у свему, у Тирасполу само више му*а и апсолутно ништа више. Они су одиграли само чвршће и то је направило разлику.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by prijatelj fudbala »

Naš stručni štab i njegov medicinski deo moraju da učine apsolutno sve što je u njihovoj moći da osposobe Simona bar za 45 minuta igre. On je jedini koji može da bude faktor iznenađenja za revanš jer, uz dužno poštovanje našem treneru, mora se priznati da ga je onaj điđan sa repovima juče pročitao i nadmudrio...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by johnny »

Forma seoskog spektakla koju je osmislila tzv. marketing sluzba Kluba je vrhunac neukusa i brukanja...
To momce sa mikrofonom je boravak na stradionu ucinilo mucnim.

Fasiste procesuirati i zabraniti ulazak na tribine.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Grof Žekula »

Plavim Dunavom i Boske su rekli sve!!!

- "DA BUDEMO HRABRI, DRSKI I ZASLUŽIMO SREĆU" - je naslov na zvaničnom sajtu za najavu - nismo bili i nismo je zaslužili!
- Slab vezni red (gotovo očajan), ispodprosečna partija Lekovića i Đurića i to je to. Čak i da ne zamerim na tome, prvo poluvreme smo IZGUBILI našim nečinjenjem da uzmemo stvar u svoje ruke.
- NIKADA nećemo imati bolje suđenje od onog juče!!! Ni to nam nije pomoglo...
- Simon zna mnogo, ali ne može trenutno puno...Mi da čekamo nemamo vremena (što se tiče plasmana u grupnu fazu).
- Poletanović NE SME biti u revanšu u postavi. Juče je njegov "virus" prešao i na Radoju i na Vranješa...
- Sad su šanse značajno manje od realnih 50:50 pre početka dvomeča. Da bi prošli dalje moramo značajno podići igru (samo u veznom redu cc 70% + gorepomenutu hrabrost i drskost konačno pokazati). Imamo 7 dana da razmislimo kako to da učinimo, a već vidim da je "žrtvovanje" utakmice sa Spartakom realna opcija (i ja bih tako uradio - rezerve na teren).
- Oba gola su bila lepa. Reakcija Škuletića, čak, iznenađujuća...
- Spiker? Main Got (to je sigurno rekla i sudijska trojka).
- Sad čekamo da vidimo šta Marko sprema Šerifima, jer ga je juče kolega nadigrao u većem delu susreta.

Najboljem našem igraču na jučerašnjem meču, Branislavu Trajkoviću, želim sve najbolje u nastavku karijere. U nedelju, ako ne bude odmarao pred revanš, gledamo ga (vrlo verovatno, uvek postoji onih 0,1%) poslednji put na "Karađorđu".
Možda ponekad beše zamerki na njegovu igru, ali srce, Vojvodinaško, bilo mu je uvek na terenu!!!
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by stevan »

Dosta toga je receno i generalno se slazem sa ocenama Forumasa.I po meni najbolji igrac utakmice Trajkovic.Simon Vukcevic ima snage za 10 mihnuta ozbiljnog fudbala, nisam verovao da je tako zapusten, mada u tih 10 minuta na momente pokazuje klasu i ono sto nema nijedan nas igrac, dribling.Mora sto pre da podigne fizicku spremu.

Igra koju smo imali, odlaskom Abua se gubi i taktika u napadu se jos trazi.Tanki smo u ofanzivnoj liniji.

Neigranjem Luvanora u revansu imamo vise sanse za dobar rezultat.

Kadu nije zasluzio uvrede, jer je tokom cele utakmice bio korektan i kulturno otpozdravio publiku.

Srecno u revansu.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Rivelinjo »

Minja wrote:UH...

prvo poluvreme lose, drugo odlicno. Punoooo prilika, ispromasivali smo se. Pod obavezno ovog sudiju da vodimo i u Moldaviju.

Škuletic za svaku pohvalu.
Kad su krenuli sa onim šouom dva dana pred tekmu, već sam video poraz, kao pred finale kupa. Tipovao sam iz 2 u 2 (bila kvota 9 i nešto). Nisam stavio na Šerif samo zato što se nikada ne kladim protiv Voše. Da sudija nije kaznio Šerif preranim isključenjem, možda bi moja crna prognoza bila i tačna (sva sreća pa nije).

Trajković odigrao kao zmaj, ali me je oduševio kad je mislim Poletanoviću jebao sve po spisku što mu je odigrao povratnu loptu 10ak metara na stranu, umesto u noge, pa je morao da trči. Kupio me čovek za sva vremena - car! :) Mislim, i odigrao je odlično pozadi. Par kritičnih startova kad smo mogli popasti gol iz (polu)kontre.

Delač standardno dobar.

Vranješ se nije usrao na sredini, ostalima ušla voda u uši. Igrao je dobro - kad je imao kome odigrati, umeo je i odigrati, često je jedini znao zadržati loptu, okrenuti se. Ostali su bili puno ispod tog nivoa, posebno u prvom poluvremenu.

Alivodić se razigrao pred kraj, inače jedna od slabijih mu partija (ali isto iznad proseka).

Đurić - loše, gubi se malo. Polukontre ga izbacuju iz priče.

Škuletić - čovek ZNA, ima osećaj, snagu, samo je spoooor, kad krene na loptu, kao na pijacu da je pošao, deluje tako bezvoljno. Valda čovek ne može bolje, valda je to-to. Lošiji u skoku od Abua i manje eksplozivan, borben kad treba stići na loptu.

Trajković je za mene čovek utakmice - u revanšu ga treba staviti na ŠPICA i udri! :)

Fali Abu, vidi se koju razliku je pravio. k***c od napada sad.

Navijanje super, suđenje odlično (mada nas je častio s onim crvenim za sve pare).

Nije Šerif toliko dobar, koliko smo mi (ispali?) loši. Jebiga. Ima nade, veći sam optimista za revanš iz meni još nepoznatog razloga. :)

Onaj spiker je katastrofa - užas.

Turija wrote:sada više nemamo Abua u napadu.Izgledalo je (u Bursi) da smo formirali novi sistem igre i da ćemo njegov izostanak time kompenzovati.
Kao što povređenu nogu možeš kompenzovati time da se manje na nju oslanjaš, ali ćeš teško pobeđivati u trkama. Jebiga, otišao je zmaj, ostali gušteri frrrr. :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Brick Liman »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Zl_5DQ5WMVg[/video]

Mićko na terapiji je objasnio neke stvari sinoć! :gospodin: :smoker: On je pravi čovek koji dostojno reprezentuje seljački duh koji prožima ovaj klub već duže vremena. Niko bolje od Zvrka ne bi obavio onaj posao od sinoć! Plejer nambr ejti naajn!
Šta očekujete od kluba koji isteruje Baneta Krstića da pojača seljanu pre svake tekme?!

Bio sam na istoku i nisam čuo majmunsko urlanje što znači da je verovatno bilo pojedinačno delo seljačina kojih je bilo sinoć na pretek. Takvima uvek treba pokazati šakom i nogom da se vrate u mišje rupe iz kojih su ispuzali za ovu priliku. Ne dolazite na stadion miševi, bićete deratizovani!

Što se tiče igre, bili smo prilično tragični i bezidejni i, kao i uvek, stegnuti važnošću utakmice. To, izgleda, nikada nećemo prevladati.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by churguzijanac »

Skuletinjo bi bio paklen igrac da zna i desnu nogu koristiti i pogledati gde mu saigraci stoje pre nego sto je uputi u prazan prostor. Hvala mu za gol. On je trenutno nas najbolji igrac u napadu i tu nema spora.

Simon zna znanje. Klasa za nase livade, samo mu fale utakmice. Ocekujem da ce zaigrati od prvog minuta protiv spartaka. U Moldaviji moze biti samo bolji.

Nekako nije islo danas. Nije da se nije zelelo ali mnogo nervoze u uvodnim minutima i losih pasova zbog kojih smo na kraju i primili gol.

Ne leze nam ovi Sherifi. Ovaj njihov aftobus ispred gola se vrlo brzo transformise kad treba kontra da se istrci. Solidna ekipa.

Stvar je u tome da mi mozemo mnogo bolje, cak i bez Abua.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Voja »

Sad posle prespavane noci mogu reci da sam ipak ponosan sto ovaj i ovakav tim ima 7 utakmica u Evropi bez poraza.To ni u Intertoto kupu nismo uspeli.Sinoc je samo nastavljen niz utakmica i forma koju smo prezentovali u JSL. Nadam se da nam je to prolazna boljka samo i da cemo smoci snage da nekako ucackamo 2 komada u Moldaviji.Ni sam ne znam kako,al se nadam... Da li je napokon vreme za Kaludjera,za Tumbin gol sa distance... Ma neka ga i Delac da ispucavanjem,samo neka udje. Realno,mislim da smo sad na pragu lige Evrope i da necemo imati takvu priliku do narednog (dve)stotog rodjendana... treba izvuci maksimum maksimuma u revansu. Najvise mi je zao sto smo izgubili prvo poluvreme na utakmici.Cini mi se da bih lakse podneo ovaj rezultat da su poluvremena bila zamenjena,da smo ih stisli prvo,a popustili drugo... tada bih pomislio "nismo izdrzali ritam",ovako mi skroz bzvz. Iz kog razloga onoliko gresaka,nesigurnosti,straha... neverovatno
churguzijanac wrote: Ne leze nam ovi Sherifi. Ovaj njihov aftobus ispred gola se vrlo brzo transformise kad treba kontra da se istrci. Solidna ekipa.
Sad ce opet biti da ja nesto kontriram :mrgreen: ,ali moram da vas pitam: postoji li u ekipa koja nama lezi??? Svaku utakmicu koju ne pobedimo pokrivamo sa "ne lezi nam ta ekipa".
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1113
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by naseljekolumbija »

Stvar je u tome sto se sve polako vraca u Vosinu pricu i normalu sto bi se reklo.Pobede na misice i kad se igra slabo su za ovaj klub misaona imenica i to necemo nikad videti. Smatram da se mogu proci ovi indijanci jer ne vidim po cemu su oni bolji od Donjeg Srema koji je gostovao pre dve nedelje.
pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by pera »

Fizicki superiorna zadnja linija Serifa nije mogla biti razbijena igrom kakva je bila u 1. poluvremenu (pokusaji po bokovima pa trazenje usamljenog Skuletica). Mora se sutirati sa distance, a Kaludjerovic bi trebao biti taj igrac koji "otpatke" posle suteva pretvara u golove.
Na kraju da kazem da smo dobro prosli u prvom poluvremenu, posto smo mlakim pokusajima dodavanja otvorili 3-4 ozbiljne kontre protivniku.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Grof Žekula »

Šta je Kaluđer promašio?!?!?!

http://www.sportnetwork.rs/play/58557/p ... -serif-1:1" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sportnetwork.rs/play/58558/nikolic:-steta-" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by churguzijanac »

Voja wrote:Sad posle prespavane noci mogu reci da sam ipak ponosan sto ovaj i ovakav tim ima 7 utakmica u Evropi bez poraza.To ni u Intertoto kupu nismo uspeli.Sinoc je samo nastavljen niz utakmica i forma koju smo prezentovali u JSL. Nadam se da nam je to prolazna boljka samo i da cemo smoci snage da nekako ucackamo 2 komada u Moldaviji.Ni sam ne znam kako,al se nadam... Da li je napokon vreme za Kaludjera,za Tumbin gol sa distance... Ma neka ga i Delac da ispucavanjem,samo neka udje. Realno,mislim da smo sad na pragu lige Evrope i da necemo imati takvu priliku do narednog (dve)stotog rodjendana... treba izvuci maksimum maksimuma u revansu. Najvise mi je zao sto smo izgubili prvo poluvreme na utakmici.Cini mi se da bih lakse podneo ovaj rezultat da su poluvremena bila zamenjena,da smo ih stisli prvo,a popustili drugo... tada bih pomislio "nismo izdrzali ritam",ovako mi skroz bzvz. Iz kog razloga onoliko gresaka,nesigurnosti,straha... neverovatno
churguzijanac wrote: Ne leze nam ovi Sherifi. Ovaj njihov aftobus ispred gola se vrlo brzo transformise kad treba kontra da se istrci. Solidna ekipa.
Sad ce opet biti da ja nesto kontriram :mrgreen: ,ali moram da vas pitam: postoji li u ekipa koja nama lezi??? Svaku utakmicu koju ne pobedimo pokrivamo sa "ne lezi nam ta ekipa".
Imacemo sansu, ako bog da vec dogodine, samim tim sto cemo dobar deo kvalifikacija igrati kao povlasceni, ako izborimo evropu kroz tsl.

zvezda nam lezi :greenbutt:
Locked